Смятате ли да останете в държавата в, която живеете?

  • 1 407
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 497
Пускам тази тема, защото мен нещо не ме свърта тук. Не казвам, че не е хубаво, но миналата година примерно е имало най-голямата емиграция на британци от (не си спомням сега колко години бяха)- 300 000 души. Та те ненапразно са го направили де.  Но то така. Ние се преселваме, те се изнасят. Аз сега подмолно прокарвам идеята, че не искам да живея в Англия, но ще видим. Вие мечтаете ли за преместване някъде другаде от там където сте се установили? За мен лично има само 1 държава в която категорично не желая да живея и това е Америка. Пускам и анкетка (да поддържам форма;))

# 1
  • Мнения: 4 212
Ето ти и мнооого отговори на твоя въпрос Grinning
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=8152

по темата за англи4аните.Имам 4уството 4е вси4ки са тук в Испания Rolling Eyes  Grinning

# 2
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Цитат на: Teya
Ето ти и мнооого отговори на твоя въпрос Grinning
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=8152

Иzпревари ме. Wink

# 3
  • Мнения: 318
И аз да си дам гласа, по стара моя традиция, да си упражня правото на вот    Laughing  Laughing  Laughing

Гласувах не, обаче това не означава, че бих живяла до края на живота си тук 365 дни в годината, студът е вреден за старите кокали (е, моите още не са, но и до там ще се стигне). Та бих си живяла някъде на топло под палмите     grinning039   grinning039  докато е студено, но все пак в Канада смятам да ми е основното място за живеене.
Пък да видим какво ще стане.

# 4
  • Мнения: 1 497
Ей, как съм го прпуснала. Всъщност по-скоро акцента ми е към емиграцията, а не към оставането.

# 5
  • Мнения: 1 497
Май по-добре модератора да я позатрие.

# 6
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
от тук само на изток към Черно море Grinning
не бих живяла в друга държава,испания най ми допада като  опция да живея на друго място...

# 7
Zahto Teodora ne bi jiviala v Amerika? Tuk smiatam, che e napravo rai. Az sam vav Florida. Tsiala godina e liato, okeanata e super, plajat e na dve minuti, horata sa mnogo gostopriemni, vsichko e zeleno i krasivo, mnogo chisto, palno e s hubavi zavedenia, ima mnogo turisticheski atraktsii, s dve dumi e mnogo priatno miasto za jiveene. Na men mnogo mi lipsva semeistvoto mi, koeto e v Bulgaria, no ako te sa tuk niama i da se zamislia da se varna v Bulgaria. No te sa tam i zatova mnogo mi se vrashta, no inache tuk si e dosta hubav jivotat, dori bih kazala mnogo hubav kato se ima predvid, che sam obikolila vsichki darjavi v Evropa osven Shvetsia i Norvegia, ta imam niakakva predstava za jivota v Evropa.

# 8
Цитат на: Теодора
..За мен лично има само 1 държава в която категорично не желая да живея и това е Америка. ..

Гласувах с НЕ ама кой да ти кажа къде живота ще ни изкриви Grinning .Що се отнася за Америка и нас никога не ни е влечала. Предоставена ни беше възможността да живеем там (Калифорния), но ние отказахме след дълго мислене и писане на плюсове и минуси между двете държави UK and USA

# 9
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Мен вятъра ме довя тук заЩото мъжа ми е местен и мисля 4е не ми се о4ертава местене на друго място макар 4е 4овек никога не знае...
Не знам но и мен никога не ме е привли4ал живота в Америка може би заЩото никога не съм била там и не знам как е ама....

# 10
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Цитат на: Теодора
Май по-добре модератора да я позатрие.

Хайде ще сложа ключ на темата, zа да не се повтаря.

Общи условия

Активация на акаунт