Ходите ли на козметик и за какви процедури?

  • 5 178
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 125
Кола маска на крака и триъгалник - на 3 или 4 седмици (според космясването Mr. Green)

Иска ми се да отида на масаж Flutter

# 16
  • Мнения: 1 986
  А аз посещавам козметик вече 4 год. и й имам пълно доверие-досега го е оправдала 100 %! Благодарение на нея, вече нямам белези от акне, не ми излизат пъпки и зная точно каква козметика да ползвам за моето лице.Обикновено,на 2 месеца ходя на пълно почистване на лицето-приятно ми е и ми действа релаксиращо;за специални поводи ми прави масаж с втриване на различни ампули в лицето,които имат бърз и забележим ефект

# 17
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
За процедури ходя на козметик и то сама. Ако отида с приятелки в балнеологичен хотел, по процедури се разделяме и ходим сами. Това за мене е абсолютно лично време и някои тайни трябва да останат такива  Mr. Green

Иначе ходя на козметик за кола на местата, които не мога да обработвам с епилатор, за почистване на лице и за масаж (козметичката ми прави страшен масаж!)

# 18
  • Мнения: 959
Кола маска навсякъде,а по-рядко почистване на лице и епилация.

# 19
  • Мнения: 5 250
Всеки месец(от 7-8 год.) ходя на почистване и кола маска   Peace

# 20
  • Мнения: 1 234
На почистване на лице преди 2 месеца ходих, /а преди това да не говорим от 4-5 години/, и ми се ще да ходя поне на 2 месеца веднъж, също и оформяне на вежди. А обезкосмителните процедури ги правя в къщи.

# 21
  • София
  • Мнения: 6 949
Ходя за почистване на лице през месец и оформяне на вежди.Мисля да почвам да ходя и на целутрон,но нещо все нямам време  ooooh!

# 22
  • Мнения: 1 381
Ами - най-редовно ходя на кола -маска, само триъгълник и от време на време някоя и друга част на тялото ,ако ме е домързало в къщи. Също ел. епилация на мустаци и брада, вежди (но вече порядко поради липса на време) Почистване на лице горе долу 2  пъти годишно, така ми е казала козметичката, че няма нужда от много почистване моята кожа. Понякога си правя освежителни маски с йонофореза и дерсонвал.
От януари до април ходих редовно на процедури за отслабване, които продължават и сега но с по малък интензитет.
Освен това съм си правила дермабразио 2 пъти, за заличаване на един белег и също така нещо като пластика на дупките на ушите - заличиха ми стартие , които бяха станали огромни и ми направиха нови., но това си е правено от пластичен хирург. 

# 23
  • Мнения: 5 790
Преди ходех само за почистване на лицето, но откакто си купих един вакуум за почистване на порите и това не правя вече Embarassed

# 24
  • Мнения: 7 914
Ходя само за почистване на лицето...Всичко друго сама си правя (като се изключи, че току що се връщам от лазерна епилация на триъгълника) !

Алекс1 , дай повечко информация (снимка или линк) за този "вакуум за почистване на порите " - за първи път чувам за такъв апарат!

# 25
  • София
  • Мнения: 6 259
И аз ходя на козметик за кола маска на триъгълника и 1/2 крака.

Плюс вежди понякога, иначе си ги оформям сама, и много рядко подмищници (+маникюр) - последните 2, ако вечерта ще обличам рокля с презрамки и нямам много време, за да се епилирам и лакирам после.

# 26
  • Мнения: 2 910
Ходя за почистване на лицето 2-3 пъти годишно и на кола маска на триъгълника всеки месец.

# 27
  • Мнения: 5 790

Алекс1 , дай повечко информация (снимка или линк) за този "вакуум за почистване на порите " - за първи път чувам за такъв апарат!

Ето я темата но имай предвид, че някои мами хич не са доволни. Аз лично оплаквания нямам никакви.

# 28
Аз ходя при козметик за почистване на лицето с ултра звук, процедури с плодови киселини за обновяване на кожата и кола маска.

# 29
  • Мнения: 258
да,ходя един път месечно да ми почистят лицето и отделно на кола маска на триъгълника и на целите крака. Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт