Изневяра и депресия

  • 19 422
  • 192
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 24 839
Не е било година, а няколко седмици. Да не оставам грешна представа. Било е преди година.

Не намирам смисъл, сякаш..........
Преди година, за няколко седмици, а тя сега решава да ти се обади и да ти покаже историята на свалката.
От какъв зор? newsm78

# 31
  • Мнения: 17
Е, айде де? И аз не разбирам. Но както казах видях постове в, които се закача с други женени мъже и на един беше коментирала” да те утеша, докато я няма жена ти„. Да добавя и, че от миналата година не живее в нашия град, а на 500 км.

# 32
  • Мнения: 1 267
Това вече не е истина.
Глупости, глупости...има ли и една дума истина?!

# 33
  • Мнения: 17 982
Е, айде де? И аз не разбирам. Но както казах видях постове в, които се закача с други женени мъже и на един беше коментирала” да те утеша, докато я няма жена ти„.

Леле, и това 18 годишно  Shocked

# 34
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 497
Нещо я е ядосал.Я пари не е дал,я услуга е отказал.Изключвам да се е разкаяла за греховете си и да мисли за замонашване.Не ти искаше прошка,нали?

# 35
  • Мнения: 17
Защо да не е истина? Не бих искала нищо повече от това да не е истина. Казвам го съвсем сериозно. Може би разказвам разхвърлено, но не лъжа!

# 36
  • Мнения: 17
Нещо я е ядосал.Я пари не е дал,я услуга е отказал.Изключвам да се е разкаяла за греховете си и да мисли за замонашване.Не ти искаше прошка,нали?

Прошка Joy

# 37
  • Мнения: 18 526
Ох, извинявам се, ама не се сдържам.  Crazy Да дотърчи от 500 км да докладва стара история на измамената съпруга - твърдо не вярвам. Историята е продължавала доскоро и момичето е имало някакви надежди.

# 38
  • Мнения: 17
Не ми е цъфнала на вратата. По фейсбук. Казах вече. Изпрати ми чатове. Писа ми.

# 39
  • Мнения: 736
  Олекнало ти, че не си виновна......  Rolling Eyes За отношенията между двама души, са виновни именно те по равно. Това твоето не е било изневяра, а просто флирт, прекарала си добре и мъжът ти е решил да ти вземе страха и да те принизи защото е видял в теб колко съжаляваш, че го обичаш и си се обвинявала. Сори но или си много мека и наивна, или много повече.
 Момичето няма вина, не се знае на нея какви й ги е разправял докато са се виждали, нищо чудно да е повече от седмици, месец. Склонна съм да вярвам, че може би докато са се виждали тя не е знаела за теб, такива мъже крият връзките си защото искат да си изкарат добре с момичето максимално. Също съм склонна да вярвам, че тя е решила да ти каже защото през годината, която не са имали сексуален контакт, мъжът ти е проявявал собственически чувства към това момиче или с нещо е напомнял за себе си. Не мисля, че е нагла, ама кой знае какви са й плановете.
 Но да ми се връзвате като малки деца, че тази играчка е тъпа и грозна, ей това много ме дразни!!! Била такава, онакава, само теб обичал, само на теб държал ама пък тая била такава, щял да я убие  Joy Точно като малките деца, чиста манипулация "маме, тази играчка е тъпа, грозна, ще ти вземем по-хубава!"  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 35 960
хич не вярвам, че ей-така от нищото, се е присетила сега за твоя мъж и за теб
определено има и нещо друго, което се случва в момента

много искаш да си сложиш кофа на главата и да се надяваш бурята да отмине, но не е това начинът - отвори си очите и мислИ

фейсбук, 500 км. - няма разлика

# 41
  • София
  • Мнения: 24 839
Не ми е цъфнала на вратата. По фейсбук. Казах вече. Изпрати ми чатове. Писа ми.
Ами, помисли!
Няма причина сега да го направи.
Нещо те мотае твоят хубавец- кой знае какво ѝ е обещавал и кога последно е бил с нея. newsm78

# 42
  • Мнения: 7 325
За една изневяра са виновни двамата. И не мисля, че ти го връща за миналото, просто е срещнал отзивчиво девойче и се е възползвал. Въпроса е да не му стане навик, защото отзивчиви жени винаги ще има. А за това защо сега ти го споделя - така е решила е много разумно обяснение. Имам активен контакт с деца/хора на тази възраст и мога да кажа, че често им минава някоя мисъл през главата, улавят я и я привеждат в действие и няма смисъл да се търси логика и обяснение просто защото такова няма.

От дупката в която си изпаднала, колкото и банално да звучи - ще излезеш, но трябва време. Когато успееш да мислиш за случилото се без да ти *хлопа* сърцето, ще решиш и как да продължиш живота си. И аз имам крайно мнение за изневерите, но ако сте си научили урока и двамата ще успеете да запазите семейството си. За мен мъжът ти реагира като абсолютен задник, но ти е рано да го видиш.

# 43
  • София
  • Мнения: 971
Може да е кампаньонка, наркоманка или зависима от някакъв друг порок и мъжът ти в даден момент да е спрял кранчето и тя да му е отмъстила като ти е казала какви ги е правил.

# 44
  • Мнения: 19
Кажи му, че ще говориш с адвокат. И стой и гледай. После пиши.

Общи условия

Активация на акаунт