BG-Mamma се променя. Запознайте се с новата визия и функционалности

  • 200 444
  • 4 118
  •   1
Отговори
# 1 995
  • Мнения: X
Не може ли да се направи, както в старата версия, като се отвори форума, веднага да се виждат следените теми и новите отговори, а не да трябва да се отваря подменюто отляво и тогава да се виждат? Това е един клик след всяка тема в повече, което е доста дразнещо.
Мдам. Факт е, че в новата версия почти всичко става с повече кликове от старата. Нещо, за което е трябвал един-единствен клик, сега изисква два или три. Много умно.

# 1 996
  • София
  • Мнения: 1 327
Не може ли да се направи, както в старата версия, като се отвори форума, веднага да се виждат следените теми и новите отговори, а не да трябва да се отваря подменюто отляво и тогава да се виждат? Това е един клик след всяка тема в повече, което е доста дразнещо.

Вместо да се оптимизира, става по-сложно, по-дълго и наистина изнервящо  Rolling Eyes ooooh!

# 1 997
  • Мнения: 41
Айде махайте я тази гадост, че изгонихте хората.

# 1 998
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Кои хора?

# 1 999
# 2 000
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Да ходят по сянката или да ползват шапки, какво им е виновен форумът, че ги е напекло...Nature Sunny

# 2 001
  • Мнения: 2 687
сигурна съм, че има неще интересно в новата визия, подкрепям бг-мамма. засега не ми допада като цяло, нито дори типично word-поле, в което пиша в момента, т.е. в което се пишат коментарите. не ми допада, че няма кратък бутон за следени теми. и не ми допада, че през компютър като цъкна на заглавие на тема, в която съм писала,  не ме извежда на страницата, която последно съм чела, а в началото на темата. това в смартфонската версия не е така и то от месеци, може да го оправите на комп-версията.

# 2 002
  • ... рееща се.
  • Мнения: 615
Идвам само да кажа, че новата версия работи ужасТно на iPad. Сайтът се чупи през 2-3 минути. При цъкване върху цифрите за брой нови отговори нищо не се случва...

# 2 003
  • Мнения: 2 821
Тъкмо идвах да питам само при мен ли е проблема с качването на изображения от нета, защото няколко пъти опитвам и не става и не става, и прочетох, че и други са имали проблем. Преди две страници обаче, дядо Хаджия е обяснил, че става като минеш през качване от компютър и така се получи, за което много му благодаря /букет/. Това някакъв проблем на новата версия ли е? Аватара си го качих също от старата версия, не можах през новата.
Опитвам се да свиквам с новата визия, но за доста неща се връщам в старата, защото повече ми харесва.

# 2 004
  • Варна
  • Мнения: 1 528
И на мен не ми харесва. Цветовете са бледи и всичко ми се слива. Не се вижда отчетливо, че имам нови известия или съобщения. Дразни ме също известяването за нови теми. В мобилната версия не мога да изпращам съобщения да потребителите примерно. Трябва да мина на пълната версия. Абе старата си беше добре, защо изобщо решихте да я пипате?

# 2 005
  • Мнения: 469
Как да си запаметя през мобилната версия потребителското име за да не се налага да го вписвам по 99+пъти на ден при влизане?
И от къде чрез мобилната да сменя на стара версия?
Благодаря предварително!

# 2 006
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Как да си запаметя през мобилната версия потребителското име за да не се налага да го вписвам по 99+пъти на ден при влизане?
И от къде чрез мобилната да сменя на стара версия?
Благодаря предварително!

Форумът постоянно ме изхвърля, писна ми да въвеждам парола, за да пусна мнение. От телефон е особено досадно!
И не, не говоря за новата версия!

Сигнализирали сме на системните администратори от Нетера и очакваме разрешение на този проблем.

# 2 007
  • Мнения: X
Как да си запаметя през мобилната версия потребителското име за да не се налага да го вписвам по 99+пъти на ден при влизане?
И от къде чрез мобилната да сменя на стара версия?
Благодаря предварително!

http://oldm.bg-mamma.com

# 2 008
  • Мнения: 10 874
Как да си запаметя през мобилната версия потребителското име за да не се налага да го вписвам по 99+пъти на ден при влизане?
Ето решение от съфорумка:
"Излъгах" системата, като минах на старата версия, логнах се и в новата повече не ме кара да се логвам!

# 2 009
  • Мнения: 469
Благодаря прекрасни /гуш-гуш/

Общи условия

Активация на акаунт