ЧААТАЙ УЛУСОЙ e "ВЪТРЕ" ["Içerde"] - TEMA 28 [244]

  • 62 594
  • 741
  •   1
Отговори
# 285
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 5 680
А...и много държа Давут да се кае и моли по 5 пъти дневно.
Давут монахиня ли ще го правим  hahaha

С тази висока смъртност в полицията Сема накрая може и като мюдюрумка да я видим  Mr. Green Stop

Като казвате, че Чачи ще издъхва в последните минути , се сещам за Ферия - като даваха последния епизод и винаги, когато съм го гледала, изключвах 2-3 минути преди края  Confused дано не ми се налага този  път.

 Късокракая напусна по свое желание Confused и опропасти дизито Crossing Arms Flutter После така и не направи
хубава роля Naughty Затова се отдаде на манджите Mr. Green Mr. Green Mr. Green
 Тука нещата са много по-различни Naughty

Начи язе съм с Байрактар аби и ги виждам сичките с куршум в сърцето.  bishop Остават само жените да ги оплакват.  newsm43

   Joy Joy Joy Joy Joy

# 286
  • Мнения: 27 735
Като казвате, че Чачи ще издъхва в последните минути

за Сарп казвах, на Чачо само добро му мисля  Blush   Heart Eyes



Начи язе съм с Байрактар аби и ги виждам сичките с куршум в сърцето.  bishop Остават само жените да ги оплакват.  newsm43

ай даааано!  Party Party

В седем нема да успея Naughty ама ще видя снимките Peace Grinning

в 7 лии?  ooooh!   Ваййй  Rolling Eyes и аз ще трябва да поразтикам котките и кучетата  hahaha hahaha  по-рано, значи  Peace ако не, направо за дразненето на Джадъ ще дойда  Peace Laughing Laughing
 Мен отдавна ме отстреляха  hahaha hahaha hahaha

мен по-рано  Joy
ади щЪ чакам  Mr. Green Joy
пайтачето и с омотани крака ще ритне камбаната  Joy   





# 287
# 288
  • Мнения: 27 735
Късокракая напусна по свое желание Confused и опропасти дизито Crossing Arms Flutter После така и не направи
хубава роля Naughty Затова се отдаде на манджите Mr. Green Mr. Green Mr. Green
 Тука нещата са много по-различни Naughty
Mr. Green Mr. Green това чок ми хареса  Joy Joy Joy

новия мюдюрин го виждам сефте, ама ме радва  Crazy Joy

# 289
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 5 680
Като казвате, че Чачи ще издъхва в последните минути

за Сарп казвах, на Чачо само добро му мисля  Blush   Heart Eyes



Начи язе съм с Байрактар аби и ги виждам сичките с куршум в сърцето.  bishop Остават само жените да ги оплакват.  newsm43

ай даааано!  Party Party

В седем нема да успея Naughty ама ще видя снимките Peace Grinning

в 7 лии?  ooooh!   Ваййй  Rolling Eyes и аз ще трябва да поразтикам котките и кучетата  hahaha hahaha  по-рано, значи  Peace ако не, направо за дразненето на Джадъ ще дойда  Peace Laughing Laughing
 Мен отдавна ме отстреляха  hahaha hahaha hahaha

мен по-рано  Joy
ади щЪ чакам  Mr. Green Joy
пайтачето и с омотани крака ще ритне камбаната  Joy   








  Ма голем ти е мерака Сарпчи да ритне камбаната ей ooooh! Laughing Laughing Laughing Laughing
Ще те видя ако го оставят жив Crossing Arms Whistling Whistling Whistling

# 290
  • Мнения: 4 690
Като казвате, че Чачи ще издъхва в последните минути

за Сарп казвах, на Чачо само добро му мисля  Blush   Heart Eyes
 

Аууу  Blush Пепел ми на клавиатурата.

# 291
  • Мнения: X
Скрит текст:
Като казвате, че Чачи ще издъхва в последните минути

за Сарп казвах, на Чачо само добро му мисля  Blush   Heart Eyes



Начи язе съм с Байрактар аби и ги виждам сичките с куршум в сърцето.  bishop Остават само жените да ги оплакват.  newsm43

ай даааано!  Party Party

В седем нема да успея Naughty ама ще видя снимките Peace Grinning

в 7 лии?  ooooh!   Ваййй  Rolling Eyes и аз ще трябва да поразтикам котките и кучетата  hahaha hahaha  по-рано, значи  Peace ако не, направо за дразненето на Джадъ ще дойда  Peace Laughing Laughing
 Мен отдавна ме отстреляха  hahaha hahaha hahaha

мен по-рано  Joy
ади щЪ чакам  Mr. Green Joy
пайтачето и с омотани крака ще ритне камбаната  Joy  






Ма голем ти е мерака Сарпчи да ритне камбаната ей ooooh! Laughing Laughing Laughing Laughing
Ще те видя ако го оставят жив Crossing Arms Whistling Whistling Whistling


Всъщност, герой на Чачи убивали ли са досега? Не, нали! Емир за малко да почине, добре, че се появи Гюнешимка да го огрее  hahaha hahaha  с орлето не знам какво става... не съм го доглеждала този филм,  Blush ooooh!  Laughing  после в Меджезира ние щяхме да умрем в последните 5 минути, но Яман оживя и както казва Вени  Heart Eyes , сигурно вече е направил две три деца  Joy Joy Баръшко сам се гмурна, не му понесе голямата любов на Лей..  Mr. Green  , пардон Фюсун  hahaha hahaha еми, ред му е на Сарп,   Naughty добре, че се появиха тези сценаристи, че...  онези предишните с меките си сърца...  Laughing

# 292
  • Мнения: 20 795

Сарп ще спаси Умут  Grinning И накрая и те ще заживеят дълго и щастливо   Party Party Party Party
Иначе какво ще стане с аннето - половината живот оплаква единия син, другата половина другия  Whistling Whistling Whistling Whistling Тц, не може  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms малко ли други герои има за убиване  Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling

# 293
  • Мнения: 27 735
Баръшко сам се гмурна, не му понесе голямата любов на Лей..  Mr. Green  , пардон Фюсун  hahaha hahaha еми, ред му е на Сарп,   Naughty добре, че се появиха тези сценаристи, че...  онези предишните с меките си сърца...  Laughing
време му е  Peace hahaha hahaha

Баръшко  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  се жертва за голяма си любов, нИдей лъга, че не му е понесла  Crossing Arms

Искре, ако оживее.... пак е добре   Whistling  ще има повод поне седмица да поливаме оцеляването  hahaha hahaha hahaha  




Сарп ще спаси Умут  Grinning И накрая и те ще заживеят дълго и щастливо   Party Party Party Party
Иначе какво ще стане с аннето - половината живот оплаква единия син, другата половина другия  Whistling Whistling Whistling Whistling Тц, не може  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms малко ли други герои има за убиване  Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling

и тя ще умре, да не страда  Mr. Green Mr. Green hahaha hahaha


ако умре само Сарп, Ейлем и Мерт ще си направят близнаци - Сарп и Мелек, баба да им се радва и ей ви мутлу сон  hahaha hahaha hahaha

# 294
  • Мнения: 20 795


Сарп ще спаси Умут  Grinning И накрая и те ще заживеят дълго и щастливо   Party Party Party Party
Иначе какво ще стане с аннето - половината живот оплаква единия син, другата половина другия  Whistling Whistling Whistling Whistling Тц, не може  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms малко ли други герои има за убиване  Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling

и тя ще умре, да не страда  Mr. Green Mr. Green hahaha hahaha

Тя е безсмъртна  Naughty

# 295
  • Мнения: 27 735


Сарп ще спаси Умут  Grinning И накрая и те ще заживеят дълго и щастливо   Party Party Party Party
Иначе какво ще стане с аннето - половината живот оплаква единия син, другата половина другия  Whistling Whistling Whistling Whistling Тц, не може  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms малко ли други герои има за убиване  Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling

и тя ще умре, да не страда  Mr. Green Mr. Green hahaha hahaha

Тя е безсмъртна  Naughty

ми да страда тогава  hahaha hahaha hahaha

# 296
  • Мнения: 5 267
Оффф....................... smile3511 smile3511 smile3511
Едвам вЪ изчитам значИ............... Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Добре че е Вени........ Heart Eyes Hug Hug


# 297
  • Мнения: X
Бойче  Hug Hug  Grinning





 Laughing Laughing Heart Eyes Heart Eyes

# 298
  • Мнения: 27 735
Оффф....................... smile3511 smile3511 smile3511
Едвам вЪ изчитам значИ............... Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Добре че е Вени........ Heart Eyes Hug Hug
Joy Joy Joy Joy Joy  love001



# 299
  • Мнения: 5 267
Оффф....................... smile3511 smile3511 smile3511
Едвам вЪ изчитам значИ............... Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Добре че е Вени........ Heart Eyes Hug Hug
Joy Joy Joy Joy Joy  love001




Joy Joy Joy Joy Joy Hug Hug Hug




Лу.............. Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт