Автобронзант

  • 20 141
  • 47
  •   1
Отговори
  • Мнения: 26
Здравейте, може ли да споделите от кой автобронзант сте доволни и не ставате на петна от него ? А колко издържат ?

# 1
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
http://malena-shop.bg/media/catalog/product/cache/1/thumbnail/9d … ze-body-150ml.jpg

Много съм доволна . Издържа ми по 4-5 дни, добре се нанася. Не съм оставала на петна, но нали е ясно, че е въпрос на размазване. Само дето има леко блестящи частици. Но и натоварване му намерих цаката. Сутрин, след катот вечерта съм го нанесла и преспала, си вземАм душ и бляскаво страници я няма. Това не намалява издържливостта.

# 2
  • Мнения: 55
Здравей, аз ползвам лосион за тяло с автобронзант на Дав за средна и тъмна кожа и съм доволна. Не е силен, но пък и не стават петна от него. Ако искаш по-силен ефект трябва да го ползваш всеки ден, за да се натрупа. Ползвала съм и на Лореал Сюблим бронз, той е по-силен, обаче долу на ръцете и пръстите става на петна и заради това не ми харесва.

# 3
  • Мнения: 205
Аз ползвам автобронзант Clarins Self Tanning Milk SPF6. Не става на петна и издържа сравнително дълго.

# 4
  • Мнения: 331
Не харесвам автобронзанти . Преди години си бях взела един на Лореал около 15 лева и станах цялата на петна   #2gunfire

# 5
  • София
  • Мнения: 38 116
От години ползвам автобрознанти. Не обичам да са ми бели краката в града лятото.
В момента имам на Дав, на Сиен/Лидл за лице и един спрей на Балеа, който май свърши.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 9 395
И аз ще си купя този на Дав.

# 7
  • София
  • Мнения: 38 116
Като цвят е добре, но мен малко ме дразни миризмата, че е доста силна. АБ имат една такава характерна миризма.

# 8
  • На изток от Рая
  • Мнения: 1 362
Как да избегна петната?
Миналата година използвах един, но цялата станах на петна  ooooh!
Трябва ли ексфолиране преди това? И на цялото тяло ли мажете?

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 9 395
Задължително ексфолирам първо,да.Ароматът не ме плаши, Mr. Green благодаря за инфото.

# 10
  • Мнения: 3 480
Най-добрият аб, който някога съм ползвала (а съм ползвала много) е бил този на Диор Адикт, миришеше божествено, издържаше, но вече не се произвежда. Спряха го преди години, от тогава не съм го виждала.

Друг много добър е този:

https://www.xen-tan.co.uk/products/see_all/xen-tan_dark_lotion/

На трето място, този: (сините в двойната опаковка)

https://www.skinnytan.co.uk/

Общо взето не ги ползвам заради миризмата. Иначе равен тен се постига както други потребители писаха с ексфолиране преди това и нанасяне на крем на по-сухите участъци от кожата. Продуктът се нанася обикновено вечер, спи се с него и се взима душ на сутринта. Миризмата им е ужасно силна и характерна, аз лично не мога да търпя да смърдя така. Обикновено се задържа минимум 2-3 дни, т.е. има я, докато има и тен, светлите дрехи се цапат (бяло, светлосиньо, бежово, розово). Ако имате партньор също недоумявам как би изтраял миризмата.

Ако някой е запознат с подобен продукт, който не мирише така лошо моля да препоръча.

# 11
  • На ръба..
  • Мнения: 2 101
Аз снощи се мазах за втори път с бронзанта на Палмърс, мнооого съм доволна. Не мога да се нарадвам на тена си 😁
Даже първия път си сложих лосион и тогава сложих бронзанта и мисля че нищо не стана, оказа се че лосион се слага само на най-сухите места, в противен случай играе роля на бариера и бронзанта не действа на макс.

# 12
  • София
  • Мнения: 38 116
Взех си на Сиен /Лидл/ ей-така, да пробвам и мога да кажа, че няма характерната миризма.
Но те бяха лимитирана серия, така че са останали по малко в някои магазини.

# 13
# 14
  • Мнения: 195
И аз съм чувала хубави отзиви за автобронзанта на Кларинс.

Общи условия

Активация на акаунт