Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 2 юли 2017, 12:12 ч.
  • Преглеждания  708  Мнения  1  Онлайн  1
Отговори
  • Мнения: 42
Здравейте! Обръщам се към вас с един въпрос,касаещ месечния ми цикъл. Направиха ми кюртаж на 22.04 ,липсваше менструация около 40-50 дни,гинеколожката ми изписа дуфастон,след приема му на 4 ден имаше вече кървене. Въпроса ми е сега менструалния мо цикъл навреме ли ще дойде или има някакъв хормонален дисбаланс,трябва ли отново да пия хапчета или да чакам?

Реклама
# 1
  • Мнения: 6
Изчакай цикъла ти да свърши и отиди пак на преглед, не бързай да си вадиш прибързани заключения - аз също пих дуфастон заради хормонален дисбаланс
 Peace

Реклама


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт