Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 3 855
  • София
И как може някой насила да те накара да четеш, нещо което те дразни? Прескачаш и продължаваш нататък.
То това да е проблема на форума...

# 3 856
Имам проблем със следените теми. В новата версия не ми излизат всички теми, които съм кликнала за следене в старата версия. Съответно дори мово отговори по тях, не излизат.
Също така, откакто има две версии, в старата постоянно ми дава, че имам 2-3 следени теми с нови отговори, а такива не излизат.

# 3 857
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
На първия въпрос не мога да отговоря, нямам никаква идея какво има в новата версия, не я ползвам. Но на втория е - заради редактирани постове. Можеш да ги откриеш като скролнеш нагоре-надолу. Peace

# 3 858
Погледнах за редактирани мнения, но не излизат такива маркирани с червено отстрани. Явно трябва една по една да отворя всички теми, за да се махне грешното отчитане.
И аз ползвам старата версия, но в мобилния вариант Следените теми вече се отварят в някакъв малоумен формат само в новата версия.
edit: Оправих го  през компа с влизане във всяка една тема. Само с маркирай всичко като прочетено не ставаше.

Последна редакция: нд, 20 яну 2019, 18:35 от Дъждец

# 3 859
Искам пак да питам кога ще се върнат старите емотикони? Новите са ОТВРАТИТЕЛНИ

Общи условия

Активация на акаунт