Целулит - 9 тема

  • 119 373
  • 733
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 15 509
Така е, но разбърканите хормони в голяма степен се дължат именно на нездравословно хранене + стрес. Децата също не правят изключение. То, и аз си падам по джънк вкусотии, ама вече гледам да се ограничавам, макар преди често да си ги позволявах. Whistling

# 31
  • Мнения: 3 480
Хормоните съществуват в голям процент в храните, особено в пилешкото месо. И не само.
Стресът няма как да се избегне в днешно време, нито в училище, нито в ежедневието на нас възрастните, за съжаление.

# 32
  • Мнения: 433
Наистина стресът страшно влияе на хормоните. Трябва да се опитваме да сме по-спокойни и да приемаме нещата по-лесно и да не ни пука, че иначе само вредим на самите себе си.

# 33
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 680
Да не забравяме и гените. И те играят важна роля в случая Crossing Arms Whistling

# 34
  • Мнения: 433
Да, да.. и гените най-вече. Но и да са ни лоши гените, трябва да се борим с всичка сила.. до някаква степен можем да контролираме нещата.

# 35
  • SF
  • Мнения: 20 771
Пилинг с кафе и крем Елансил ползвам днес Simple Smile

Според вас масажите как се отразяват?

# 36
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 843
За пилинга с кафе- само с утайка от кафе ли трябва да е или може и несварено?
Досега съм го правила само с утайка от кафе (така съм и чела навсякъде), но се зачудих може без да е варено. Thinking

# 37
  • SF
  • Мнения: 20 771
Аз с утайка го правя.
Ама да не мислиш, че всеки ден се стържа. Започвам, заричам се, че ще е често и после обикновено имам 5 минути за душ и излизане сутрин.

# 38
  • Мнения: 433
Момичета а мезотерапия пробвали ли сте?

# 39
  • Мнения: 7 696
здравейте! В по-стара тема Алена беше споменала lanaform skin mass . Някой пробвал ли го е ? От около месец използвам Celluless MD по 10 мин на страна на крак , но не мисля , че има ефект. Бихте ли препоръчали други вакуумни масажори. От няколко дни ползвам антицелулитния серум на кройтерхоф. Правя упражнения поне по 40 мин на ден. Преди време бях ползвала 1 опаковка мисия 2 на жоржея .. наскоро си закупих още 1 , но след няколко нанасяния ми се стори , че целулитът стана по-видим. Sad През деня ям основно плодове , вечер съм на някакво печено месо и лека гарнитура , но водата ми е малко - около литър , в по -горещите дни даже минават 3л. ... Нооо няма отърване от целулита , плаче ми се вече ...WearySobFrowning1

# 40
  • Мнения: 3 480
Момичета а мезотерапия пробвали ли сте?

Някой беше писал в предишната тема, че е доволен. Прегледай назад и ще намериш.

Елле_н, явно при теб причината не е в храната или липсата на упражнения. Ръчните масажи изискват голямо постоянство и упоритост и време.

В блога на Теодора тя описва много подробно как бори целулита с ръчни вендузи. Прочети и там. А ако задържаш вода и пиеш много се получава обратен ефект ... #2gunfire

# 41
  • Мнения: 7 696
интересуват ме вакуумните масажори , не вендузите , но ще погледна ... къде е тази тема

# 42
  • Мнения: 161
Здравейте, момичета и аз се интересувам от борбата с целулита. На 28 съм, освен това имам проблеми със забременяването, може и проблемът с целулита да е хормонален.. Преди време се справих със стриите, вярвам, че сега ще успея и с целулита.

# 43
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 680
интересуват ме вакуумните масажори , не вендузите , но ще погледна ... къде е тази тема
имаше доста противоречиви отзиви за вакуумните масажьори. Мисля че точно Алена беше споделяла.
Аз съм доволна от вандузите.

# 44
  • Мнения: 7 696
това е celluless md - https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/516DJ4LjIPL._SL1000_.jpg
 той е като вендуза
 а това lanaform , сниман отдолу http://img2.jannonce.be/ja2011b/pictures/00/00/39/73/79/2.jpg

каква е разликата с вендузите ?
...
възможно ли е да го разбивам, но да не мога да го изхвърля ... забелязах , че от няколко дни най-горната част на бедрата е като надута , по-обемна ... а като си правя масаж с ръце на места където като съм права виждам целулит не усещам бучки ... забравих да спомена , че съм почти 165 см и съм 47/48 кг ... мускулите ми се оформят от упражненията, даже отстрани на дупето получавам тази лека вдлъбнатина , но кожата Confounded може би и аз греша , но мисля , че когато започнах отново упражненията март месец и ми се появи повече целулит ...  какво ли не опитах вече , а приятелят ми мисли , че нищо не правя тъй като все още съм портокалова Weary и най-много го виждам на силна слънчева светлина ...

Общи условия

Активация на акаунт