Глиган или кифла - Summer edition 2017

  • 452 838
  • 6 005
  •   1
Отговори
# 5 985
  • Мнения: 12 473
Не ми пипайте балета! Simple Smile
Като бивша балерина - или само хубаво или нищо за него.

Ша, и на мен ми стана любопитно - коя зодия си?

# 5 986
  • В Космоса
  • Мнения: 9 875
Не е моята зодия - Телец. Тя знае, че аз съм и си е проличавало, като е ставало въпрос, че не е и тя теле.

# 5 987
  • Мнения: X
 Шару, аз не обичам лигавщините и ме отвращават празноглавите лигави дърдорения. Ако тях свързваш с лято, а по-съдържателните теми със зима, тогава това е твоето лично усещане. Не е нужно човек през лятото да изглупява, или си на друго мнение?

# 5 988
  • София
  • Мнения: 62 595
Трябва винаги да сме в тъпоумно-консуматорското клише що  то лято ли? А кое не му е лятното на балета - красив е, действа положително на настроението, бих казала, че дори възвисява душевно и интелектуално, ако човек реши не само емоционално да се отдаде на музиката, танца, историята, а и се позагледа в някои детайли и намери обяснението за тях.

# 5 989
  • Варна
  • Мнения: 10 493
 За глупостта има ли сезонност ?

# 5 990
  • Мнения: 7 690
За глупостта има ли сезонност ?

Сезонност, не, но при пълнолуние казват, че се изостря.

# 5 991
  • Мнения: 2 016
Пролет, не си длъжна да участваш в темата, тя е за  дърдорения. Аз също харесвам пет-шест сериозни неща, харесвам земни зодии,  но извън форума. Тук няма да ги прочетеш от мен.
Екс, тебе бих те изсушала за балета, накратко.Blush

# 5 992
  • Мнения: 13 682
А темата не е ли за лигавщини всъщност Laughing 

# 5 993
  • Мнения: 18 684
Плаваща зодия е Шару по китайския календар - за н-та година е на 35.

# 5 994
  • София
  • Мнения: 62 595
Ми, не, не е за лигавщини изибщо - за лигавщините на авторката е. Нещо като преброяване на дивите зайци (фенове).

# 5 995
  • Мнения: X
 Шару, кой определи, че темата е за дърдорения? темата е за това, в което я превърнат пишещите в нея. Ти си просто една от пишещите в темата, а не нейн център или собственик. Съжалявам, но ти действително не си достатъчно интересен предмет, около който да се върти темата, пък ако ще да се облечеш като мечка.

# 5 996
  • Мнения: 2 016
А защо постоянно си говорим за мене тогава?Astonished

# 5 997
  • Мнения: X
Ох, ама не е трябвало за теб да си говорим изобщо ли? 400 страници вече, що не го изясни това? И пускаш снимки периодично, за да не ни хрумне в никакъв случай да си говорим за теб? За какво е темата?

# 5 998
  • Мнения: 18 684
А защо постоянно си говорим за мене тогава?Astonished

Ами, не говорят постоянно за теб. Даже, като тръгнат да обсъждат Мамасита, която все един и същ рефрен пее, като го пусне, и сума страници подред я обсъждат, и на фотка по слива да се пуснеш, пак не можеш  да се класираш за внимание.

# 5 999
  • Мнения: 2 016
Леле колко си интелигентнааа,  куку, освен красива Heart

Общи условия

Активация на акаунт