Магията на изтока - тема 50

  • 36 919
  • 732
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14 415
Ау, верно ,че днес е пътък Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 9 187
Вик и на представянето е бил с "косата"
Скрит текст:



и плакат
Доста изкуствено изглежда Blush
Освен това най си го харесвам с коса тип от Марс Mr. Green

дане,ето ти едно jpg за гледане


И защото ми е петъчно Mr. Green Преди и сега - Yoo Seung Ho
Скрит текст:







# 17
  • DE
  • Мнения: 9 068
Ма много ми е хубав тип "даскалица"  Heart Eyes И краля е хубав като "даскалица". Така се прави, снимаш исторически, пускаш коса  Laughing

Някой ден ще си го пусна отново, да видя дали ще ми въздейства по същият начин както някога...
Вик и с къса коса ми харесваше в "Черно и бяло".

# 18
  • Мнения: 14 415
О,моята първа любов от източния фронт Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 9 187
Кралят има лице за очила.Толкова му ходят Heart Eyes

Аз и преди съм казвала "Черно и бяло" ми един от любимите сериали,които бих гледала отново. Мъжкото присъствие беше жестоко,а дамите и те,историята,кримито,Вик полицай ....и смешните моменти  Grinning

# 20
  • MJF
  • Мнения: 8 581
Miracle Man 2016

От къде почнах и до къде стигнах с това заглавие! От силно пуфтене до големи  Simple Smile. Пуфтях /  Whistling в началото докато схвана, че това за което "вдигам вежди" не е фокус на творческия екип. Свикнах и с натурализма. Нататък гледах с интерес развитието на героите. Главния герой изигран от Kazunobu Mineta го обявавам направо за емблематичен, макар че не знам до колко е играл или е голяма доза такъв  Mr. Green - имам подозрение  Mr. Green. То толкоз енергия и шум  ooooh! Whistling мама миа.
Не мога да не похваля и Moeno Sumida
Постера също ми хареса.
Въобще големи емоции с това заглавие. Доволна.

Следва Reverse 2017

# 21
  • BG
  • Мнения: 4 456
Започнах Hormones,много приятен младежки сериал се оказа, добре че е три сезона, та ще има какво да гледам определено време.

# 22
  • Мнения: 9 187
Морнинг  Coffee
Mario Maurer за Penshoppe (това се оказа филипински моден бранд) пролет/лято 2017


и за миналата година
Mario Maurer for Penshoppe Summer 2016

# 23
  • MJF
  • Мнения: 8 581
Reverse
3 изгледани серии. Усещам че ще го "глътна" на големи дози,  Thinking няма да стане с подслаждане, твърде интересно ми е . Добре че докато се наканя превода на англ. завърши  Mr. Green.
Постера ми идва твърде блед  search  . Нещо по -абстрактно му отива на туй заглавие според мен  Crossing Arms. Като няма за какво да мрънкам та ето на постера  Blush.   Wink
Жанр- крими-мистерия-human drama. Напоследък направо съм спец в този жанр  Mr. Green .
Tatsuya Fujiwara в туй заглавие силно ми прилича на "наш Рейджи" на външен вид, направо на моменти ако не внимавам мога да реша че е той   Whistling, добре че е лупата.
Авторката на романа Kanae Minato я помна с доста добро от Testimony of N, Ferris Wheel at Night - Yakou Kanransya , така че гледам спокойно.

Виждам че и последния епизод на Haha ni Naru  е готов за мен. Браво на преводача. Експресен направо.

Последна редакция: пн, 26 юни 2017, 10:08 от Шошулчо

# 24
  • Мнения: 9 187
Пак съм аз  Twisted Evil
Бъбрих с моя приятелка и стигнахме до заключението,че ако гоблините във "Властелина на пръстените" изглеждаха така поколения риби нямаше да се казват Леголас.

Oбаче моментите с тези двамата са ми любими Heart Eyes

И друго ми напомни на кого ми прилича униформата на Жътваря на Хер Ото Флик oт "Ало Ало".

# 25
  • MJF
  • Мнения: 8 581
 Laughing Дай униформата на тоз Жътвар да видя приликите.

# 26
  • Мнения: 9 187
Eто Жътвар
Скрит текст:
и шеф на гестапо
Скрит текст:

# 27
  • DE
  • Мнения: 9 068
Вярно прилича на хер Флик hahaha

# 28
  • MJF
  • Мнения: 8 581
E направо 1:1 прилика  Laughing.
Снощи пуснах тема в сприта и проклех за пореден път търсачките на форумите. Оказа се че има такава но невидима при търсене  Mr. Green. Та толкоз се написах напразно,  че писателската ми муза ще почива  Tired. Мрън.
 Simple Smile

# 29
  • Мнения: 36 446
Вярно, че приликата е голяма. То и в Индиана Джоунс имаше един гестаповец, който се обличаше така (предполагам, че стайлингът на хер Флиг е изкопиран от там):
Скрит текст:
Може би режисьорът е искал да подчертае, че жътварите са агенти на смъртта, като гестаповците? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт