Домакини 62 / Лятото ни е добре

  • 51 574
  • 741
  •   1
Отговори
  • при късмета
  • Мнения: 23 816
 
                                                                                      Д О М А К И Н И





Архив: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,
11, 12, 13,14 15, 16,17,18, 19, 20, 21, 22,23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30,
31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61

Албумчето ни:

Потребител и парола на ЛС

Последна редакция: ср, 12 юли 2017, 10:35 от ма ко

# 1
# 2
  • Мнения: 38 945
Ето ме и мен.

# 3
  • Мнения: 3 809
Хайде, цоп в новата тема!

Мерси, ма ко! Flowers TulipFlowers TulipFlowers Tulip

# 4
  • Мнения: 11 613
Ах ти Мако...... Направила си я в новата версия Imp
ще трябва да свикна.....
Мако благодаря за труда Flowers Hibiscus
Пратих малкия на езда и сега ще се моткам из къщи.
Днес е прекрасен ден, с много слънце.

# 5
  • Мнения: 3 809
Всъщност новата версия не е толкова страшна. Само на първи поглед е объркваща. Аз си бях маркирала определени теми, които са ми интересни, като Моите групи още в старата весрия и сега от падащото меню много лесно ги намирам. Полето за отговор е пък точно копие на това от блога ми и затова ми е познато. Само емотиконите не ми харесват, старите бяха много по-готини.

Калинка, пратката е изпратена. Препратих ти на мейла документа. Сега остава да дойде и навреме. Hands Pray

# 6
  • Великобритания
  • Мнения: 1 973
и аз взех да свиквам с новата версия
само ме дразни че има толкова много бяло , ама карай
това е при нас , след бурята снощи
днес сутринта се измъкнах да побягам и се насладих на гледката
дано се вижда от всички

# 7
  • Мнения: 3 809
Вижда се! Мимито, много е красиво, такова едно спокойно. Hands Thumbsup

# 8
  • при късмета
  • Мнения: 23 816
Калинче, с новата версия я пуснах, да. Имах проблеми, явно заради синхронизирането, защото първия пост винаги го копирам и прехвърлям в новата тема, като прибавям линк към последната. Обаче сега не можа да се копира точно надписа "домакини" най-отгоре, например. Нито големината на шрифта, нито ми излезе на средата. Трябваше ръчно да ги оправям, а пък така се виждат таговете на шрифта. Сто пъти го преправях, ама това е. Предполагам, че нататък ще се оправят тези неща.
Ти си още със старата и нещо не ти излиза както трябва ли?
Мими, прекрасна снимка. Ама ми се вижда, че бурята е нанесла щети, дано не е така, явно е била силна

Най-неочаквано, човека дето ще ми слага плочките в коридора се обади, че му се отворили 2 дни и може утре да дойде. Добре, че и тези дето ще махат старите са свободни, та ще е или днес следобед или утре сутрин. Обаче като ме насметоха да видиш как организирам всичко за 20 минути. И шефа командировах набързо при майка, че на този шум от къртенето на плочките ще полудее. Добре, че майка се уцели почивка. Стискайте палци след 2 дни да имам нови плочки, че вече мииииии

# 9
  • Мнения: 1 826
Еййй човек да не изчезне и  сте изписали  сума ти страници.
Ма ко ти пък от къде видя че съм забегнала. Laughing
Бяхме на хладничко в Смолян,ми приятно и спане и ядене и срещи.Заредена и не ми се прибираше днес.Половината път на климатик слезнахме от 26*  на 37*. Joy
Да снимаш след два дни новите плочки  и после заслужена почивка в Арбанаси.
Калинка тоя базар ли какво беше страхотен и огромен.Ама тия жълти овце. newsm78
Ако имате път към нас-заповядай.
Смърфи много си си добре,а спането може да е от друго,щом на мен не ми се отрази.
Славе бързо оздравяване на котката,много ми е мъчно  нали имам 4 броя и си ги обичам всички  котаци.  Heart Eyes
Мария ранно ставане не е за мен,не че и аз не усещам мм ,ама като е на работа става и заспивам ,та понякога до 9 ч откарвам. hahaha
Мими доста си потичала като гледам. Wink Laughing обаче красива снимка.Дано няма щети много.
И да се похваля тайно-още съм със старата версия и то заради емотиконите. Naughty

# 10
  • Мнения: 11 613
Избрисах магазините и се прибрах  Joy
Ма ко аз ги връткам двете версии  Joyама мъка ми е с новата и току си се върна на старата...
Късметлийка си и всичко ти се е наредило както трябва! Ей тъй най обичам! Стискай зъби два дни и после кеф!
Смърфи ще дойде!
Мими блазе ти за "морето"!
Писе то е изложение на фермери - сиреч на маниаци  Joy Тези, които отглеждат породисти животни ги представят. Наградата е ценна, защото така ти се увеличават копувачите. Тези хора обикновенно отглеждат и селектират с цел продажба на генетичен материал. Обикновенно посетителите са хора, които имат желание за сделка. За мен това беше интересното - виждаш породи животни за които не си и предполагал, че съществуват. Имало е и секция с цветя, обаче ние нямахме време да обходим навсякъде. За догодина сме си обещали да си купим билети и за трите дни.
Докато миткам умната тенджера сготви винен кебап. Хуквам да прибирам малкия и да купим сладолед, че след вчерашните 12гр. и дъжд, днес е 26гр.  hahaha

# 11
  • при късмета
  • Мнения: 23 816
Писе, беше писала, че ще пътувате преди да тръгнете още. От там знам
Калинче и аз се надявам да е най-много 2 дни. Ама това е само пода, по стените още имаме работа, че нали мъжа ми реши врата да избива и да я мести "на мястото ѝ" (съвсем започнаха да ми липсват старите емотикони, тук щях да се хвана за главата). После осветлението, пак мъжа ми сам ще си го прави. Имал си виждане човека, ама още не е решил коя идея точно да използва, че тъмън 3 му се въртят в главата. Аз му казах, че всичките ми харесват, искам само девяторните ключове да работят, за друго нямам претенции.
А стигне ли се до боядисването, никого няма да занимавам. Най-много да дам едно мече и на шефа, да се забавлява. Не може да направи голяма беля, още една ръка отгоре ще го покрие, а може да му е интересно.
Забравих да кажа в предната тема,ч е се изненадах, че тези овце са жълти. Не за друго, а първоначално не видях, че им е руса перуката, а реших, че са остригани съвсем и това им е кожата. Ама толкова ми е акъла Joy
За утре сутрин остава къртенето, та поне тази вечер ще имам време да покрия цялата кухня със строителен найлон, че няма врата към коридора, а само като се сетя каква пушилка ще настане

# 12
  • Великобритания
  • Мнения: 1 973
всъщност няма бели след бурята , само дето изми хубаво и има малко овършани листа
ама поне смени въздуха за малко , сега пак напече

# 13
  • Мнения: 11 613
Ma ko то пода като е направен - другото не тормози чак толкова. Напълно го разбирам тм - трябва да избере най-доброто решение, че да не се ядосва после. Нали знаеш приказката "най-добрият акъл е този, дето ти идва изотзад"  Joy За туй нека си помисли човека. Пък ти го остави на спокойствие и беж на Арбанаси  Hug
Такъв си е цвета на тази порода овце. Винаги са ми напомняли на един стааар филм с Луи дьо Фюнес - беше изобретател... на края обеща на жена си да избягат от цивилизацията и да живеят първобитно, но той си изобрети една машина - вкарва овца, завърта едно колело и овцата излиза остригана и след нея пуловер  Joy на по-късен етап боядисваше в различен цвят овцете и излизаха шарени пуловери  Joy
Иначе е те това е порода Belted Galloway

и има такива и овце, и прасета  Joy
Много е важно къде точно е лентата и колко е широка  Joy

# 14
  • Мнения: 1 826
А Калинка не се очдвам хич,както има маняци за разни неща, така има и за животни и знам колко струват и колко е важно това за тях.Тук също има ама повечето са далече от нас и не ми се интересни толкова ,така в нета мога да ровя и чета ама да вися на слънце-не.Виж за китки не отказвам. Joy
Ма ко само за два дни бяхме в Смолян,не можахме заради животните и цветята да направим обиколка като видях как е след морето.... Confused.

Общи условия

Активация на акаунт