Дете агресивно към родителите си

  • 13 974
  • 103
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 6 931
Ани Иванова, може ли да не цитираш толкова много постове наведнъж, много трудно се чете, особено от телефон.

Последна редакция: вт, 20 юни 2017, 09:39 от Poliiii

# 76
  • Мнения: 3 771
Значи на теб ти помагат още няколко човека,но смяташ за уместно да учиш как майка отглеждаща сама детето си да си свърши работата нощем като заспи детето  newsm78

# 77
  • Варна
  • Мнения: 25 229
М, дааааа.....то любов, няма лошо. Ходи да видиш в градината точно тези обгрижваните мамини сладури колко са разглезени, не слушат и дивеят. Да вземе госпожата да се затвори и тя в тоалетната да пореве.. .!
Не казвам да се бият или да им се вика за щяло и нещяло, но трябва много добре да знаят кой е родителят и да имат респект и уважение.
Или може би тези, които държим по-строго децата, не ги обичаме, а?
+100.

# 78
  • Мнения: 6 522
о, сега видях, че майката сама отглежда детето.
имам близка, която отглежда своето момиченце сама. детето е много изнервено и на моменти агресивно, все недоволно и все за нещо някой му е виновен. на майката не ѝ е лесно да организира всичко сама и според мен напрегнатият ден на майката се отразява и на детето. момиченцето търси постоянното ѝ внимание, направо до степен на обсебване. вече е на почти 6 г. и чака майка си пред вратата на банята, когато жената влезе за бърз душ. майката се е посветила изцяло на детето, иска да не е лишено от нищо и се пришпорва зверски - да е напазарувано, да е сготвено здравословно, детето да посещава допълнителни занимания, да учи езици, да ходи на театър и кино, да спортува. направо не прилича на човека, а на сянка.
ако ситуацията е такава според мен решението е в намиране на подходящия ритъм за двете. и търсене на помощ, в което няма нищо лошо и изобщо не означава, че майката не се справя.
за час-два детето може да се остави при приятелка, баба (ако има), че дори и в някой детски кът близо до дома. така майката може да ошета набързо или да вземе един душ като бял човек, или да напазарува.

# 79
  • Мнения: X
Бабите и дядовците трябва да участват в отглеждането на децата?
да кое му е странното ,ние събота и неделя повечето пъти от обяд до вечеря сме при баба и дядо на гости. Там спят слетобед играят там в градината ...
Правиш ли разлика между "на гости при баба и дядо" и "отглеждане на детето от баба и дядо"?
Значи на теб ти помагат още няколко човека,но смяташ за уместно да учиш как майка отглеждаща сама детето си да си свърши работата нощем като заспи детето  newsm78

Мдам, човекът пуснал тема с култовото заглавие "Спешно! Зачервено гърло и хрема при близнаци" и още 81764372834 подобни малоумни, дава акъл как да се отглеждат и възпитават деца. ooooh!

# 80
  • София
  • Мнения: 11 456
Пфф, не забравяйте и "Играчките - мой, твой"

# 81
  • Мнения: X
Незабравими са всички до една.

# 82
  • Мнения: 25 558
моите деца прекарват време със всички роднини и мисля ,че това е много полезно за тях и са щастливи от това .Не може пък непрекъснато да са залепени само за мен .

Я пак? А това кой го писа?

Имам един смъртен грях- гневът.Много трудно го преодолявам и то точно когато детето ми ме предизвика, а не страничните.

Ако не беше това, да съм се борила за званието перфектна, ама не става.В много неща, обаче, се намирам за добра.


и аз съм така за съжаление ,но това защото нямам нито един час почивка без деца от както са се родили ,никой не ме разбира и не ми помага

Ани, кой пише от твоя профил?  Laughing

# 83
  • Мнения: X
Ани, кой пише от твоя профил?  Laughing
Експерт по отглеждането на деца. Не вярвам да е някой с личностно разстройство. Laughing

# 84
  • Мнения: 29 231
Пфф, не забравяйте и "Играчките - мой, твой"

Дайте линк, че ми стана интересно.... Mr. Green

# 85
# 86
  • Варна
  • Мнения: 25 229
Въх, много си бърза Laughing

# 87
  • София
  • Мнения: 11 456
 Laughing

# 88
# 89
  • Мнения: 29 231

Даа, чудесно просто!  Shocked

Потвърди ми се впечатлението и от текущата тема.... bowuu



ПС: Ама нали с любов ги гледа, пък ние лошотиите опитваме с възпитание! Ша зема да има да са нарева в тоалетната!!!!  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт