Бъдещата мама започва да се пита, кога ли ДЕКЕМВРИЙЧЕ ще започне да я рита?

  • 38 570
  • 724
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 6 937
Да, на тази от втория линк й се махат решетките от едната страна. За който му трябва обаче, нашата спалня не е толкова голяма, че чак да правя разходки Grinning
Aз само разглеждам засега, не смятам да пазарувам преди 7месец.

# 571
  • Мнения: 50
Дам,аз стартирах с 85кг.Сега съм 95кг.Качих ги в първото тримесечие.Сега съм на режим и все още не качвам.Почти 26гс.съм вече,а относно сръднята-няма смисъл да плачеш и да се вайкаш.Всичко е от хормоните,много сме чувствителни,а и твоите кг.не са много Simple Smile

Сподели режима, ако можеш.

# 572
  • Мнения: 215
Благодаря Поли Simple Smile

Страшно харесах това. Въобще не се бях сетила за Икеа.

# 573
  • София
  • Мнения: 195
Дам,аз стартирах с 85кг.Сега съм 95кг.Качих ги в първото тримесечие.Сега съм на режим и все още не качвам.Почти 26гс.съм вече,а относно сръднята-няма смисъл да плачеш и да се вайкаш.Всичко е от хормоните,много сме чувствителни,а и твоите кг.не са много Simple Smile

Сподели режима, ако можеш.

Лесен е.Изключила съм захар,брашно и тесто.Като ми се хапва сладко,купувам вафли за диабетици.От време на време хапвам по 1 филийка хляб без брашно.Стриктно меря кръвната захар и се справям отлично-засега Simple Smile

# 574
  • Велико Търново
  • Мнения: 281
Пак да попитам нещо,някой на фетална морфология при Д-р Марков?

# 575
  • Мнения: 152
Здравейте и от нас Simple Smile И ние вече на половината - 20 г.с. и 3 дни - юхууу Simple Smile Другата седмица ни  е часа за 2 ФМ - нямам търпение, вече броя часовете Simple Smile Килограмите са + 8/9, т.е. съм но аз не го приемам тежко, все пак съм с 2, пък и с баткото по това време пак бях толкова. Поставила съм си крайна цел 25 кг., с баткото качих 18 и за 3 месеца след това бях във форма, така че ще видим. Имам и аз лек целулит вече и малко стрии, въпреки, че се мажа всяка вечер, но.... каквото такова. Simple Smile
За имената, смятам да ги кръстим на майка ми и баща ми, т.е. Антон и Дияна се казват те, като на моменти обмислям нещо да ги обърна като Антония и Диян, но ММ не е ок, а и аз май се разколебавам, защото Диян не ми харесва много много, така че ще го мислим. За сега искам да са здрави и да ни потвърдят девойката - хахах.
За легълца - ние имаме едно от баткото - дървено с решетки от едната страна. Смятам да купим още едно същото или подобно. За количката имам някаква идея, но още не съм решила каква да  е.

По последната тема - с обезкосмяването, все още успявам някак, но е все по - трудно става. Ще пробвам и аз варианта с огледалцето скоро Simple Smile

Поздрави и спорен ден,

# 576
  • Мнения: 1 392
Едно въпросче как сте със секса, колко често?

Относно обезкосмяването аз със самобръсначка и засега е ок получават се нещата.

За креватче аз харесвам тези които са трансформиращи и най вероятно ще е такова.

За името сме в процес на размисъл Blush. На втората ФМ онзи ден казаха госпожица така че ще   видиме какво ще изумуваме. Бабите и дядовците имат кръстени на тях , така че нямаме ориентир и за буква дори. Най вероятно нещо което ни харесва. Каката и баткото и те имат задачата да мислят.

С килограмите засега съм много ок вече трета ЖК ще мина и съм с едно тегло. Най вероятно само кг съм качила съвсем в началото. Пък в края ще видиме как ще е. Предните два пъти бях 10-12 кг. Макс отгоре. И сега се надявам на това.....

# 577
  • Мнения: 1 019
Момичета, ако някой има на линия, кажете ми какви кръвни изследвания да си пусна. Кое е хубаво. Мисля за хемоглобин, кръвна захар, тромбоцити, левкоцити ... други?

# 578
  • Мнения: X
Аз всеки път като съм при доктора си пускам тези:
-ПКК+ диференциално броене
-серумно желязо+ ЖСК
-aPTT и фибриноген
-витамини B12, D3(25OH)
-TSH+ FT4
-общ белтък и албумин
-кръвна захар
Поне това знам, защото доктора всеки месец ми следи тези показатели

# 579
  • Мнения: 1 392
слънчице пълна кръвна картина и урина

# 580
  • Мнения: 215
Аз всеки път като съм при доктора си пускам тези:
-ПКК+ диференциално броене
-серумно желязо+ ЖСК
-aPTT и фибриноген
-витамини B12, D3(25OH)
-TSH+ FT4
-общ белтък и албумин
-кръвна захар
Поне това знам, защото доктора всеки месец ми следи тези показатели
И аз тези пускам Simple Smile

# 581
  • Мнения: X
Аз всеки път като съм при доктора си пускам тези:
-ПКК+ диференциално броене
-серумно желязо+ ЖСК
-aPTT и фибриноген
-витамини B12, D3(25OH)
-TSH+ FT4
-общ белтък и албумин
-кръвна захар
Поне това знам, защото доктора всеки месец ми следи тези показатели
И аз тези пускам Simple Smile
Да не ходим при един и същи доктор Simple Smile аз ходя при Сигридов

# 582
  • Мнения: 3
Пак да попитам нещо,някой на фетална морфология при Д-р Марков?

На мен ми предстой ходене при д-р Марков

# 583
  • София
  • Мнения: 8 639
Марков беше най-популярния за ФМ преди 3 години. Аз не съм ходила де, тогава записваха часове за него с месец-месец и половина напред.
Сега по-популярен е Сигридов, както и  Михова или Чавеева.

# 584
  • Мнения: 267
Добро утро в петък! Simple Smile Аз все си трайкам и си мисля, че от самосебе си ще се оправят нещата, ама...нъцки! От месец и за пръв път в живота си получих нещо като лишеи по лицето, не точно, но изсъхнали участъци по лицето си - по двете бузи. Суха кожа, която леко се бели, със зачервяване. Мажа вечер с Био Ойл по малко, но няма оправия. Вие сбъсквали ли сте се с подобно нещо? Решение намирате ли?

Инак, вчера бях на ЖК. Вече много ясно се вижда, че бебето е ТЯ. И каката пак уточни, че щяла да бъде "мънинка Елиза". Simple Smile Simple Smile Simple Smile Баща й само я изгледа сериозно, явно пак темата с името ще е деликатна, хахахаха! Малката почти двойно е качила теглото си за по-малко от месец. Сега е 563гр., 23-24 седмица. Всичко уж е наред. И дано! Доки потвърди, че вече имам поддготвителни контракции, каза да не се лекувам с но-шпа, защото смъква кръвното, а съм с ниско. Магнезият щял да помогне - по 2-3 на ден + мазане с магнезиев гел (чудя се дали да купувам това). Хемоглобинът ми варира от изследване до изследване и понеже съм и с Хашимото...много -много лекарства не мога да пия, предписа ми сироп Билкова кръв - да приемам желязо. И ми заяви, че ако решим, можела съм да дам отново зелена светлина, за да опитаме за още едно момче след време (баткото е на 15, а каката на 4 почти), та да има баланс. Хахаха! Май беше забравил, че съм на 39, а и тази трета бременност малко ме разпада. Wink

Общи условия

Активация на акаунт