Британика - ниво М2 или ниво Т1

  • 1 607
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15 454
Здравейте.
Тази година сина ми завършва втора поредна година в Британика - ниво Movers. Кара курса, ходи на лятното училище и ще се явява на изпит за втори сертификат. Но днес ме поканиха на среща с две от преподавателките му, които ми разясниха, че за следващата година има две нива между които можем да избираме - М2 и Т1. Разясниха ми, че разликата между дете нива е в начина на преподаване, че М2 е за деца, а Т1 е насочено повече към тийнейджърите, че в М2 ще учат 2 времена, а в Т1 4 времена и т.н.
Бих искала да събера мнения относно двете нива, за да мога да взема решение кое от двете нива да изберем.

п.п. Сега гледам информацията в страницата им и оставам с впечатление, че М2 е за по-малки деца, които вече са изучавали английски, а Т1 е за тийнейджъри, които или сега започват, или нямат много опит. Нещо май ми се разминава информация в сайта им и тази, която ми дадоха днес  newsm78

# 1
  • Мнения: 140
А как се казват учебниците, по които учат в Т1 и М2!?

# 2
  • Мнения: 15 454
Нямам никаква представа

# 3
  • Мнения: 140
А кой клас ще бъде детето?

Разликата е във възрастта на децата в различните нива. И в темпа на напредване.
При М2 децата са в 4-5 клас и не започват от начало, т.е. очаква се децата да имат базово ниво. Докато при Т1 децата са 5-6 клас и започват отначало, с по-бърз темп на напредване.

# 4
  • Мнения: 15 454
Синът ми ще е 5-ти клас, а това ще му бъде трета поредна година в Британика. Нивото му на английски е доста добро и според мен, и според резултатите на тестовете. Затова се чудя защо толкова агресивно ми предлагат ниво Т1. И аз видях в нета, че го дават за тийнейджъри, които сега започват изучаването на английски. А той дори не е тийн - сега ще стане на 11 години

# 5
  • Мнения: 140
Има ли разлика в цената?
Какви са му резултатите - с колко % е завършил?
Обикновено така агресивно предлагат тази стратегия, ако детето е малко и ако има резултати, които предполагат необходимост от преговор и затвърждаване на знанията.

# 6
  • Мнения: 15 454
Разлика в цената няма. На последния тест резултатите са му

Слушане 100 %
Писане и четене 86 %
Говорене 100 %

Общи условия

Активация на акаунт