In vino veritas

  • 2 314
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
Цитат на: jara
....почти всяка вечер засядаме на винце с пъстърма. Laughing  Laughing
Хихи. И ний, и ний. Снощи как се отцепихме точно покрай тая пъстърма. А още малко, още малко , айде и винце още малко и......тая сутрин половинката вика "нещо ме цепи главата" Embarassed  Laughing

# 16
offtopic За сметка на това половинката предложи да бъдем поне 3 дена на гладолечение. Днес стартираме. Аз остава да вардя и хладилника през ноща от посещения newsm55 .И така днес в менюто eat са ни плодчета. А наздраве по слуачая Wine Glass

# 17
Цитат на: miravmbd
лл
Мазохисти,вие ще хванете петъка и съботата Neutral Face Я давайте от понеделника аз да кажа

Ааааа, не. Тамън се е врекъл. Днес съм го изпратила само с плодчета на работа. Ще го видя колко ще укрета. Ама той инициатора. Каза, че идела Коледа и ще се освиним покрай празниците Animal Pig , за това малко сега на диетка #Silly

# 18
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Цитат на: Honda
Цитат на: jara
....почти всяка вечер засядаме на винце с пъстърма. Laughing  Laughing
Хихи. И ний, и ний. Снощи как се отцепихме точно покрай тая пъстърма. А още малко, още малко , айде и винце още малко и......тая сутрин половинката вика "нещо ме цепи главата" Embarassed  Laughing


аааа,Хонда,няма да сте пили само винце май... щом ви цепят главите Grinning
да не сте ги омешали нещо ???Thinking

# 19
Цитат на: jara
..
аааа,Хонда,няма да сте пили само винце май... щом ви цепят главите Grinning
да не сте ги омешали нещо ???Thinking

 Embarassed  Flushed аха , и водка-лимон си стъкнахме преди това

# 20
  • usa
  • Мнения: 2 113
купувам понякога, но рядко и предимно от патриотизъм  bg  . най-неприятното е, че едно и също вино веднъж е хубаво, следващия път като го купя отива в мивката, не може да се разчита на един и същи вкус. иначе е ефтино.

Общи условия

Активация на акаунт