Пълен глад

  • 21 001
  • 144
  •   1
Отговори
# 30
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Извинявай за въпроса първо, но на колко години си?

# 31
  • Мнения: 331
Извинявай за въпроса първо, но на колко години си?

22

# 32
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Значи си достатъчно голяма за да се отнесеш по- сериозно към темата.

Книгата  "Лечебен глад" на Пол Брег- https://www.scribd.com/doc/24310554/%D0%9F%D0%BE%D0%BB-%D0%91%D1 … D0%BB%D0%B0%D0%B4

Темата тук във форума за Мадал бал/ кленовия сироп. Не е никак лош вариант, ще се подкрепяте с другите дами в темата. На мен те много  ми помогнаха.  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=959946;topicrefid=19

# 33
  • Мнения: 331
Откакто родих съм си все 60 кг .. е писна ми вече ... най - доброто решение за мен е пълен глад , никакви сиропи и т..н. само вода решила съм го и никой няма да ме разубеди .. просто ми писна от тия кила вече  #2gunfire

# 34
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
А, много ми е зор да те разубеждавам.
Опитах се да ти предложа литература, ама за първи път се чувствам като учителка на някой само с 3 години по- малък от мен. Grinning
То тези сиропи пак са на принципа глад, ама да прочетеш нещо е много трудно и излишно.
Късмет ти желая. Wink

# 35
  • Мнения: X
Откакто родих съм си все 60 кг .. е писна ми вече ... най - доброто решение за мен е пълен глад , никакви сиропи и т..н. само вода решила съм го и никой няма да ме разубеди .. просто ми писна от тия кила вече  #2gunfire
Изобщо не ми е цел да разубеждавам когото и да било, за каквото и да било.
В крайна сметка всеки има правото да вреди на себе си както и колкото иска, стига да не вреди на друг.   Peace
Обаче, не мога да не се чудя:Защо си причиняваш подобни мъки и тормоз, като след това (ако изобщо издържиш и има свалени кг) ще си ги върнеш всичките, че и с няколко отгоре "бонус"?!

Тялото е по-умно от нас, за радост или съжаление.   Laughing
И държано в глад с дни и седмици, после ще те побърка от глад.И ще съхрани всяка изядена трошица храна, че и отгоре ще иска да се запаси, защото не знае кога пак ще бъде лишено от храна.
Природно-защитен механизъм, срещу него не можем да се борим, за съжаление.

# 36
  • Мнения: 12 473
А бебето кой ще го гледа докато си гладуваш?  ooooh!

# 37
  • Мнения: 331
Сега направих 100 коремни , 100 клекове и се наливам  с вода ...  Heart Eyes
и не , мерси не искам никакви сиропи ... чела съм достатъчно за тези сиропи и за мен този сироп е излишен ... само хвърляне на пари , от него не се отслабва , а от глада . Тези дето правят диетата с кленов сироп се заблуждават , че отслабват заради него , а всъщност отслабват заради глада , че не ядат нищо ... заблуда голяма , хубав бизнес си правят производителите на кленовия сироп  Laughing
същия ефект може и само с вода да го постигнеш само ,че безплатно  Joy

# 38
  • Мнения: 331
А бебето кой ще го гледа докато си гладуваш?  ooooh!

Тя е на 2 годинки , сега съм на почивка в Бг при майка ми , тя ще го гледа , не е проблем

# 39
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Брей, добре че ни каза безплатния вариант Grinning
Ти за толкова дена като не купуваш храна не можеш да отделиш 15 лв за кленов сироп ли? Сиропа ти помага през целия процес, дава ти енергия и витамини за да можеш да си водиш нормално ежедневието.
Те само от това печелят производителите на кленов сироп, за нищо друго се не ползва Grinning
Чела си ти, нищо не си чела, ако си чела ще знаеш, че по време на глад не се спортува, защото можеш да си докараш интоксикация.
Честно, не мога да повярвам, че водя такава дискусия, направо за смях стана работата Simple Smile
Май девойката просто си търси драма, че й е скучно.

# 40
  • Мнения: 331
Да бе , сега като гладувам дай да лежа по цял ден .. Трябва си и спорт иначе чакай да отслабнеш
Ще си правя клекове и коремни всеки ден
Не ми е заради парите , а просто не искам , не мисля , че ще ми помогне с нещо този сироп ..

Последна редакция: пн, 03 юли 2017, 09:24 от dayana_didi

# 41
  • Мнения: 12 473
Момиче, спри се малко!
Твоят пак ще те заведе на почивка, Споко.

# 42
  • Мнения: 5 234
Предполагам, че нищо няма да й стане от 7 дни глад, но после как ще се захрани като не иска да спазва никакви режими...

# 43
  • Мнения: 12 473
Няма, но Хич не ми изглежда интелигентно подготвена за това. А така стават сакатлъци.
И да не си погледнеш бебето за тези дни.. Stop

# 44
  • Мнения: 331
Бебето ще си го гледам , тя си е при мен , но майка ми помага
И да , знам и съм чела хиляди пъти , че при такива диети не се препоръчва никакъв спорт .. Аз съм далече от тази мисъл , не мисля , че трябва като си на диета да го удариш на пълен мързел . Дай сега цял ден да си лежа на леглото и да чакам да отслабна ..
А и няма да съм нито първата нито последната на такава диета . Хиляди холивудски звезди се подлагат на стриктни диети за да влезнат във форма , и ЗАБЕЛЕЖЕТЕ през това време се скъсват от трениране във фитнес залата ,а не си мързелуват във вкъщи . Както виждам нищо им няма освен , че са с перфектни тела винаги  Laughing а на мен едни клекове ми викате да не правя хахаха  Laughing Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт