Целулит - 9 тема

  • 119 839
  • 733
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 40
Благодаря ти! Колко процедури си правила и къде?
Здравейте, какво ще ми препоръчате за стягане на отпуснат корем след раждане- Velashape 3 или Venus Legacy?
Здравей, и моята кожа на корема много се отпусна след второто раждане. Аз съм супер доволна от процедурите с VelaShape 3 и ти го препоръчвам.

# 541
  • Мнения: 19
Аз направих 4 процедури, като те се правят веднъж на две седмици, ще ти пиша на лично къде.
Благодаря ти! Колко процедури си правила и къде?
Здравейте, какво ще ми препоръчате за стягане на отпуснат корем след раждане- Velashape 3 или Venus Legacy?
Здравей, и моята кожа на корема много се отпусна след второто раждане. Аз съм супер доволна от процедурите с VelaShape 3 и ти го препоръчвам.

# 542
  • sofiq
  • Мнения: 1 580


Много се чудя за този крем,някой да го е ползвал?От козметиката на БАН е ,нищо тяхно не съм ползвала.
https://novasvetlina.com/masazhni-produkti/anticeluliten-gel-kap … -chishki-220.html

Преди почти месец писах,че се чудя за този крем,взех си го ,но за съжаление дълго боледувах и чак сега имах настроение и сили да го пробвам.Всичко направих според инструкциите на опаковката,на чиста суха кожа(даже преди да се намажа ползвах скраб под душа) нанесох ,масажирах 5 минути и увих във фолио за 30 ин.Трябваше да има загряващ ефект от 1 до 2 часа(така пише на опаковката),нищо подобно,като махнах фолиото даже ми стана хладно,вече минаха 3 часа,няма никакво загряване.
Купила съм го ....ще го ползвам,но от първия опит огромни разминавания ....като се сетя на Крройтерхоф как заграваше ....че чак не се търпеше,при този никакво дори леко парене.Доста съм скептична дали ще е ефективен.
Ще го ползвам ежедневно според упътването и след месец ще споделя резултата.
Разбира се не очаквам ефект само от него,ще продължа  и всичко друго което правя в борбата с целулита....да не се повтарям,ето тук съм писала:
http://tediata.blogspot.com/2018/05/blog-post.html

# 543
  • Мнения: 814
Гледах едно клипче на Адри за целулита и съм надъхана да пробвам с вендузите. Mr. Green
Аз съм слаба,но имам целилут по дупе и бедра-най-проблемната ми зона,Дано се повлияе добре.

# 544
  • софия
  • Мнения: 1 707
Гледах едно клипче на Адри за целулита и съм надъхана да пробвам с вендузите. Mr. Green
Аз съм слаба,но имам целилут по дупе и бедра-най-проблемната ми зона,Дано се повлияе добре.

Би ли пуснала линк за клипчето.

# 545
  • Sofia
  • Мнения: 4 011
След колко LPG процедури виждате разлика? Аз правих 3 и се позаглади кожата, но има много още какво да се желае.

# 546
  • Мнения: 2 418
При мен след около 6-7 видимо за околните,а аз по-рано усещах кожата си по-гладка(може и от внушение да е било).

# 547
  • Мнения: 652
Purple HeartЗдравейте момичета,

Включвам се, за да дам бърз ъпдейт за моята борба с целулита, тъй като на някой може да му е полезен.

Много бях чела в темите на a.l.e.n.a за силиконовите вендузи, но някак си все го отлагах. Всяка година преди лятото правя голяма серия от антицелулитни масажи, като някои години съм стигала до 30, без да е има чак толкова чудовищен ефект, какъвто бих предполагала за такъв брой процедури.
Това лято направих само 13 масажа и видим ефект не забелязвах - тук отново споменвам, че аз постоянно тренирам (фитнес) и се храня здравословно изцяло (т.е. не съм на временни диети).
Реших да си купя най-накрая вендузите и да ги пробвам в комбинация със зелен чай (към многото вода, която пия на ден). Е искам да ви кажа, че за 7 дена видях по-голям ефект от месеци масажи! Purple Heart

Наложих си 7 дена (преди морето) да се масажирам всеки ден, като отделях между час и час и половина (знам че е много). Започнах доста леко първия ден, но после се прежалих да пробвам с по-силен вакуум и на 3-4 ден вече не ме болеше толкова и се масажирах обстойно. Наистина имах видим ефект (звучи като реклама) - ползвала съм натурално кокосово масло, нищо специално като антицелулитен продукт.
Единствено бих препоръчала, ако го правите преди да се покажете по бански, да си сложите няколко дена до една седмица буфер след масажите, в които кожата да си почине и да се заглади. Веднага след тях все още е раздразнена и целулитът е доста видим и "изкаран" на повърхността. Бях чела една дълга статия за комбинацията на вендузи със зелен чай, та това е причината да добавя и него. Flowers Herb
Пиша това, за да кажа на всички, които се чудят, наистина да пробват с вендузите - ще останете изненадани Simple Smile

# 548
  • софия
  • Мнения: 1 707
Къде има писано за вендузите може ли да покажеш кои са тези теми на а.л.е.н.а

# 549
  • Мнения: 652
Къде има писано за вендузите може ли да покажеш кои са тези теми на а.л.е.н.а

Привет TROSHKATA Simple Smile

Във всяка една тема за целулита (тази е #9) се говори много за вендузите. Може да отвориш на 1-ва страничка от тази тема - първото мнение е на a.l.e.n.a - обобщила е кои добавки са подходящи, мисля че беше дала даже линк към вендузите от магазин Самоздрав (силиконови) и има 2 видеа как се правят масажите. Ако имаш някакви въпроси - питай Simple Smile Аз не съм най-големият спец сигурно, но вече доста масажи си правя с тези вендузи и не съм успяла да се насиня/нараня или нещо подобно, така че вярвам всеки ще успее да се научи как да си ги прави Simple Smile

# 550
  • софия
  • Мнения: 1 707
Ясно,мислех ,че е тема в блог .

# 551
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
Аз също със писала много пъти за вендузуте,ефективни са много,поствала съм и линк към статиите в блога .
За мен вендузите са най-евтиния и ефикасен метод за борба с целулита.Трява да се отдели време и постоянство,но за месец и малко аз и без спорт разкарвам целулита.
Това лято боледувах дълго и така и не довърших курса с масажите и много ме е яд....но здравето преди всичко.

# 552
  • Мнения: 652
Аз също със писала много пъти за вендузуте,ефективни са много,поствала съм и линк към статиите в блога .
За мен вендузите са най-евтиния и ефикасен метод за борба с целулита.Трява да се отдели време и постоянство,но за месец и малко аз и без спорт разкарвам целулита.
Това лято боледувах дълго и така и не довърших курса с масажите и много ме е яд....но здравето преди всичко.

Има доста заблуди за спорта и целулита - миналата година, която ми беше най-интензивна като тренировки и то тежки тренировки, имах най-много целулит. Това също така е единствената година, в която не правих серия от масажи, единствено си купих магическото кремче Жоржея (или по-точно 3 опаковки от него), което разбира се не даде никакъв резултат (но какво да се прави, нали сме жени, надеждата умира последна) Laughing Laughing

Реално според мен, спорта е мега важен, спор няма, но ако вече имаш натрупан целулит само със спорт няма да стане. Трябва някак си да се раздвижи тая лимфа и тая съединителна тъкан. Чувала съм, че инфрачервената сауна също много помага, но това още не съм го пробвала и не мога със сигурност да потвърдя.

# 553
  • до морето
  • Мнения: 2 284
Здравейте момичета,


Реших да си купя най-накрая вендузите и да ги пробвам в комбинация със зелен чай (към многото вода, която пия на ден). Е искам да ви кажа, че за 7 дена видях по-голям ефект от месеци масажи!

Сподели моля, какъв е зеленият чай!

# 554
  • Мнения: 7 708
записала съм час за процедура с вела шейп 807 , въпросът ми е това вела шейп  1,2 или 3 е ?

Общи условия

Активация на акаунт