Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 555
Моля ви кажете ми.
Торта,  медовик, която е залята отгоре с карамел (правен с малко вода). Твърдо е като камък, ще омекне ли?
 И кога?
Кремът е краве масло с дулсе де лече.

# 556
Карамел само от захар с малко вода няма да омекне изобщо. Трябвало е да му сложиш малко сметана и масло, за да остане по-мек.

# 557
Разбрах , но много късно Sad
Моля ви кажете как да омекне карамела, нов крем да сложа? Млечен?

# 558
Lisa, можеш ли да го махнеш? Според мен няма как да го оправиш .

# 559
Много ще е трудно, но май е единствения вариант. С бебе и още едно малко дете съм, врякат ми на главата и изглежда и мозъкът ми е изтекъл...

# 560
Здравейте! Ще правя коледни сладки и съм си купила коледен принт за сладки от вафлена хартия. Въпросът ми е как мога да си направя в домашни условия "кристалина"?

# 561
  • Бургас
Някой би ли ми предложил някакъв по-стабилен крем за торта - принцеса?

# 562
  • Edinburgh-UK
Здравейте група!Направих днеска тортата за рожденият ден на синът ми който е утре.Не съм доволна ,не ми се получи добре .Аз не съм специалистка като вас но се старая .Сега да напиша какъв беше проблема.Присече ми се масленият крем когато го смесих с черната боя ползвам боички на Wilton.Никога не ми се е пресичало така

Масленият крем го правя по следният начин.
250 гр безсолно краве масло
450 гр пудра захар
Малко ванилия на око и 1-2 лъжички прясно мляко .Всичко това го разбивам с миксера и след това си отделям каквото количество ми трябва за всеки цвят и смесвам със съвсем малко количество боя "wilton".Според вас защо се пресече така.

Бихте ли ми казали точна рецепта за маслен крем?

Ето я и тортата :

Ето и какво трябваше да се получи :
https://youtu.be/7_Zv6-yVPXk

Взех да се чудя тази от клипът в youtube дали е направена с маслен крем?Много гладка ми изглежда всяка една част.

Ще съм благодарна на съвети за да не се получава така друг път.

Общи условия

Активация на акаунт