Спечелете първокласна грижа за педикюрa си от SNB Professional

  • 15 332
  • 310
  •   1
Отговори
  • Мнения: 39
Ако има нещо, за което крачетата ни си мечтаят през лятото, то това са нежни пети, меки ходила и усещане за лекота. SNB Professional помага на много жени да стъпват леко и превръща педикюра от "ОХ!" в "УАУ!" вече над 20 години. Независимо дали посещавате педикюриста си веднъж на две седмици, веднъж в месеца, или сами си правите педикюр у дома, подбрахме за Вас няколко продукта, които сме сигурни, че ще Ви бъдат само и единствено от полза през лятото.

   На първо място това е Захарен скраб с какаово и растителни масла в опаковка от 300 мл. Уникална симфония от рафинирана и кафява захар, обгърната от добре балансирана маслена текстура, която позволява продължителен масаж. Съдържащото се какаово масло овлажнява и омекотява кожата и подобрява нейната еластичност, а изкушаващият аромат на шоколад и кокос е истински празник за сетивата. През лятото можете да го използвате веднъж седмично. Върху предварително почистените и подсушени крака нанасяте умерено количество, като втривате в кожата с нежни масажни движения и лек натиск. Съсредоточете усилията си в зоните с по-сериозни натрупвания на мъртва кожа, каквито са петите и възглавничките на палците.

За онези от Вас, които искат да се поглезят и имат 15 минути свободно време, което могат да отделят на грижата за крачетата си, препоръчваме Маска за крака със зеолит в опаковка от 250 мл. Тя ревитализира и подобрява състоянието на кожата на ходилата. Спомага за повишаване на тургора и премахва мъртвите клетки. При редовна употреба може да реализира детоксикиращ ефект благодарение на съдържащия се в нея зеолит. Зеолитът ефикасно абсорбира и елиминира вредните вещества, а ихтиолът успокоява. Маската има нежен дезодориращ ефект.    

   Следват три козметични продукта от Премуим серия за педикюр, единият от които е добавен съвсем скоро към серията. И трите са с високо съдържание на натурални съставки. Активен гел за крака с прополис и лавандулово масло в опаковка от 100 мл надеждно предпазва кожата на ходилата от развитие на гъбични инфекции, особено в зоната между пръстите на краката. Предотвратява появата на неприятна миризма и сърбеж. Съдържа глицерин, който задържа влагата и предпазва, ментол, който допълнително дезодорира и освежава, и бизаболол, който има успокояващо и антимикробно действие. Можете да го използвате като ежедневна грижа в топлите дни.

Регенериращ крем за крака с прополис и лавандулово масло в удобен флакон от 100 мл е с по-богата и плътна текстура в сравнение с гела. Възстановява и омекотява сухата и загрубяла кожа. Ароматизира нежно и действа антибактериално. Подходящ е за ежедневна грижа през летните месеци, както и за терапия при суха кожа на петите и ходилата, склонна към болезнено нацепване. Съдържа ланолин, който е естествена мазнина, най-близка до тази, която човешката кожа произвежда (себум) и е обогатен с какаово масло и масло от шея, които подхранват, овлажняват, омекотяват кожата и възстановяват нейната еластичност.    

   НОВИЯТ! Успокояващ крем за крака с прополис и лавандулово масло в опаковка от 100 мл ще Ви помогне да ходите леко. Той действа успокояващо при неприятни състояния като разширени вени, подути и уморени крака и стъпала. Има мигновен охлаждащ, освежаващ и дезодориращ ефект. Облекчава усещането за тежест и умора в краката. Съдържа екстракт от див кестен, който подобрява състоянието на разширените вени и има противовъзпалително, капиляроукрепващо, обезболяващо и тонизиращо действие, масло от жожоба, което деликатно хидратира, и ментол, който дезодорира, охлажда и освежава кожата. И трите продукта съдържат комбинация от прополис и лавандулово масло, която действа антибактериално, противовъзпалително, предпазва кожата от развитието на гъбични образувания и нежно я дезодорира.

Сега имате възможността да допълните грижата за педикюра си с един продукт на SNB Professionаl от представените в темата. От 19 юни до 28 юни 2017 г. включително напишете като коментар под темата името на продуктa, който сте си избрали.

На 29 юни 2017 г. в томбола на случаен принцип ще бъдат изтеглени седем от всички участници и всеки от късметлиите ще спечели педикюрният продукт на SNB Professional, който е посочил в коментара си. Успех!

Последна редакция: пн, 09 окт 2017, 12:56 от Редактор**

# 1
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 670
Моят избор е Успокояващ крем за крака с прополис и лавандулово масло.Идеален за забързаното ми ежедневие което минава на крак  Laughing

# 2
  • Мнения: 1 807
Здравейте, избрах си SNB Захарен скраб с какаово и растителни масла. Имам проблем с натрупване на мъртва кожа по петите и ми се иска да го пробвам. Харесва ми също, че се ползва 1 път седмично, т.е. не е ангажиращо с ежедневно мазане.

# 3
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Бих избрала регенериращ крем за крака с прополис и лавандулово масло.

# 4
  • София
  • Мнения: 22 923
Избирам  регенериращ крем за крака с прополис и лавандулово масло.

# 5
  • Мнения: 29 263
Моят избор е  Захарен скраб с какаово и растителни масла. Ще се радвам, ако имам възможността да го изпробвам.  Heart Eyes bouquet

# 6
  • Мнения: 2 755
Имам проблем с разширените вени и предпочитам "Успокояващ крем за крака с прополис и лавандулово масло".

# 7
  • Велико Търново
  • Мнения: 281
Избирам  регенериращ крем за крака с прополис и лавандулово масло.

# 8
  • Мнения: 1 412
Моят избор е Регенериращ крем за крака с прополис и лавандулово масло.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 821
Моят избор е  Захарен скраб с какаово и растителни масла. Бих била доволна да м омекоти кожата и да я направи по-еластична.

# 10
  • Мнения: 494
Избирам  регенериращ крем за крака с прополис и лавандулово масло.

# 11
  • Мнения: 1 027
Регенериращ крем за крака с прополис и лавандулово масло !

# 12
  • Мнения: 2 515
Избирам Захарен скраб с какаово и растителни масла Simple Smile

# 13
  • Мнения: 47 963
Спрях се на  Активен гел за крака с прополис и лавандулово масло
И скраба ме блазни, не съм пробвала, може да си го взема и да пробвам

# 14
  • Мнения: 982
Успокояващ крем за крака с прополис и лавандулово масло.

Общи условия

Активация на акаунт