Столче за кола от специализиран магазин?

  • 1 239
  • 16
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 884
Трябва да купя столче за кола за 8 мес. ми син,след 2 седмици.Не съм запозната с магазините в София за бебешки продукти. Това ,което търся е магазин, в който могат да ми дадат КВАЛИФИЦИРАН отговор какъв стол ще е най-подходящ за колата ми ,най-сигурен за възрастта на сина ми,най-удобен и т.н. Далеч съм  от мисълта ,че най-скъпия ще е и най-добрия.
Знае ли някой магазин в който са му помогнали да направи правилния избор съобразно спецификата на кола/дете/ удобство/сигурност(по европейски стандарти) и тн
ще съм много благодарна  на конкретен отговор !

# 1
  • Мнения: 959
В Пакостник и Малечко - винаги съм била обслужвана коректно и са ми обяснявали вскичко.

# 2
  • Мнения: 5 228
Моите наблюдения са, че продавачите и представа нямат от стандарти, тестове и т.н., така че най-добре ти си направи проучване. Във  форума "На път" има доста инфо по този въпрос. Иначе богат избор има в Малечко.

# 3
  • Мнения: 884
Проучването ми трябва да е доста обширно,защото още не съм избрала и купила колата  Laughing . Пристигаме в Бг ,1 седмица сме в София-през това време избираме/ купуваме кола(и столче) и тръгваме веднага на път . В таъв смисъл искам да спестя време обикаляйки магазини, ако вече знам благодарение на форумките къде да се насоча  Simple Smile . Мнго мразя да ходя по магазини с тъпи и нелюбезни продавачки  #Cussing out

# 4
  • Мнения: 5 228
Хубави столчета освен в  Малечко (Play, Brevi, NeoNato) и в Пакостник, има и в Premaman .

# 5
  • София
  • Мнения: 4 966
В Малечко е най-голям избора.
От там се връщаме.

# 6
  • Мнения: 1 014
Наскоро (преди около седмица) купувах столче за кола. Обиколих доста магазини. В Премаман  нямаше голям избор. В Малечко имаше страшно много столчета и съответно много разцветки от всеки модел. Колебаех се м/у CHICCO и Bebe Comfort, избрах второто. Това, което трябва да гледаш е да имат стандарта за безопасност ECE R44, за да можеш да използваш столчето и извън BG, но те всички столчета на големите марки го имат. Влез в сайта на "Малечко" и от там има линкове към съответните производители - така ще можеш да се запознаеш с различните марки, които предлагат и да избереш.

# 7
  • Мнения: 379
В малечко има голям избор, както и в бебемаркет, виж тук http://www.bebemarket-bg.com/concord.html, има и много хубави столчета за кола в магазина на maxi-cosi в павлово Laughing

# 8
  • Мнения: 5 370
Магазин БЕЙБИ НОВА в кв. Павлово-булевард "Пушкин"34. Намира се в розова кооперация вдясно, имам предвид след кръговото. Ако улучите там собственичката-ще получите и компетентна информация . Нашето столче е Макси Кози Приори СПС-доволна съм , също както и от кошницата, която беше същата марка. Peace Peace
Вече го изпробвахме-има и леееко полулегнала позиция, за след като заспи да се отпусне назад.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Можеш да си вземеш стол за колата директно от там където поръчаш/купиш същата. Всички марки предлагат и столчета за деца и така със сигурност ще пасне най-добре. Вчера гледах цените на Фолксваген, там столчетата даже в момента са в промоция и са 249 лв. Аз смятам да си взема направо от там.
Успех в избора!

# 10
  • Мнения: 884
Благодаря  на всички отговорили! Ходила съм в бебе-маркет преди да родя и бях много доволна от обслужването и помоща,но тогава не обърнах внимание на стол4етата за кола  Embarassed така 4е сигурно ще отида там. За Малечко нищо не съм чувала ,явно е нов магазин  newsm78.,ще потърся.По-удобни са ми магазини в центъра,а иначе съм сигурна , че и другите предложени от вас са страхотни  Hug .Благодаря!

# 11
  • Мнения: 884
В Малечко е най-голям избора.
От там се връщаме.
Кой от трите имаш в предвид ,че  сега видях 3 адреса в справочника( или и 3те са с  заредени еднакво като разнообразие)?

# 12
  • Мнения: 5 255
В Малечко е най-голям избора.
От там се връщаме.
Кой от трите имаш в предвид ,че  сега видях 3 адреса в справочника( или и 3те са с  заредени еднакво като разнообразие)?

На този адрес магазинът е с най голяма търговска площ - отиди там  Peace.

# 13
  • София
  • Мнения: 4 966
В Малечко е най-голям избора.
От там се връщаме.
Кой от трите имаш в предвид ,че  сега видях 3 адреса в справочника( или и 3те са с  заредени еднакво като разнообразие)?

На този адрес магазинът е с най голяма търговска площ - отиди там  Peace.

Точно този

# 14
  • Мнения: 919
Малечко е наистина добър избор за стол за кола. И аз си купих от там на Casual Play. Доволна съм Grinning

# 15
  • Мнения: 1 014
И аз говоря за този магазин "Малечко" Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 8 280
Трябва да купя столче за кола за 8 мес. ми син,след 2 седмици.Не съм запозната с магазините в София за бебешки продукти. Това ,което търся е магазин, в който могат да ми дадат КВАЛИФИЦИРАН отговор какъв стол ще е най-подходящ за колата ми ,най-сигурен за възрастта на сина ми,най-удобен и т.н. Далеч съм  от мисълта ,че най-скъпия ще е и най-добрия.
Знае ли някой магазин в който са му помогнали да направи правилния избор съобразно спецификата на кола/дете/ удобство/сигурност(по европейски стандарти) и тн
ще съм много благодарна  на конкретен отговор !
На станицата на БГ-Мамма има статия точно с указания какво да се гледа при покупка на стол за кола (почети не се доверявай на търговците),
http://www.bg-mamma.com/site/content/view/920/52/
http://www.bg-mamma.com/site/content/view/678/52/ ...още нещо от Бу
във форум  "На път, море, почивка, екскурзия" много кратно е дискутирано по въпроса

Успех при покупката (по мое сромно мнение, предвид възрастта на детето, може би удачния вариант е стол от група "0+" )

Общи условия

Активация на акаунт