Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 750
Има две теории: едната е, че hpv спи в организма и се появява при спад на имунитета, а другата, че е от повторно заразяване....
Мисля, че и учените, не знаят точно, какво е?!?!

# 751
Все още се двоумя дали да направя лийп или да проведа лечение локално с имуностимулатори. Има ли шанс да се размина само с хапчета? Моля за съвет.

# 752
Малинка, махни ги, не ги отлагай.... Не знам дали Електрокоагулацията не е по -щадяща... Но според моят лекар Димитров от МЦ Щерев, имуностимуланти не помагат Sad

# 753
Не съм много наясно с методите на отстраняване. Предполагам,че нямат електрокауголция, ако го изписвам правилно. Каза ми,че ще я направи по възможно най-щадящият начин, защото не съм раждала.  притесняваме ,че пия тайлол хот и не знам това дали би ми навредили по някакъв начин по време на операцията. Предполагам,че ще е кръвна, за упойката нямам представа каква ще е нищо не ми беше обяснено.  Понеже сме в изчакване да премина настинката.  От друга страна искам да се махат,че като знам колко бързо се разпространява това чудо, изобщо не трябва да се губи време.

# 754
от къде си?, ела До София?

# 755
Малинка, махни ги, не ги отлагай.... Не знам дали Електрокоагулацията не е по -щадяща... Но според моят лекар Димитров от МЦ Щерев, имуностимуланти не помагат Sad
Аз със Саменто ги приспах първият път . Тогава не бях много наясно със ситуацията.
Относно клиника Щерев, бях ходила там по случайност по време на аборта. Прегледа  ме най добрата в клиниката лекарка. Даде ми ехография не разчетена и моят лекар тук ми каза да не допускам следващи път лекар да ми дава не разчетена ехография, защото ако стане нещо с мен  те ще си измият ръцете. И ми каза да си правя изводите, даже името не си беше написала.

# 756
Аз със Саменто ги приспах първият път . Тогава не бях много наясно със ситуацията.
Относно клиника Щерев, бях ходила там по случайност по време на аборта. Прегледа  ме най добрата в клиниката лекарка. Даде ми ехография не разчетена и моят лекар тук ми каза да не допускам следващи път лекар да ми дава не разчетена ехография, защото ако стане нещо с мен  те ще си измият ръцете. И ми каза да си правя изводите, даже името не си беше написала.
Твоя воля, всеки си има лична история... Аз имам много неразчетени ехографи.... Това не е критерий...  Имам и рисунки - как ще ми правят leep.... Просто не знам, кое е по - щадящо, заради теб се разтърсих из нета... Кондиломите пише че се горят?!!  Не знам, не съм лекар...

# 757
Заповядайте в НОВАТА ТЕМА Flowers Bouquet

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт