КРУИЗИ /Тема 10/

  • 101 302
  • 755
  •   1
Отговори
# 165
# 166
  • Мнения: 5 262
Дали знаете някоя агенция да го предлага?
Немският сайт на RoyalCaribbean предлага в опциите за търсене поле "с полет и хотел". Между 700,- и 1015,- евро на човек в звисимост от полета (Франкфурт и Дюселдорф) и дали има организиран хотел. В английската версия на сайта не намирам тази опция.

Скрит текст:
Ето как се стига до нея на немски:
https://www.royalcaribbean.de/ - Reiseziele - Karibik - вдясно може да се попълнят подрбобности като от кое пристанище,  месеци на пътуването, име на кораба - Finden - клик в последното от петте полета "weitere Optionen" и се избира " nur Kreuzfahrten mit Flug anzeigen" (картинка на самолет) и се появяват резултатите

# 167
  • Мнения: 3 575
Много ви благодаря!
Аз успях да букна вчера с отстъпка за ранно записване за Нова Година през агенцията, която ползвах за Доменикана.
Доста прилична  цена при положение, че тогава цените са двойни заради празника.

Записвам си и другите агенции за бъдещи пътувания, ако ни хареса.
Никога не сме били на кораб досега и имам леки притеснения как ще ни понесе, но съм влюбена в Карибите, а така ще видим няколко по-трудно достъпни от Бг места.

# 168
  • Мнения: 262
Много ви благодаря!
Аз успях да букна вчера с отстъпка за ранно записване за Нова Година през агенцията, която ползвах за Доменикана.
Доста прилична  цена при положение, че тогава цените са двойни заради празника.

Записвам си и другите агенции за бъдещи пътувания, ако ни хареса.
Никога не сме били на кораб досега и имам леки притеснения как ще ни понесе, но съм влюбена в Карибите, а така ще видим няколко по-трудно достъпни от Бг места.
Покажи и на нас, ако може линк

# 169
  • Плевен
  • Мнения: 28
Аз имам малка промяна в плана и сега търся Карибски круиз, който да е с организирани полети от Европа.
Просто са безумно скъпи и сложни полетите до там, самия полет ми струва повече от круиза...

Дали знаете някоя агенция да го предлага?




# 170
  • Мнения: 3
Здравейте, момичета!
Нова съм тук и предварително се извинявам, ако досадя на някой с писанията си. С интерес прочетох огромна част от изписаното в тематите за пътувания с круиз. Възхищавам ви се! Вдъхновихте ме! Започнах и аз да се оглеждам за някакво пътешествие с кораб. За първи път ще ми е ако успея да намеря нещо на прилична цена. Ще се радвам да ме посъветвате и да изкажете мнение за тази оферта която намерих за Домениканска Република. Как ви се струва като цена и маршрут? Струва ли си? Просто ми се иска да е нещо екзотично и на топличко! Предварително благодаря за отделеното време!
Ето и подробностите по офертата:


Дестинация: Санто Доминго, Доминиканска Република
    Продължителност: 7 нощувки
Цена: 1360 Евро ПРОМО: 1079 Евро

Цени на човек в двойна каюта, включват пристанищни такси. Маршрут с кораб ZENITH

Пристанище/Град Пристигане Отплаване
  1 Ден  Санто Доминго, Дом. Република  –  22:00
 2 Ден  на море  –  –
 3 Ден остров Сен Китс 8:30  18:00
 4 Ден остров Сен Мартен  8:00 18:00
 5 Ден  остров Санта Лучия  09:00  18:00
 6 Ден остров Антигуа  08:00  17:00
 7 Ден  на море   
 8 Ден Санто Доминго, Дом. Република 9:00  –

Какво включва круиза:
    7 нощувки
полет от Мадрид -Санто Доминго-Мадрид
трансфери летище-пристанище
круизът по маршрут
почистване на стаите
пристанищни такси
ол инклузив пакет с напитки
забавления на борда: шоу програми, музика на живо
пълен пансион изхранване в ресторант, бюфетна зона на самообслужване
ползване на басейн/шезлонги/фитнес

Какво не включва круиза:
полет със самолет София -Мадрид
туристическа карта за Доминиканската Република (получава се на влизане в страната $10/при излизане $20)
брегови екскурзии
парични благодарности (72 Eвро на човек за целия престой)
спа процедури
медицинско обслужване

 

 

# 171
  • Мнения: 3 575
asiela, за кои дати става въпрос?
Това цената на човек ли е?

Аз не препоръчах моята агенция, защото платих си круиза, организирах си полети и нощувки в Мадрид, и те след 2 дена ми пишат - ами няма места на полета?!!
На круиза има, но на полета не, т.к е Нова година и всичко било пълно.
За да не изгоря с другите полети си доплатих за бизнес класа, което не е много ок, защото е тяхна грешката че ми потвърждават, а после се оказва че няма места.
Но здраве да е, заслужава си за презокеански полет.

# 172
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Асиела, тъй като ги следя тези круизи на Пулмантур, цената е ок. Още повече, че не съм виждала да падне под 980 евро, в повечето случаи е около това, което сега плащаш. За мен си заслужава и бих го направила, ол инклузил напикти е, тоест за пиячи е супер. Не знам дали кораба не е доста стар, но ... Било купон. Ако решиш да отидеш, поздравления, ще си изкараш супер.
Маронка , просто с тези български агенции е супер неизгодно да се пътува с полет, абсолютна набутвация и не знам защо го правите. .. Това, за което говори Асиела е ЧАРТЪР, тоест специален полет и не могат да продадат този круиз, ако няма място на полета. А бг агенциите, които организират ВОДАЧ /колко смешно и кой има нужда/, ти плащаш и на водача круиза, полета, почивката. Излиза тройно. А сега се принуждаваш да платиш и бизнес класа, защо, ужасно скъпа е, дори и на промоция? Да беше споделила, щяхме да ти потърсим билети, сигурна съм, че щеше да се намери по-евтино. Дано все пак всичко е наред накрая и ви хареса ... Знам коя агенция ги предлага така круизите, много ме е яд, че им се хващат хората.

# 173
  • Мнения: 3
asiela, за кои дати става въпрос?
Това цената на човек ли е?

Аз не препоръчах моята агенция, защото платих си круиза, организирах си полети и нощувки в Мадрид, и те след 2 дена ми пишат - ами няма места на полета?!!
На круиза има, но на полета не, т.к е Нова година и всичко било пълно.
За да не изгоря с другите полети си доплатих за бизнес класа, което не е много ок, защото е тяхна грешката че ми потвърждават, а после се оказва че няма места.
Но здраве да е, заслужава си за презокеански полет.


Датата е 21.10.2017 г., а цената е на човек за вътрешна каюта. Днес пуснах запитване до агенцията за свободни места и за цени за дати през януари 2018 г. Още чакам отговора им.

# 174
  • Мнения: 3
Асиела, тъй като ги следя тези круизи на Пулмантур, цената е ок. Още повече, че не съм виждала да падне под 980 евро, в повечето случаи е около това, което сега плащаш. За мен си заслужава и бих го направила, ол инклузил напикти е, тоест за пиячи е супер. Не знам дали кораба не е доста стар, но ... Било купон. Ако решиш да отидеш, поздравления, ще си изкараш супер.

Люба, до колкото успях да намеря инфо за кораба, наистина е доста ретро (през 2004 г. е реновиран последно) и малко ме притеснява да не се разочаровам от пътуването. Като цяло, май и компанията Пулмантур не е особено луксозна и в сравнение с другите круизни компании пускат по-малко дестинации, поне по мое наблюдения. Залагам на маршрута, макар че и за островите четох отзиви, че не били впечатляващи. Още не съм го решила твърдо, първо ще изчакам отговора на агенцията. Давам си сметка, че е трудно да се намери екзотика, лукс, слънце и плаж през януари на изгодна цена (под 1000 E).

# 175
  • Мнения: 2
Искам да се свържа с Алейна,относно един неин отговор за проблема с витилиго.Моля ви, намерете ме във фрйсбук-Пламена Христова (Йонкова) или на имейл адрес-pepinayo@gmail.com. Ще съм ви много благодарна!

# 176
  • Мнения: 3 575
luba_rizova,
В грешка си - резервирам директно през испанска агенция, като цената ми включва чартър от Мадрид + all inclusive cruise. Бг агенции не ползвам, благодаря!
Друг е въпроса, че испанците са леко неорганизирани, но се преживява, имам и други пътешествия с тях. Единствения недостатък е, че не говорят особено много на английски, та почнах испански да уча вече Wink

Та по въпроса - могат да свършат местата на полета, защото те освен пакети полет+круиз, продават и само чартърни полети, да не говорим че за тази дестинация имат и полет+хотел, така че е напълно възможно да има места на кораба, а точно този полет, който е последния за годината да е запълнен.

Асиела, ок ти е цената.

# 177
  • Мнения: 2
Блед разкошна тема bouquet, благодаря и за промоциите, разгледах ги.
Сега се ослушваме с една група приятели около 10 тина човека сме за 20 дни пътешествие до Бразилия и Аржентина през февруари, но гледам, че темите тук са доста позамрели ...

Танита, въобще не си досадна и многословна, с нетърпение те чаках да си дойдеш. Изчетох ти всичко на един дъх и съм ти много благодарна за подробностите. Много се радвам, че сте си прекарали така добре и че си удовлетворена от решението си за задължителните бакшиши. Сигурна съм, че си дала повече, отколкото биха получили иначе. Браво! bouquet



АЛЕЙНА,ЗДРАВЕЙТЕ!ПО КАКЪВ НАЧИН МОГА ДА СЕ СВЪРЖА С ВАС?

# 178
  • Мнения: 772
Ееее ,Люба Ризова,чак пък толкова смешно да е пътуването с водач?!Ми има хора(аз съм от тях),които са толкова уверени,нямат 10-15 самостоятелни круизи за гърба си и се притесняват да пътуват сами.Вероятно излиза по-скъпо,но докато не добия опит с ходенето на круизи,предпочитам малко повече пари да дам,но да си спестя тревогите свързани с това как ще открия пристанишето навреме ли ще съм там и т.н.

# 179
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Пламс, не е смешно бе, кога съм казала. Не си заслужава, но има хора, обичат така... То и за това е измислено, за удобство. Има своите предимства. Де де вика за всеки влак си имс пътници, така че Няма вярно и грешно.

Общи условия

Активация на акаунт