С какво ви дразнят свекървите- 84

  • 69 048
  • 749
  •   1
Отговори
# 1
  • Варна
  • Мнения: 7 146
Нямаше как да няма засегнати...

# 2
  • Мнения: 18 241
Мда, а ако се захапе и се направи опит за просташко принизяване на бременна се получват бонус точки в темата. ooooh! Подкрепям с две ръце съветите за осигуряване на финансова независимост в бъдеще, не заради етноса, а заради всяка една гадост, която може да се случи в живота. Подкрепям и съвета да си има едно наум и да си отстоява позициите - отчасти заради етноса, но най-вече защото често се случва крушата да не пада по-далече от дървото.

# 3
  • Мнения: 6 922
Оу, картинката е трепач!!

Това изражение!

Сякаш я чувам как си мисли: "Ц ц ц, какво е това, което ми е довел сина днес"
 Whistling

# 4
  • Мнения: 5 343
Мда, а ако се захапе и се направи опит за просташко принизяване на бременна се получват бонус точки в темата. ooooh! Подкрепям с две ръце съветите за осигуряване на финансова независимост в бъдеще, не заради етноса, а заради всяка една гадост, която може да се случи в живота. Подкрепям и съвета да си има едно наум и да си отстоява позициите - отчасти заради етноса, но най-вече защото често се случва крушата да не пада по-далече от дървото.
Както се казва: плюс едно
Както и в момента разстоянието също играе роля.

# 5
  • Мнения: X
Както и в момента разстоянието също играе роля.
Разстоянието е наистина много важно. Дори да се пробва някой да те тормози по телефона или скайп, можеш поне да му разпаднеш връзката, въобще да не вдигнеш или направо да го блокираш.

Иначе, не мисля, че ма ко имаше за цел да напада nneriih. Постовете ѝ звучаха по-скоро като предупреждение за нещата, за които трябва да е внимателна и да се пази, отколкото като нападки.

# 6
  • София
  • Мнения: 3 379
Откога на истината й казват обида? Имай си едно наум. Като го обичаш, не е нужно да се обезличаваш и да забравяш своето? Детето с турско име и религия ли ще кръстите?

# 7
  • Варна
  • Мнения: 36 427
Много е важно разстоянието ама скоро няма да го има. Авторката спомена, че ще се връщат при първа възможност в България и като компромис да не са под един покрив в къщата със свеки щели да се установят в Пловдив. А някъде из последните й постове май мярнах, че въпросното село с прословутата къща било много близо до Пловдив. Те щом в чужбина я тормозят по скайпа, какво остава за няколко километра път...

Иначе авторката малко ми напомня за момичетата в арабската тема, които се омъжват за мюсюлмани и опитват да убедят колкото себе си, толкова  и останалите, че точно техният ще бъде изключение...

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Религии и смесени бракове всякакви по света, но винаги точно с тази става голямата драма. Просто нещата са много по- различни там.
Ако си останат в чужбина ще е най- добре. Сигурна съм, че момчето си има съвсем нормални намерения, въпроса е натиска на родата, придружен с чувство за вина да не избие на повърхността един ден. Да не стане някоя промивка на мозъка.
На нейно място бих се борила със зъби и нокти да остана в чужбина.

# 9
  • Мнения: 2 620
М, и аз бих я посъветвала да останат колкото може по-далеч. Казвам го като отроче на смесен брак арабин/българка с много познати като мен, живеещи в България и чужбина. 

# 10
  • София
  • Мнения: 19 094
Иначе авторката малко ми напомня за момичетата в арабската тема, които се омъжват за мюсюлмани и опитват да убедят колкото себе си, толкова  и останалите, че точно техният ще бъде изключение...
Особено с аргумента, че, видиш ли, българските мъже биели жените си , а турските/арабските ги носели на ръце. ЖДНБ, дет' се вика.
Няма да остане, норвежците не са нейния тип хора, за което донякъде я разбирам, но и език не знае и се чувства изолирана.
Предлагам да оставим девойката на мира и да захапем някоя свеки. Ако съвсем няма - може и Златната превъзходна от съседната тема  Mr. Green

# 11
  • Варна
  • Мнения: 36 427
Абе, те всички говорят как ония носели жените си на ръце ама някак отстрани били останали с такова впечатление. Да, пред хората може и така да е. Ама не им е в семейството да види какво наистина става вътре.

# 12
  • Мнения: 2 620
Да бе, носят ги, друг път... едни се отнасят с уважение към жените си, други гледат да ги уязвят при първия повод дори и пред приятели, близки и т.н.

# 13
  • София
  • Мнения: 19 094
Да бе, носят ги, друг път... едни се отнасят с уважение към жените си, други гледат да ги уязвят при първия повод дори и пред приятели, близки и т.н.
Ако уважението ще е само да хвали сготвеното/изчистеното от мен и докато съм добра - мИрси.
Което изобщо не пречи при най-малкото възражение/спор да ти затворят устата като на руска кола.

# 14
  • Мнения: 2 620
Не, нямам предвид само това под уважение, а в пълния смисъл.
Принципно имам кофти опит и наблюдения от първа ръка и съм пристрастна. Ако авторката сега няма проблем с мъжа си или с родата му, то един ден дъщеря й ще има. Не е изключено и семейството да се опитва да въздейства и върху начина на живот и на техните деца.

Общи условия

Активация на акаунт