Хранително Вкусова География :)

  • 4 285
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 821
що свърши ли темичката Sad...аз така си я харесах....
нека се продължи Hug

# 16
  • Мнения: 919
Ами не е свършила, но гледам, че няма много отговори, за което много съжалявам Sad
но се радвам и за тези нови попадения Simple Smile

# 17
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Подкрепям "При Миро" в София. От "Тазка" не съм доволна. Добавям и "Ретро" в София.
Кръчмата на бачковския манастир е уникална. Тази с водопада. Кухнята е страхотна, порциите са огромни и не е скъпо. Даже имам снимка как сме се разплули преяли а чиниите ни още пълни.
За Банско казвам "При Орлето". Супер мизерна закусвалня обаче кухнята е просто връх.
На Несебър предлагам "Варварите" . Уникална е.

# 18
  • Мнения: 144
И мидите на Дълбока- ето това е култова кръчма
Гласувам с 6 ръце за това (ръцете са на цялото семейство), само че там кръчмите са две , а аз съм за тази в дясно с дървените маси и пейки, там мидичките са ми по-вкусни.
"Хрима" на Боровец
"Кирика" в старата част на Созопол, на пристанището - поръчайте си препечени филийки, кьополу и маринован чернокоп.
"Параклиса" ( май така се казваше) във Варна - уникална кухня и обстановка.
Ако помисля, ще се сетя и още щото и ние доста го попрактикувахме тоя хранителен туризъм, но за сега толкова.  cheers

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Да се включа и аз село Енина /малко след Казанлък /  ресторант Пъстървата. Страхотна кухня и обслужване има и хотел. За заведенията на Бачковският манастир подкрепям и аз .

# 20
  • Мнения: 523
Подкрепям с 2 ръце кръчмата във Варвара, "при хотела" я знам аз  Peace
От Созопол любимата ми кръчма е "Ксантана" дано не са я развалили и тази година Praynig
Лозенец (на моорето) - "Ариана" много вечери сме изкарвали там, добри цени, вкусна манджа, не претенциозна обстановка, е обслужването понякога не е върхът, ама за цените си ставаше Mr. Green на Орешака, някой го писа някакъв хан беше, също много го обичам:) В "Чушките" на Панчерево ми беше сватбата, да не беше лоша кухнята, но имах малко критики към сервитьорите Laughing

Уф... боже боже забравям имане бреее, а в селото на 2 км. на вътре в сушата, точно срещу созопол има една много интересна кръчма - представлява една страхотна тропическа градина, палми и какви ли не растения, много ми хареса... кухнята беше средна работа, но атмосферата беше много приятна:)
абе има още мноооооогоооо, ама е момента не се сещам Embarassed Mr. Green

# 21
  • София
  • Мнения: 1 476
Велико Търново- "Щастливеца"   Drunk , бирария "Улицата"  cheers cheers cheers

Общи условия

Активация на акаунт