Звездни компромати - 329 част

  • 121 556
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14 489
Тази нова песен на Ъпсурт не става за гледане. Кефят ме момчетата, но толкова много грозни задници накуп ми идват в повече. Иначе им се е променило излъчването, по-зряло е, което не е лошо.
Не че и за слушане става кой знае колко, но уж има някаква ирония в техен стил.

За темата  bouquet

Ама не се връзва с песните и текстовете. Мязат на чичаци Whistling

# 16
  • Мнения: 1 253
От известно време си мисля, че Мадона има някакъв здравословен проблем. Винаги изглежда уморена и сякаш всичко и коства усилия, като натровена изглежда. Тя принципно много тренира, грижи се за себе си, има воля, не е толкова възрастна, за да изглежда толкова зле.

# 17
  • Мнения: 9 571
От известно време си мисля, че Мадона има някакъв здравословен проблем. Винаги изглежда уморена и сякаш всичко и коства усилия, като натровена изглежда. Тя принципно много тренира, грижи се за себе си, има воля, не е толкова възрастна, за да изглежда толкова зле.
Поостаря Мадона и явно вече тежичко ѝ идва това ежедневие.

# 18
  • София
  • Мнения: 10 825
Благодаря за темата!

Прекрасен Чарли Хънам! И на мен ми липсва Джакс

# 19
  • DE
  • Мнения: 9 068
Бруно не е мръднал Grinning

Гледах по канал 1 филма за Тръмп, очите на младата Мелания изобщо не са били така злобно присвити newsm78
Или нещо си в правила или е кофти грим.

# 20
  • Мнения: 5 998
Запис от мен с една красива Галена
Никол Станкулова и със Зейнеб

# 21
  • Мнения: 39 316
Някой ще поеме ли отговорност за състоянието на Деси?
Скрит текст:
Радева
 Mr. Green Лоши сте, лоши!

http://www.struma.com/lyubopitno/strashen-skandal-desislava-rade … a-sebe-si_119401/

# 22
  • Мнения: 8 523
Някой ще поеме ли отговорност за състоянието на Деси?
Скрит текст:
Радева
 Mr. Green Лоши сте, лоши!

http://www.struma.com/lyubopitno/strashen-skandal-desislava-rade … a-sebe-si_119401/
Тази статия я прочетох преди два дни в друг измислен сайт
Това е едно свободно съчинение според мен.
Е тези приятели и близки застанали и обясняват на репортера тези глупости
Съжалявам ,но не вярвам, почвам да мисля ,че това е просто атака с/у Радева,тя е с по слаби нерви от мъжа си

# 23
  • София
  • Мнения: 1 714
Белучи ми харесва в тази фотосесия, младее. Орнела Мути не остарява добре. А Гага е в прекрасна форма, беше се поналяла преди време. Някъде мернах, че Йоана Драгнева и Васко Ананиев са двойка. Той е голям симпатяга!

# 24
  • Мнения: 8 523
Белучи ми харесва в тази фотосесия, младее. Орнела Мути не остарява добре. А Гага е в прекрасна форма, беше се поналяла преди време. Някъде мернах, че Йоана Драгнева и Васко Ананиев са двойка. Той е голям симпатяга!
Бившият на Соня Васи?

# 25
  • Мнения: 2 114
Моника Белучи винаги ми е много секси!
Бруно Марс добре му стои тази "пижама" на Версаче.
Мелани Грифит и Гага с готини тела.

А Радева трябва да взема пример от Цецка Цачева. По-голямо перде и тепигьоз не съм виждала, толкова да не му пука за подигравките  hahaha

# 26
  • Мнения: X
Васил Ананиев се подвизава в Щатите, как се е гаджосал с Йоана. Пък и го даваха по тв преди 1-2 години с жена му и детето. Помня, че го обсъдихме подробно тогава.
Нося мега важната информация, че зетя на Сиракови играе в Монтана!
Белучи най-после изглежда добре във фотосесия. Как се оправят нещата като чете тук и си взема бележки! Госпожа Радева да взема пример от нея!

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 26 376
Че там има ли футбол  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 5 001
Сиракови са на почивка в къмпинга на Весела Лечева в Гърция. Доста често почиват там, сигурно са близки. Мястото е много тихо и приятно, плажа само е кофти.

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 26 376
Лоша новина от Нана,отново за борба с тежкото и заболяване  Cry
Дано има сили да го победи  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт