Глиган или кифла - Summer edition 2017

  • 454 027
  • 6 005
  •   1
Отговори
# 5 955
  • Мнения: 12 662
На ваша отговорност си  е,  аз не обсъждам  хората, не заради мене имаше няколко пъти предупреждение за това в темата, ако си спомняте. Просто не  ми се иска да заключат сепак.Stuck Out Tongue Winking Eye


Да, сигурна съм, че имаш още много да покажеш.

# 5 956
  • Мнения: 2 016
Никога не пиша на модератор.. Пореден мит, свободна си да ги попиташ.
Снимка? Та тя темата си върви и без мен, достатъчно и е, че е моя. Flowers Peach

# 5 957
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Ша, туй сърце ли е? Прилича ми на червено дупе 😕

# 5 958
  • София
  • Мнения: 62 595
Хайде, де, чакаме следващата снимка! Нали искаш да си лежерно селебрити- дай следващия фетиш на феновете!

наистина прилича на дупИ, нещо не са го подбрали както трябва , може в голям размер да стои добре, ама така е кофти.

# 5 959
  • Мнения: 2 016
Прасковка. Почти същото Stuck Out Tongue Winking Eye

# 5 960
  • София
  • Мнения: 62 595
Каква е тая праскова като ягода заострена! абе, излезе й на прасковата, че е дупе и това е. Сега всеки път, когато го видя този емотикон, ще ми става смешно.

# 5 961
  • Мнения: 18 870
На ваша отговорност си  е,  аз не обсъждам  хората, не заради мене имаше няколко пъти предупреждение за това в темата, ако си спомняте. Просто не  ми се иска да заключат сепак.Stuck Out Tongue Winking Eye


Точно заради теб беше последното предупреждение и продължаваш, намесвайки дори и неприсъстващи потребители.

Никога не пиша на модератор.. Пореден мит, свободна си да ги попиташ.
Снимка? Та тя темата си върви и без мен, достатъчно и е, че е моя. Flowers Peach

Как тогава се свърза с модератор/администратор да уговаряш кога да ти заключели темата, след като никога не пишеш на модератор? По телепатичен път ли?

Съветвам те още веднъж да се свържеш с модератор, за пореден път, за да ти обяснят, че темата не е ТВОЯ. Tatti изрично уточни, че авторството на която и да е тема не води до притежаването ѝ от автора ѝ.

Последна редакция: пт, 28 юли 2017, 11:42 от кукумицинка

# 5 962
  • Мнения: X
 А защо обръщате толкова много излишно внимание на дамата с кравата? Нито е интересна с нещо, нито е провокативна, най-нормална жена без вкус и мярка. Ако започнем и по улиците на всяка смешно облечена да и обръщаме внимание трябва да се побъркаме, при толкова много представления, които си разхождат безумните дрехи. Оставете я, тя това си търси, внимание.

# 5 963
  • Мнения: 15 016
Е, айде сега, тя дамата цяла тема създаде за себе си, ти искаш да не ѝ обръщаме внимание.

# 5 964
  • Мнения: 2 016
Праскова ми изписва като кликнеш на емотикона, пробвай :Flowers Peach

# 5 965
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Прасковка. Почти същото Stuck Out Tongue Winking Eye

Верно ли? Само на праскова не ми прилича 😝

# 5 966
  • Мнения: X
Ей я неделята, близо е. Ключа идва.
Ша може да се напъне да се поизложи и с още 1-2 снимки. Да провокира, тоест. Извинете, днес пак съм с тъпата глава.

# 5 967
  • София
  • Мнения: 62 595
Преди малко хванах края на един балетен филм. Замислих се за това, че на момичетата от кордебалета, отколкото на солистите или които и да е танцьори, които изпълняват ролята си, и то поради чиста физика и биология. Сетих се  за класическия експериимент, който караме децата да правят за динамика и статика на движението и тялото - да си разперят ръцете на страни и да засечем колко минути могат да издържат така (може и с тежест някаква), и след това да движат ръце долу--встрани и пак засичаме колко време ще издържат. В този смисъл статичното положение е ужасно изморително за мускулите и е по-зле от движението. Затова на момичетата от кордебалета според мен им е най0трудно, трябва да са изключително издържливи, защото им се налага да стоят доста време в ужасно неудобни за тялото пози, и то дълго време. На всичко отгоре са абсолютно пренебрегвани от всички на сцената в този момент, защото зрителят спонтанно се фокусира и следи движещите се танцьори.
Много харесвам балета - за тази красота се изисква много силно тяло. Винаги ме удивляват подскоците и всички балетни елементи. Мисля, че са много по-трудни за изпълнение от гимнастическите спортове, защото в балета трябва всичко да изглежда така, сякаш се прави с лекота.

# 5 968
  • Мнения: X
 Съгласна съм за балета. Много е красиво, но според мен е и жестоко към хората на сцената.

# 5 969
  • В Космоса
  • Мнения: 9 878
Ми някоя от тъпеливите зодии. Знам, че моята не си... Да не би козирог, че на рак не ми приличаш, но някак и с близнаци те свързвам. Но аз нищо не разбирам от зодии 😂

Общи условия

Активация на акаунт