Новата или старата версия предпочитате? Да се преброим.

  • 30 443
  • 295
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 5 074
Защо ли си даваме мнението, като никой няма да ни чуе ?

# 136
  • Мнения: 2 121
82% казваме НЕ на новата версия, но те продължават да работят по нея! Много безуспешно при това. И при това ни казват колко е работеща, модерна и нужна. Вярвайте на тях, не на очите си.
Като всичко работещо в България - или изчезва или целенасочено го съсипват.

# 137
  • Мнения: 1 914
Аз вече свикнах с новата и започна да ми харесва. В началото и аз се шокирах от дизайна и ми се стори неудобна, но постепенно я подобриха и от няколко дни не съм се връщала към старата.

# 138
  • Мнения: 36 425
Преди няколко дни новата версия ми се беше повредила - излизаше ми фатал ерор (и съответно не можех да чета, нито да пиша). Използвах старата, вчера новата внезапно се оправи. По принцип има ли къде да се докладват такива проблеми?

# 139
  • Мнения: 21 455
Преди няколко дни новата версия ми се беше повредила - излизаше ми фатал ерор (и съответно не можех да чета, нито да пиша). Използвах старата, вчера новата внезапно се оправи. По принцип има ли къде да се докладват такива проблеми?
Да.
http://www.bg-mamma.com/?topic=840351.4635
Скрит текст:
Проблемът е докладван, отстранен е и е обяснено какво се е случило.

# 140
  • Мнения: 415
Макар,че свикнах с новата, старата повече ми харесваше-имаше цвят и така по-лесно се ориентирах. Сега всички ми се струва еднакво.

# 141
  • Мнения: 1 822
имам чувството че за новата ми трябва 24+" монитор.

за мобилни устройства не знам а то вече се работи само в тая насока

за старата съм!

на новата Like да сложат, че иначе...

# 142
  • Мнения: 11 918
За свикването, свиква се. Като ползваш едно нещо, колкото и да е терсене, нагаждаш се и свикваш. Но ми е трудна новата версия (ползвам я докато си прочета новите  отговори) и, особено ако търся нещо, си превключвам на старата - там по-бързо и лесно се ориентирам и намирам нужното ми.

# 143
  • Мнения: 724
Вече нямам връзка със старата версия, а новата ми е пълна мъгла!
Мрън!

# 144
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 670
Вече нямам връзка със старата версия, а новата ми е пълна мъгла!
Мрън!

Има все още  Thinking

# 145
  • Мнения: 2 121
Остава и да махнат връзката към старата версия при неработеща нова !!!

# 146
  • Milano
  • Мнения: 3 649
Ползвам старата версия, защото не мога да се ориентирам в новата.

Днес влезнах да я разгледам и не намирам кредора. Shocked

Питах във ''въпроси към администраторите'' и една дама ми отговори, че нямало.  #Crazy

Доста хора го ползваме и освен да престанем да пишем, като изчезне старата версия.

На мен не ми е опция да си свалям кирилица.

# 147
  • Мнения: 415
Аз пък не мога да разбера от къде се изпраща ЛС?!

# 148
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 962
Минаваш на старата и пращаш.

# 149
  • Мнения: 10 874
За момента това е решението, а и старата мобилна версия все още е достъпна (тъй като новата не е напълно готова): http://oldm.bg-mamma.com/
В новата мобилна версия ще пуснат личните съобщения до седмица. Ето точния цитат:
Кажете ми моля, как се пише ЛС на потребител от мобилната версия? Гледах, търсих и не успях да намеря начин. Благодаря
Г&В, личните съобщения в мобилната версия ще бъдат пуснати до две седмици. Hands Thumbsup

Общи условия

Активация на акаунт