Препоръчайте ми педиатър от МЦ"Детско Здраве"

  • 4 280
  • 6
  •   1
Отговори
Здравейте на всички мами!Има ли някой впечатления от МЦ"Детско здраве" и можете ли да ми препоръчате педиатър,който работи със  здравната каса!Благодаря ви!!

# 1
  • Мнения: 1 531
Здравейте на всички мами!Има ли някой впечатления от МЦ"Детско здраве" и можете ли да ми препоръчате педиатър,който работи със  здравната каса!Благодаря ви!!

ние сме ходили само при д-р литвиненко и бяхме доста разочаровани.

# 2
  • София
  • Мнения: 498
Аз водих сина ми  4 пъти при д-р Бъчварова, много е свястна жената !

# 3
  • Мнения: 549
ако е този център на ами буе аз не съм грам доволна.Детето ми беше с кашлица от 2 месеца и не разбраха какво му е, а на края се оказа коклюш.Не стигнаха те до този ,Въпреки че аз имах съмнения и ги споделих с тях.Те ме убеждаваха че неговата кашлица е съвсем различна.Ти си преценяваи.Аз там не стъпвам вече

# 4
  • Мнения: 5 468
Миналата седмица ни пратиха в този център за преглед на дъщеря ми, която й слагат диагноза АСТМА и на 3 години ще й правят някакви изследвания, за да видят, какъв вид била астмата...
Изпратиха ни при д-р Бъчварова. Останах с добри впечатления от нея, беше любезна, обясняваше, изписа й Сингулар, който го поема ЗДравната каса и слава Богу, защото струвал 90 лв. След 1 месец пак сме при нея на преглед...
Останалите доктори не съм ги виждала, но от нея отзивите са ми положителни. Сега, не знам що за специалист е, дано да е от добрите Praynig

# 5
  • Мнения: 242
Искам да похваля нашата педиатърка-д-р Даскалова от медицински център "Детско здраве" на ул."Ами буе"27-29, тел.9524297.
Истинска прелест е-мила, внимателна, отзивчива, обажда се да пита как е пациента й, млада и много умна и веща, очевидно в час с всички новости, много възпитана и деликатна...всичко, за което сме си мечтали  за наш педиатър.  Joy Joy Joy

# 6
Ние сме при доктор Сотирова, като лекар е добра(не изписва антибиотици за щяло и нещяло), но едно не и харесвам - не търпи чуждо мнение (даже на родител!) . Мен лично такова поведение ме обижда, тъй като смятам, че аз решавам за детето си в крайна сметка.(няма да се впускам в подробности за да не отегча някой)
Мислех да я сменям, но не съм намерила по-добро решение от нея засега.
Ако някой може да предложи добър педиатър в "Хиподрума", "Лагера" ще съм му благодарна.

Общи условия

Активация на акаунт