Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 19 юни 2017, 19:55 ч.
  • Преглеждания  1 461  Мнения  10  Онлайн  1
Отговори
Здравейте,
до колкото знам новото родилно отделение в Медика функционира от началото на тази година. Раждането там е платено и ме интересува какви са условията и как протича. Имам намерение да отида и на дни на отворените врати, но все пак ми се искаше да чуя мнение на някоя мама, която е раждала там.  bouquet

Реклама
# 1
  • Русе
Аз раждах там и съм изключително доволна от условията и отношението. Просто няма такъв добър екип. Раждах със секцио и нямах никакви проблеми след това. Всичко мина повече от добре. За мен там са най-добрите доктори.

# 2
Най - после едно мнение...
И аз се интересувам, но нещо няма никакви отзиви...

Стейси^, при кой доктор ражда? Колко време стоя в болницата, има ли свиждания, бебето при теб ли беше?
Извинявай за многото въпроси  Blush

# 3
  • Русе
При д-р Рудницки бях, но секциото ми го правиха заедно с д-р Стойнев. Стоях 5 дни и мъжът ми без проблем стоеше при мен. Бебето си е при теб, но ако поискаш и те се грижат за него.
Няма проблем, питайте каквото ви интересува. Ние бяхме едни от първите и сега точно не знам как е, но не мисля, че се е променило.

# 4
Освен мъжа ти имаше ли възможност да те посещават и други близки? Колко време след раждането ти дадоха бебето? Предполагам, че си била в самостоятелна стая, щом и таткото е бил при теб Simple Smile

# 5
  • Русе
Бях сама в стаята и затова можеха да стоят при мен. Майка ми също идваше. Бебето ми го донесоха веднага почти, за да го видя, но както казах, аз бях секцио и затова по-късно го оставиха при мен.

# 6
Жалко, че не са го открили миналата година, да се мъчат по-малко хора в аг-то...трудно би било по-зле, отколкото там. Мен ме интересува дали някой е раждал там нормално, в аг-то е по-скоро изключение, там масово - искаш, не искаш - под ножа...

# 7
  • Canterbury, Kent
Izkluchitelna sam dovolna ot medika...rodi sekcia pri dr rudnicki i nqamam edna losha duma da kaja. Vsichki tam bqha tolkova mili i dobri s men. Muja mi prisustvashe na operacia i po cqloto vreme beshe s men. Drugi blizki idvaha da mi vijdat i bebeto beshe s men. Tochno 3 dena stoqh i na 4ti mi izpisaha. Beboka e na 20 dena dnes i zaradi ekipa i grijata tam s radost iskam oshte edno bebe Simple Smile nqama nishto obshto s AG-to kadeto si rodi purvoto. Nai veche sam mnogo blagodarna na dr rudnicki i samoto otnoshenie ot vsichki tam Simple Smile uspeh na vsichki mami

# 8
Здравейте, а да попитам дали за здравно осигурени пациентки раждането е по каза или се плаща. Знам че преди се плащаше , но забелязах промяна в ценоразписа им в сайта и че са оставили цена за раждане само на неосигурени затова питам.

# 9
И на мен ми предстои раждане сега Септември месец.Ходя на преглед и отношението е повече от идеално. Доволна съм много,избрала съм доктор Стойнев за лекар и уговорка мъжа ми да присъства на раждането.Предполагам до сега видяното няма да се разочаровам.Що се отнася до ценоразписа .....ще си платя но знам че ще се чуствам спокойна и в сигурни ръце.

# 10
Здравейте, а да попитам дали за здравно осигурени пациентки раждането е по каза или се плаща. Знам че преди се плащаше , но забелязах промяна в ценоразписа им в сайта и че са оставили цена за раждане само на неосигурени затова питам.

По последни данни цената за нормално раждане е 800 лв, в които се включват и избор на екип и присъствие на таткото.  В другото АГ за същите неща ще платиш 600 лв. Въобще за какво си говорим Simple Smile

Реклама

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт