След GB с Керем Б. и Ханде Д. както и "Kiralık Aşk"Любов под наем -227ღღ

  • 55 237
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 13 725
Скрит текст:


Един път  Елка да се изплъзне от охраната си и да се позабавлява без тях и виж ти каква суматоха настава  newsm78 Боре веднага хвана кака за ръка и се изтъпани пред камерите, все едно се оправдава - не бях снощи с Елка, ей на, Гусито ми е свидетел, кучето изведох на разходка  Joy  Joy  Joy А Кита, да не остане по-назад, видео доказателство ни дава - снощи не знам къде съм бил, ама днес Елка ме изведе, да ме поразходи и покаже  Joy  Joy  Joy
Сладурки, цирка продължава  Laughing Аз съм си взела билет за първия ред, имам си и пуканки, ще им гледам сеира, че още ми са забавни  Joy  Joy  Joy

Диди, а място до теб има ли Popcorn

Ми как, целия ред съм запазила  Joy  Joy  Joy Еми, чая всеки си го носи, че вкусове разни, ама за теб ще изстудя бутилка бяло, съвсем сухо  Laughing

# 46
  • Мнения: 8 472


Един път  Елка да се изплъзне от охраната си и да се позабавлява без тях и виж ти каква суматоха настава  newsm78 Боре веднага хвана кака за ръка и се изтъпани пред камерите, все едно се оправдава - не бях снощи с Елка, ей на, Гусито ми е свидетел, кучето изведох на разходка  Joy  Joy  Joy А Кита, да не остане по-назад, видео доказателство ни дава - снощи не знам къде съм бил, ама днес Елка ме изведе, да ме поразходи и покаже  Joy  Joy  Joy
Сладурки, цирка продължава  Laughing Аз съм си взела билет за първия ред, имам си и пуканки, ще им гледам сеира, че още ми са забавни  Joy  Joy  Joy
Наистина ли мислиш, че нещата, които вършат двете чифтета са свързани и че един вид си отвръщат едни на други newsm78 защото аз мисля, че пътищата им отдавна се разделиха и не се вълнуват кой какво прави Peace Всеки си живее живота, а ние феновете търсим подтекста във всяко едно тяхно действие  Peace

# 47
  • Varna
  • Мнения: 467
И аз да се запиша тук , че толкова неща изпуснах докато се усетя, че вече сте в новото дворче. За темата bouquet bouquet bouquet

# 48
  • Мнения: 2 478
Скрит текст:


Един път  Елка да се изплъзне от охраната си и да се позабавлява без тях и виж ти каква суматоха настава  newsm78 Боре веднага хвана кака за ръка и се изтъпани пред камерите, все едно се оправдава - не бях снощи с Елка, ей на, Гусито ми е свидетел, кучето изведох на разходка  Joy  Joy  Joy А Кита, да не остане по-назад, видео доказателство ни дава - снощи не знам къде съм бил, ама днес Елка ме изведе, да ме поразходи и покаже  Joy  Joy  Joy
Сладурки, цирка продължава  Laughing Аз съм си взела билет за първия ред, имам си и пуканки, ще им гледам сеира, че още ми са забавни  Joy  Joy  Joy

Диди, а място до теб има ли Popcorn

Ми как, целия ред съм запазила  Joy  Joy  Joy Еми, чая всеки си го носи, че вкусове разни, ама за теб ще изстудя бутилка бяло, съвсем сухо  Laughing

Благодяря , ще вземем и малко пържена цаца - тъкмо сега и е времето... hahaha




лека нощ , че едва гледам вече......ама ще ви остявя сервитьора, че на Кака стайлингЪТ цепи мрака hahaha hahaha hahaha



# 49
  • Мнения: 8 472
Еми, с тоя сервитьор се бил Боре, оттам му е посиняването Wink разбра, нали  Joy

# 50
  • Мнения: 2 478
Еми, с тоя сервитьор се бил Боре, оттам му е посиняването Wink разбра, нали  Joy

Не знам кой кого е бил, НО се запасявам с пуканки......голям смях ще пада.... hahaha

Да видим STAR TV кога ще се усетят какъв автогол си забиха с това малоумно "случайно" интервю.....

с тази красавица..............думи нямам  Mr. Green

# 51
  • Мнения: 13 725


Един път  Елка да се изплъзне от охраната си и да се позабавлява без тях и виж ти каква суматоха настава  newsm78 Боре веднага хвана кака за ръка и се изтъпани пред камерите, все едно се оправдава - не бях снощи с Елка, ей на, Гусито ми е свидетел, кучето изведох на разходка  Joy  Joy  Joy А Кита, да не остане по-назад, видео доказателство ни дава - снощи не знам къде съм бил, ама днес Елка ме изведе, да ме поразходи и покаже  Joy  Joy  Joy
Сладурки, цирка продължава  Laughing Аз съм си взела билет за първия ред, имам си и пуканки, ще им гледам сеира, че още ми са забавни  Joy  Joy  Joy
Наистина ли мислиш, че нещата, които вършат двете чифтета са свързани и че един вид си отвръщат едни на други newsm78 защото аз мисля, че пътищата им отдавна се разделиха и не се вълнуват кой какво прави Peace Всеки си живее живота, а ние феновете търсим подтекста във всяко едно тяхно действие  Peace


Виви, просто се шегувам - с тях, а най-вече - с нас и с вниманието, с което следим всяка новинка  Wink
А сериозно - има някакъв подтекст според мен, но той е в репортажите на Канал Д и Стар. И двата канала започнаха едновременно реклама на новите си лица и техните филми. Нормална практика, но в репортажа за Елка вклиниха и Кита - без никаква връзка. Стар ТВ направо изтипосаха Гупа до Баръш и това при положение, че няколко дни по-рано, когато беше сам, той отказа да отговаря на въпроси. Според мен и двата канала се стараят да внушат, че връзките на новите им звезди са стабилни и да притъпят надеждите на феновете за нещо друго. По този начин феновете по-лесно биха приели новите партньори на Елка и Боре и пред успеха на проектите им не биха възниквали досадни пречки - като недоволство и бойкот на феновете, например  Wink
Не знам, времето ще покаже, това са само мои предположения за странните репортажи на двата канала. А може нещата да са съвсем прости - лято е, няма новини, сензации -хич, неопитни репортери правят неумели репортажи за запълване на времето  Wink

Лека нощ, сладурки  Hug  Hug  Hug

# 52
  • Мнения: 16 079
и аз като вас съм на 1-ви ред  Mr. Green точно както Елка и Кита се бяха изтъпили на концерта така и аз  newsm48

# 53
  • Мнения: 13 725
и аз като вас съм на 1-ви ред  Mr. Green точно както Елка и Кита се бяха изтъпили на концерта така и аз  newsm48

Много сме  Joy  Joy  Joy

# 54
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Гюнайдън  Hug Hug Hug
тази сутрин кафето е от мен  Wink

лято е, морско ми е  Crazy

Вчера от усмивката Кюсина ми падна батерията  Tired Mr. Green ма поне телефона ми е спестил да видя и муцуната на Кито  Whistling
Я  Shocked Боре имал челен сблъсън с нечия ръка  newsm09
 newsm78 не знам дали и със сервитьора под прикритие  Joy Joy ил пък на тати Озай  Thinking hahaha
Моля едно място и за мен  Praynig и аз ида с пуканките  Laughing
как ще изпусна представлението на годината  hahaha hahaha hahaha Ни моА  Naughty Mr. Green
пък и тамън още да се полюбувам на Кюсиния стайлинг  smile3502, че такъв няма видя и на най-екстравагандния моден дизайнер  #Silly

# 55
  • Мнения: 2 478
 Hug

от туитър.................. Whistling



Мнооооого грубо , не разбират тънкото чувство за хумор на Кака......


Репортерите на STAR TV , като видели нагримосаната Гупсе и на плитчици причесана, загубили ума и дума и забравили за ДелихатУ да попитат  Mr. Green
Турски фенове са споделили, че Баръш и Гуся здраво са се карали преди да се "изненадат" от появата на журналистите....

И защо в една вечер и двамата/Е и Б/ в ефир така да се каже....Елчин откога на живо в ефир излиза, когато не снима.....нали си държеше личния живот настрани ?!?!?!?!?



Добрутро Коте, че редовете се напълниха hahaha Joy Joy

# 56
  • Мнения: 2 539
Добро утро!  Hug Hug Hug



Според фенове, които са били в Чешме, колата на Баръш е била с включени фарове  и те просто са излезли от нея за интервюто. А пък Гупата да си поднови курсовете по актьорско майсторство, че да бъде по-убедителна. Аз това учудване от камерите щях да го изиграя по-добре от нея. И като итервюто е от STAR TV защо повече говори Гюпсата, отколкото Баръш? Нали той ще има сериал по телевизията, не тая откачалка.







# 57
  • Мнения: 13 725
Добро утро  Hug  Hug  Hug

О, Диме  Hug, кафенце и моренце - любима комбинация  Heart Eyes Пазим и за теб място  Joy  Joy  Joy

Еми  Hug, те пък тези фенове зад колата на Боре ли са дебнали, та да знаят кога се карат и кога се прегръщат  newsm78 Пък за прекия ефир на Елка  Tired Бях по-изненадана, че е на концерт на Таркан, честно казано  Wink

Меги  Hug, това с фаровете  newsm78 На някои модели фаровете изгасват няколко минути след изключване на двигателя  Laughing

Лек ден, сладурки  Laughing

# 58
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Hug

от туитър.................. Whistling



Скрит текст:
Мнооооого грубо , не разбират тънкото чувство за хумор на Кака......


Репортерите на STAR TV , като видели нагримосаната Гупсе и на плитчици причесана, загубили ума и дума и забравили за ДелихатУ да попитат  Mr. Green
Турски фенове са споделили, че Баръш и Гуся здраво са се карали преди да се "изненадат" от появата на журналистите....

И защо в една вечер и двамата/Е и Б/ в ефир така да се каже....Елчин откога на живо в ефир излиза, когато не снима.....нали си държеше личния живот настрани ?!?!?!?!?



Добрутро Коте, че редовете се напълниха hahaha Joy Joy

 Joy Joy Joy Joy Joy
що да е грубо  Thinking просто е отразена самата истина  Naughty
или поне такава, каквато аз я видях  Mr. Green
абе не ми изглеждаха на много каращи се, ама хайде  Stop
ам Кюса пък така изигра изненадата  #Crazy, че ще вземе да й повярва човек  ooooh!
Eми  Hug

# 59
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368


О, Диме  Hug, кафенце и моренце - любима комбинация  Heart Eyes Пазим и за теб място  Joy  Joy  Joy

Скрит текст:
Еми  Hug, те пък тези фенове зад колата на Боре ли са дебнали, та да знаят кога се карат и кога се прегръщат  newsm78 Пък за прекия ефир на Елка  Tired Бях по-изненадана, че е на концерт на Таркан, честно казано  Wink

Меги  Hug, това с фаровете  newsm78 На някои модели фаровете изгасват няколко минути след изключване на двигателя  Laughing

Лек ден, сладурки  Laughing

Диде  Hug и ная мен ми е любимата комбинация  Crazy Crazy обожавам морето просто  Heart Eyes
за цирка знам че ще ми запазите едно д.....е място  Laughing Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт