Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura - 38 (Козметика от ДМ, Лили и други)

  • 102 104
  • 742
  •   1
Отговори
# 1
  • Вестерос
  • Мнения: 38 172
Мерси за темата Бижу, чакам с нетърпение nyx  bouquet

# 2
  • Мнения: 35 872
Бижу, смени темата за размяна на козметика с актуалната
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=979422

# 3
  • Мнения: 446
Бижу, благодаря за новата тема  bouquet Свършва ми околоочният крем и ви моля да ми препоръчате някой. Сега ползвам този на Балея за зряла кожа, обаче някъде към средата на флакона се пресече, т.е. освен крема тече и едно мазно. Явно партидата нещо не е сполучлива. Затова съм решила да пробвам някакъв нов  Party

# 4
  • Мнения: 17 546
Сменена, Бубс! Peace

Tall poppy, в момента мажа Биокарите, не ми люти, попива добре, харесва ми. Измазах едно кило сигурно кремове за около очи... Нищо не прави чудеса според мен, но ми е важно зоната там да не е суха. Днес се видях с приятелка и тя е толкова мил, и сърдечен човек, че не мога да се съмнявам в нито една нейна дума и за миг, та тя толкова мило ми каза: ама ти защо нямаш бръчки?! Blush Та сигурно все пак правят нещичко тия кремове... Crazy

# 5
  • Мнения: 2 609
Благодаря за темата  bouquet
Нямам нови покупки, но за да не е гол запис, някой ако търси измиващо средство за сина или съпруга си това гелче е доста добро
Скрит текст:
Веднъж реших да се измия с него на майтап, то пък толкова ми хареса, че го купувам за 3 път  Laughing Оставя кожата направо скърцаща от чистота, към 6-7 лв е.

# 6
  • Мнения: 2 620
Благодаря за темата, Бижу  bouquet
Купила съм едно такова гелче и на нашия, обаче водим борба да се научим да си мием лицето и с друго освен с вода.
В издирване съм на нощен крем, предложения?

# 7
  • Мнения: 17 546
А, забравих да кажа, че ей така да не пропусна, купих новата спирала на Мейбълин. Четката изглежда добре, но си чака реда за ползване Crazy и не знам как ще е, но се надявам да е добра. Приятелка също си я купи и каза, че е хубава, а тя има разкошни мигли и щом харесва спиралата, значи е добра.

# 8
  • София
  • Мнения: 5 548
Благодаря за новата тема! bouquet

Момичета, искам да питам за една марка лакове за нокти, които преди време се продаваха в ДМ - Nicole by OPI. Много ми допадаха и пак си търся такъв лак, обаче май вече ги няма?  newsm78 Виждали ли сте ги някъде?

# 9
  • Мнения: 2 682
Благодаря за новата тема.
Последно от ДМ си взех шампоан и спрей на Nivea Hairmilk. Дано ми паснат на косата.

# 10
  • Мнения: 13 071
Момичета,говереше се,че в края на този месец  ДМ ще внесе тук тяхната марка Trend it up newsm78 обаче нито във Фейсбук страницата се обявява нещо нито никъде. Някой знае ли нещо по въпроса newsm78

# 11
  • Мнения: 17 546
В блога Инфармация, мацката е доста осведомена и беше писала, че очаква декоративната козметика на ДМ скоро и тук, та ако има инфо от някакъв по-достоверен източник, можем и ние да очакваме. Кога - никой не знае. Laughing

# 12
  • Мнения: 7 516
Петя, мисля, че лакове на OPI има в Дългас, но не съм сигурна дали са от тази колекция.  Peace

# 13
  • Мнения: 9 562
Благодаря за темата bouquet Аз си купих вчера от Лили рол он на Ив роше, много харесвам лотоса. Heart Eyes От доста време нямат големия зелен лакочестител и се ядосвам. Зареждат само от малкия, а аз обичам да се запасявам с повече. Crossing Arms Че и от 2 седмици ме мотаят с един парфюм и само обикалям различните им обекти дето уж трябвало да има, ама нъц. Close

# 14
  • Варна
  • Мнения: 5 881
Благодаря за новата тема bouquet
Възползвах се от намалението в Лили днес и отнесох два душ гела на Bema.
В близките ви ДМ магазини добре заредена ли е декоративна козметика на Алверде? В два проверявам и е страшно обрано, а уж очакват ново зареждане и много нови артикули.

Общи условия

Активация на акаунт