Продължително истерично крещене

  • 4 101
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 38 212
Ами затваряш прозорците /дано имаш хубава дограма/, пускаш климатика, музика, тапи за уши и това е живота. В нашата градинка има ремонт в момента.

# 16
  • Мнения: 328
Има бебета с много тежки колики.Малкия се размина с коликите ,но на една приятелка момченцето ревеше всяка вечер от 22:00 до почти 3 :00 сутринта .Милата толкова недоспала беше ,че един път докато си вземала душ заспала в банята  .По принцип определението за колики в педиатрията означава рев колито продължава повече от 3 часа .
Ние пък имахме проблем със зъбоникненето и малкият много плака по цели нощи .Тъкмо беше станал на 1 годинка когато започнаха да му никнат първите кътници  беше истински кошмар едно пищене сякаш някои го дере жив .Вдигаше и температура .По цели нощи съм го носила  на ръце . #Crazy
Има риск когато се обърнете към МВР  или закрила на детето да се установи ,че на детето му никнат кътниците . Laughing

# 17
  • Мнения: 28 894
Принципно е така, не може бебе да се съобразява с някой друг.

Това, което аз не разбирам е, коя е тази майка, която просто ще си стои и бебето й ще плаче/реве/дере/пищи. В моментите, когато моят син е ревял от болка или неразположение, съм се опитвала да облекча състоянието му и да го успокоя.

Не говорим за рева от инат, но той е в по-късна възраст.

# 18
  • Мнения: 6
От време на време го гъделичка, но точно когато детето пищи по 1-2 минути, тя си гледа в една точка. Явно се е примирила с това негово състояние.

# 19
  • Мнения: 11 743
Или просто няма какво да направи, за да премахне причината поради която детето пищи. Ако това са пристъпи на болка, които отшумяват? И тя знае, че ще минат. Или е опит за налагане. Ако детето разбере, че нещо в неговото поведение ви притеснява започва да манипулира и да го прави нарочно. И не казвайте, че е прекалено малко. Виждала съм бебе (9-10 месечно), което спираше да диша, ако майката му откаже нещо.

# 20
  • Мнения: 2 485
Възможно е детето да се със специални потребности. Иначе здраво дете не ми се вярва да пищи нон стоп толкова часове( не че и за децата с увреждания е нормално).
Направи си добра шумоизолация.

# 21
  • Мнения: 328
Мога да кажа ,че имам позната с момиченце на почти 3 годинки което сега е във възраста на ''бебешкия пубертет'' и пищи за всичко  съпроводено с тръшкане .Майка и просто чака истерията да приключи  с нищо не се успокоява освен ако не стане на найната ,а това ще задълбочи още повече проблема .

# 22
  • Мнения: 6
Няма оправия, нищо не помага! Просто не се издържа...

На 20 метра от нас има още един парк с разликата че там няма блокове, но майка му дори за един ден не го премести. Мен щеше да ме е срам да тормозя всеки ден над 100 живущи, но според нея явно всички са длъжни да търпят този тормоз само защото е майка. Няма какво да се направи, ще се стягат куфарите...

# 23
  • Мнения: 1 565
Защо просто не помолите жената да се приместиш със сигурност няма да е приятно всеки ден ,дори и с риск жената да се обиди ,аз също няма да изтърпя всеки ден някой да пиши .другото решение да се приместите с къща където няма вероятно някой да ви пречи .И на мен в момента ремонтите на съседите и за това до година ще сме в къща на няколко км от града и на спокойствие поне събота и неделя .На кого му е приятно да си в отпуска и някой на главата да ти кърти дупки цял ден примерно както и да пиши бебе по цял ден .Макар ,че бебето няма да го избегнете когато имате собствено едва ли никога няма да плаче ,ама нали ще е ваше .

Общи условия

Активация на акаунт