Опит с фирма за почистване и озеленяване на двор

  • 3 535
  • 1
  •   1
Отговори
  • addicted
  • Мнения: 1 080
Здравейте, имам нужда от мнения за фирма от гореспоменатия вид.
Имаме двор на около 30 км от София. Не се справяме с него, буквално всичко е оставено на моите две ръце, а аз имам възможност да му отделям от време на време някоя събота и неделя. В резултат почти целият е в плевели до кръста, като част е обрасла с издънки от отсечени дървета. Решихме, че ще ни е най-лесно да оставим минимално пространство, което да се обработва и всично друго да е трева, която да мога лесно да минавам с моторна косачка да речем, но трябва да се справим със ситуацията в момента, за което имаме нужда от фирма.
Имате ли опит с фирма, която би се заела с разчистването на терена, последващото затревяване и изхвърляне на минимално количество строителни отпадъци?
Знам, че в Google могат да се намерят безброй обяви на фирми за озеленяване, но много ми се иска да се свържа с такава, от която имате добри впечатления и може да се разчита, че работата ще се свърши както трябва. 
Благодаря предварително Simple Smile

# 1
  • Мнения: 6
До колкото знам всички фирми за озеленяване извършват разчистване на терена и изхвърляне на отпадаците. Това е част от тяхната дейност, но най-добре когато се обадиш, първо ги попитай.
Звънни им в края на Февруари или началото на Март.
Фирми за озеленяване тук: http://ozelenitelnifirmi.start.bg/

Общи условия

Активация на акаунт