Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 17 тема

  • 114 334
  • 731
  •   1
Отговори
# 405
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 215
Търся леко лифтиране на контур, лифтинг на марионетни и назолабиални.Изразени бръчки за сега нямам.

# 406
  • Мнения: 349
Каква е разликата при тези филъри и се чудя дали в края на краищата един лифтинг не е по-доброто решение?

# 407
  • Мнения: 29
Здравейте момичета🤗
Някоя правила ли си е корекция на ушите и къде(в София)? Доволни ли сте и колко време беше възстановителния период?
Препоръчаха ми д-р Живко Кънев- някакви мнения за него?
Благодаря ви предварително 😊

# 408
  • Мнения: 3 762
Каква е разликата при тези филъри и се чудя дали в края на краищата един лифтинг не е по-доброто решение?

Има различни филъри за различните зони на лицето. Аз смятам, че лифтингът е много подходяща процедура за жени над 55 години, когато кожата е по отпусната и има какво да се обере, а не става само със запълване. Като ги навърша аз лично ще преценя какво е положението при мен, вероятно ще направя един лифтинг и ще приключа с тези процедури. Все пак искам да изглеждам естествено доколкото може, не като жената-котка.

Аз започнах с филър на 40 години, преди това не беше необходимо, а и сега имам нужда само малко за назолабиалните. Лифтинг преди минимум 50 години изобщо не бих обмисляла.

# 409
  • Мнения: 1 849
Здравейте! Включвам се в темата с въпрос. Днес се подложих на процедурата "трайно извиване на мигли с къдрин" (трайността е до 3 месеца) и изобщо не съм доволна от резултата... Бих искала да попитам дали някоя от вас си е правила такова нещо и дали знаете с какво бих могла да премахна къдрина? Благодаря

# 410
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
И аз не го харесвам този ефект, разбирам те. Но имай предвид, че при тази процедура се променя (разрушава) структурата на косъма и със следваща интервенция рискуваш да ги "изпочупиш" или да останеш без мигли, ако започнат да се късат. Зависи колко са изгорени. Ефектът е 3 месеца, защото в рамките на 1 до 3 месеца тези мигли опадат и поратват нови. Имай търпение, вероятно и ще свикнеш. Аз бих била с такива мигли, отколкото с никакви.

Можеш да пробваш с балсам/маска за коса, защото отпуска косъма, особено по-маслени. А на измити мигли и с масло - рициново или друго, но не етерични маса, те не са масла.

Азиатките ползват преси за мигли, не са скъпи, но аз бих се въздържала.

# 411
# 412
  • Мнения: 49
здравейте, да питам и аз за гневна бръчка с какъв филър се запълва?

# 413
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 215
здравейте, да питам и аз за гневна бръчка с какъв филър се запълва?
По - скоро с ботокс

# 414
  • Мнения: 49
питам за запълване понеже е дълбока и не се влияе от ботокс. а и запълването трае повече мисля, докато ботокса е с няколко месеца ефекта.

# 415
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 215
Зависи с какво се запълва. Освен това ХК специално действа с натрупване. Едва ли при първо нанасяне ще издържи повече от 6 месеца. После пак и така, докато се постигне някаква трайност. Зависи и от организъм, метаболизъм и т.н.; Аз пък съм отново в чудене, говорих по тел. със Скин лайн Варна, да видя цената при тях на Елансе М какава е и жената ми каза, че избягват този продукт. Бил специфичен и не били доволни от него, ставал на бучки и избягвали да го правят.Предложи ми Стилейдж.Да се чуди и мае човек...

# 416
  • Мнения: 3 762
karmacoma, гледам, че обмисляш филър в назолбиални. Аз съм точно със Stylage в назолабиалните. Филърът е страхотен, стои естествено и равно, бучки не се образуват. При мен е изключително траен, държи ми повече от година и съм много доволна. Разбира се, техниката на поставяне също е много важна, но филърът сам по себе си е хубав.

# 417
  • Мнения: 663
Внимавайте с филъра при гневната бръчка, опасно е. Доколкото си спомням може да се засегне нерв и нямало оправия после.

# 418
  • Мнения: 315
Здравейте, имам питане влияе ли топлото време на процедурите? Дали ако сложа ботокс и филър и после замина на море ефекта ще бъде по-слаб?

# 419
  • Мнения: X
Здравейте, имам питане влияе ли топлото време на процедурите? Дали ако сложа ботокс и филър и после замина на море ефекта ще бъде по-слаб?
На ботокса не влияе ,поне аз не съм забелязала взаимовръзка,колкото ми издържа лете,толкова и зимата.На филърите теоретично може да повлияе,защото в статиите за синтез на колаген,еластин и хиалуронова киселина категорично се сочи,че УВ лъчите спомагат за по-бързото им разграждане.Аз не си пека лицето никога и съм щедро намазана с фактор 50+ .

Общи условия

Активация на акаунт