Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 17 ноем. 2004, 18:37 ч.

Реших си грижете с бебето

• 2 927
  • 42
  •   1
Отговори
  • Варна до морето
Днес съм ужасно щастлива. И все още не мога да повярвам, че стана това чудо.  Laughing Дъщеря ми АЛИСИА все иска компания и не оставяше миг сама. Ако е сама започва едно викане, каране, което прераства в неистов плач. И така по цял ден сме залепени една за друга. Аз няма миг свободно време, а тя е щастлива. Wink
Ходихме в един магазин и случайно я поставих в една люлка, така и хареса, че я купихме веднага. Сега се люлее, гледа играчките, а аз си върша работата.
 И понеже сте моето голямо семейство бързам да споделя.
 Wink
Вижте я тук:
http://community.webshots.com/photo/217432581/218540160YXJOTQ

# 1
  • Варна
Ау, голяма сладурана! Пу-пу-пу! Радвам се, че сте намерили спасението в люлката, аз като прочетох темата си помислих, че сте си намерили добра детегледачка  Grinning

# 2
Али е голяма чаровница, Пела! Колко е пораснала, браво на нея и мама Stuck Out Tongue целувки от Съни

# 3
  • Букурещ
ее-е-е страхотно Grinning  - Fisher Price е страхотна марка с гарантирано качествоо.
Дано много да се забавлява Али в нея!!! Grinning
Честито!!!

# 4
  • Варна
Честито и на мама и на Али.Страхотна люлка ,ако се продават такива в бг и аз бих купила на Йоан,че му писва да стой в шезлонга и пак се мъкнем на ръце,без кръст останах вече  Simple Smile

Али е много сладко бебе (пу-пу) да е жива и здрава

# 5
  • Варна
Много е сладка. Пу-пу!

# 6
  • usa
Цитат на: Pela
Днес съм ужасно щастлива. И все още не мога да повярвам, че стана това чудо.  Laughing Дъщеря ми АЛИСИА все иска компания и не оставяше миг сама. Ако е сама започва едно викане, каране, което прераства в неистов плач. И така по цял ден сме залепени една за друга. Аз няма миг свободно време, а тя е щастлива. Wink
Ходихме в един магазин и случайно я поставих в една люлка, така и хареса, че я купихме веднага. Сега се люлее, гледа играчките, а аз си върша работата.
 И понеже сте моето голямо семейство бързам да споделя.
 Wink
Вижте я тук:
http://community.webshots.com/photo/217432581/218540160YXJOTQ

Следващата ти покупка те съветвам да е saucer, страхотна забава е с него и ти си свободна за дълго време Grinning

# 7
  • Варна до морето
Цитат на: Liorena
ее-е-е страхотно Grinning  - Fisher Price е страхотна марка с гарантирано качествоо.
Честито!!!

Да наистина Liorena, но си заслужава всеки $-клати се, има различни мелодии, песнички, обръща се на страни и се клати в другите две посоки,има различни светлинки, и играчките се въртят. И аз искам да съм бебе. Laughing

# 8
  • Букурещ
Цитат на: Liorena
Честито!!!

Да наистина Liorena, но си заслужава всеки $-клати се, има различни мелодии, песнички, обръща се на страни и се клати в другите две посоки,има различни светлинки, и играчките се въртят. И аз искам да съм бебе. Laughing

Абсолютно тази марка си е класика в жанра. Sign Exclamation  Sign Exclamation  Grinning

# 9
  • Варна
И аз искам да съм бебе. Laughing

И аз, като гледам снимката! Grinning Честито и дано все така да се забавлява, а на мама да остане време да си поеме дъх!  Grinning

Желая ви много спокойствие и усмивки!  Grinning

# 10
  • Seattle, USA

И ние имаме същата люлка още от новородени. Понеже още от голямата ми дъщеря знам колко е удобно с люлка само че тогава й взехме чак когато беше на 4 месеца, сега я купих още първата седмица след като се роди Кристина и съм страшно доволна. И тя много се забавлява, радва се на рибките, първо ги следеше само с поглед, после почна да посяга с ръчички нагоре да ги хваща, играе си с рибките на масичката, спинка си през деня в нея.
Доста дълго избирах люлка, докато бях още бременна и съм много доволна че се спрях на тази. Вече 5 месеца яко я експлоатираме.
http://community.webshots.com/photo/158866949/158874620McSuHw
 http://community.webshots.com/photo/184063453/184066298UhUlFi
http://community.webshots.com/photo/217928144/217930059bnjTPf

# 11
Браво  :yahoo_11:  и честита нова придобивка  Flutter .
Целувки на малката бузанка  Kiss  Heart Eyes .

# 12
  • София
това е първият подарък който си поръчах на колегите ( с нетърпение чакам да станат на по 3 месеца да ги слагам там - ортопедът каза, че още не може Sad ) след хранене върши страхотна работа и като уригвачка,ама не  я пускаш на батерии, ами леко поклащаш с ръка  Stuck Out Tongue .
Дано се забавлява дълго в нея малката ти сладуранка - много е готина  Laughing

# 13
Пфууууууууу .........
Хвърлихте ме в размисли  ooooh!  Thinking .
Благородно Ви завиждам на придобивките  Wink .

Някой да е виждал такова чудо в BG  Confused:

Айде бързо казвайте да ходя да купувам  Money .

# 14
  • Букурещ
Цитат на: mam@
Пфууууууууу .........
Хвърлихте ме в размисли  ooooh!  Thinking .
Благородно Ви завиждам на придобивките  Wink .

Някой да е виждал такова чудо в BG  Confused:

Айде бързо казвайте да ходя да купувам  Money .

ами тц, то си струва да купиш, ама наистина да е Fisher Price.
а тук Fisher Price  не съм виждала, има Fiisher Price в Марсел, но това са играчки просто, но такова чудо - още не съм виждала.

Има май нещо люлеещо се на Чиполино, ама не е същото, това на снимка го виждаш какво е, ама в действително е чудо просто, не знаеш само какви функции има, от снимката за съжаление не може да се придобие пълна представа за чудесата, които прави.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт