Начални училища в Пловдив - тема 2

  • 90 578
  • 734
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 2
Някой има ли информация за учителите, които ще са  на  първи клас в Княз Александър 1 тази година
Ако няма някаква промяна - учителите, които водят четвъртите класове в момента: Йонка Парапулска, Елена Линева, Боряна Топалова, Румяна Трендафилова.
Ако някой ви препоръча Йонка Парапулска, моля ви не му се доверявайте. Допуснах тази грешка преди четири години. С малко изключения нейния клас тази година показа катастрофално ниски резултати на Великденските състезания за прием в профилираните паралелки в същото училище. Освен това да ви подготвя, че същата госпожа очаква да получава щедри подаръци, които за съжаление се оказаха незаслужени.

# 331
  • Мнения: 2
Някой има ли информация за учителите, които ще са  на  първи клас в Княз Александър 1 тази година
Ако няма някаква промяна - учителите, които водят четвъртите класове в момента: Йонка Парапулска, Елена Линева, Боряна Топалова, Румяна Трендафилова.
Ако някой ви препоръча Йонка Парапулска, моля ви не му се доверявайте. Допуснах тази грешка преди четири години. С малко изключения нейния клас тази година показа катастрофално ниски резултати на Великденските състезания за прием в профилираните паралелки в същото училище. Освен това да ви подготвя, че същата госпожа очаква да получава щедри подаръци, които за съжаление се оказаха незаслужени.

# 332
  • Мнения: 1
Здравейте,предстои ни септември 2019 да сме в първи клас! Насочила съм се към ОУ Княз Александър 1. Някой да сподели мнение моля! Кои учителки ще са тогава на първокласниците?

# 333
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Здравейте,предстои ни септември 2019 да сме в първи клас! Насочила съм се към ОУ Княз Александър 1. Някой да сподели мнение моля! Кои учителки ще са тогава на първокласниците?
  В мнението над това е упоменато, или не се вижда 😉?

# 334
  • Пловдив
  • Мнения: 3 357
Алекса, мисля, че в по-горния пост се коментират учителките за тази есен. Дамата се интересува за 2019 - това би трябвало да са сегашните третокласници

# 335
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Въобще не съм обърнала внимание на годината. Съжалявам 🤦♀ При това текучество дали е ясно кой поема отново първокласници и то следващата година?
Сега и засега може само да се радват, че коментираната госпожа няма да е на техния випуск. “Интересни” кадри има в образователната система.

# 336
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Не познавам госпожата, но се отнасям скептично към потребители, регистрирани, за да поставят само едно отрицателно мнение. Независимо за какво.
За положително - също. Ако е едно и то.

# 337
  • Мнения: 424
Здравейте! Пуснах заявление само с едно желание, а и училището не е в района ни и имаме 29 точки. Според вас трябва ли да пиша и второ желание или на второто класиране това да го направя?

# 338
  • Мнения: 10 380
Здравейте! Пуснах заявление само с едно желание, а и училището не е в района ни и имаме 29 точки. Според вас трябва ли да пиша и второ желание или на второто класиране това да го направя?
Ами като за начало си виж колко и с какви точки има подадени заявления в това училище.
Задължително трябва да има поне 2 желания според мен посочени, а после си чакай което искаш класиране.

# 339
  • Пловдив
  • Мнения: 991
Следи подадените заявления, за да имаш информация.
Ако не смяташ да записваш детето по второ, трето и т.н. желания след 1во класиране, е безсмислено да ги пишеш.
И аз съм с едно желание и не в района.
Успех на всички! Наближава този 5ти юни най-накрая Simple Smile

# 340
  • Мнения: 424
Следя подадените заявления и в момента подадени са 70 от общия брой 72. С 29 точки сме 14 души. По принцип искам само в това училище искам да бъде детето ми, но нямам представа какво се случва след първото класиране. На второто класиране пак може ли да кандидатстваме за дадено училище по първо желание?

# 341
  • Пловдив
  • Мнения: 991
Ако има места, може. Следи си училищата, които си намислила за второ и трето желание. Ако там са малко подадените заявления, ще останат места и ще може да кандидатстваш за второ класиране. Ако и там са на границата, пиши ги сега, за да те класират.
Така или иначе няма да разбереш колко места остават в желаното училище преди последния ден за записване. А той ще е и последен да се запишеш по второ желание. Прецени риска.
В моя случай училищата ми за второ и трето желание са наполовина запълнени до сега и затова си мисля, че ще останат места за второ класиране.

А на мен ми е интересно как ще изберат кои 5 деца, примерно, с 29т да класират, ако останат толкова места до попълване на всички?

# 342
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Няма никаква логика в избора на децата, които са с еднакви точки от двете страни на класирането. Написани са в списъка, тегли се чертата по средата и кой където се падне. Не са написани нито по азбучен ред, нито по ред на пускане на заявлението, нито по някакви измислени по-важни критерии, просто са произволно подредени и изтеглени като на лотария.

# 343
  • Мнения: 3 922
Ще се тегли жребий кой ще влезе. Пише го в наредбата.

# 344
  • Мнения: 29
последно се говореше, че при равен брой точки, ще се гледа датата на адресна регистрация. В групата на 20-те точки обаче е малко сложно това да се случи Simple Smile
Към момента ситуацията с подадените заявления е комично, общо взето боят е за училища, които пет пари не струват, като класацията по абсурдност води чх-то с 202 заявления при 120 места ... и продължават да подават, при положение, че всички под 47 са аут. Гледам и не вярвам на очите си Simple Smile
Другите ММА боеве са за Димитър Талев хаха.
Ако някой някога ми беше казал, че ще има хора, които да сменят адреси за Талев и ЧХ-то, щях да му се изсмея. 

Общи условия

Активация на акаунт