На море в България 2017г. - 3

  • 105 805
  • 727
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 6 298
Защо не направихте анкетата така, че да може да се виждат резултатите и от хора, които не са гласували?
Ако някой още се чуди къде да почива това лято и влезе в темата да види от кои хотели са доволни хората тази година, на практика не може да се информира, защото още не е ходил на почивка и не е гласувал.
Параграф 22.  Laughing
Русалка, ако желаеш пиши на модераторите дали е възможно да променят анкетата, така че да се виждат резултатите от всеки влязъл в темата.

# 136
  • Мнения: 49
Здравейте! За втора година бяхме в хотел Градина, Златни пясъци. Отново перфектно обслужване, чудесни условия в апартаментите, чисто и поддържано, анимация за деца, добре приготвена храна, хубаво кафе. Може би малко по еднообразно меню от миналата година, но определено стремежът е към качество. Що се отнася до плаж Ривиера така и не разбрах какво се цели. Всеки казва различно - един ден е 50 лева за двама, на другия е 50 лева на семейство без значение възрастта на децата. В крайна сметка дечицата могат да се позабавляват в басейна, без разбира се да заемат шезлонг и чадър. Ако си платиш на басейна, цената е 30 лева за комплект шезлонги и чадър, без консумацията. Прословутата тръба с минерална вода вече е окопана в пясъка и се излива в морето. Но пък спокойно могат да се ползват душовете. Плажът е спокоен, почиства се, водата е чиста.
Желая прекрасна почивка на всички!

# 137
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Аз питах за аквапарка в Равадиново.
Днес майка ми по път за морето са минали от там.Още работят работници.Явно откриване на 22 юли няма и няма да има скоро.Той сезона преполви, те не са готови. Sad

Редактирах анкетата.Сега всеки може да вижда резултата.

# 138
  • София
  • Мнения: 9 517
И ние днес минахме покрай аквапарка в Равадиново - не сне ходили до него, но от пътя се виждаше, че няма посетители по пързалката. Очевидно не работеше.

# 139
  • Мнения: 10 993
Аз съм доволна  от хотел Искър Слънчев бряг. Всъщност не обичам да давам мнение за хотел, защото аз не съм претенциозна и може да заблудя някого. Водата е кристална. Никога не съм виждала в Черно море толкова чиста вода.

# 140
  • София
  • Мнения: 2 967
Здравейте.
Има ли мнения за Хотел Бодуров - Китен?

# 141
  • Мнения: 4 200
Копирам си мнението от темата за Китен:  Вчера се върнахме от х-л "Ариана". Сумарно е ОК. За 2 звезди очакванията ми бяха по-малки.
Стаята беше достатъчно голяма за 4 човека, има си всичко необходимо, като цяло- чистичко и си личи, че е новичко.  За 8 нощувки смениха 1х чаршафи, кърпи 3х, като не съм настоявала, по тяхна инициатива беше. Чистенето основно се състоеше от обиране на боклука, легла не оправяха, оставяха достатъчно тоалетна хартия /при еднократно  изрично настояване/, сапун и шампоан не слагаха, но не съм разчитала на техни и не съм ги търсила.
На моменти имаше само хладка вода, при източване не ставаше по-топла, но и така става да се изкъпе човек. Не в час пик, а по-скоро в по-глухи часове. Рано сутрин топла вода не можах да добия / говоря за около 6,30-7ч/- направо студена беше. През деня няма такъв момент, в по- междинни часове евентуално хладка, ако не и достатъчно гореща. От дочут случайно разговор останах с впечатление, че се е получила някаква недосмислица с инсталацията за топлата вода и вместо автоматична регулация, се налага ръчна, която не винаги е достатъчно ефикасна по обективни причини.
Готвачът им е направо гений, според цялото семейство. Всичко е страшно вкусно приготвено. Има обикновено 3 варианта на основно ядене, пържено/печено месо най-често е единият, готвена манджа на всяко ядене и още нещо трето. Има по една супа и неизменно таратор. Гарнитури-пържени картофи, ориз със зеленчуци- страшно вкусен! , варени зеленчуци /не съм ги опитвала, не си падам/. Салати 3-4 вида, предимно ги пропускахме. Десерти- плодове обикновено 3 вида- нарязани диня/пъпеш, сини сливи, кайсии. Дребни сладки, кремчета, петифури, баклава, толумбички, щрудел. Баклавата и толумбите много ми се услаждаха, но по принцип ги обичам и тези бяха много вкусни. Някои кремчета не бяха много вкусни, поне според мен, пуберът ги хапваше здраво.
Вечер има скара на бара до басейна, месо, наденица, печени зеленчуци. Мъж ми много хареса печените зеленчуци, аз не си падам, въпрос на вкус.
Отсервираха бързо и стегнато, за маса не сме чакали нито веднъж, нито секунда.
Следобед също здраво похапване- пица, сандвичи с кайма на скара, банички, пак дребни сладки, сладолед- само в следобедната закуска, 2 вида- докато се изгребе една кутия, не отварят друга и каквато се случи на цвят и вкус. 
Басейнът почти не сме пробвали. В началото имаше 3 недостатъчно топли дни, с облаци, а третия- направо студен, цял ден валя. След това водата беше много студена /явно не се подгрява допълнително/ и след един тракащ зъби опит не повторихме. Иначе за дълбочина- аз съм 1,60, водата ми стигаше до шията. Чиста е. Следобед пада частична сянка върху басейна /някой по-напред беше питал точно за това/.
По крайбрежната улица на която е хотела, по-нагоре се усеща миризма на канал, но явно това са възможностите на пречиствателните станции и проблемът е на населеното място като цяло.
С една дума, някой много се старае всичко да е максимално добре и влага много усилия и много мисъл как да бъде постигнато това. Обобщено- малката направо не искаше да си тръгва, даже порева малко и ме уговаря догодина пак да идем там.
За селото като цяло- заведения на всяка крачка, не особено евтини от бегли погледи по изложените на улицата менюта, пици и дюнери навсякъде, палачинки, царевици... Лунапарк с блъскащи колички, бънджи, въртележка за най-малките...
Влакчето до Приморско - возихме се за 3лв възрастен и 2 лв дете, на едната посока за детето не взеха пари. Ако нещо имате да питате- давайте!

# 142
  • Мнения: 22
Здравейте! Бихте ли ми помогнали с избора за септемврийско море. Спряла съм се на "Приморско дел сол" или "Арапя дел сол".  Ще резервирам чрез Съни турс и трябва до края на деня да избера един от двата.Благодаря предварително! Simple Smile

# 143
  • Мнения: 2 523
Това "дел сол" след двата хотела май не означава, че са на един собственик, респективно се очаква еднакво качество. Може и да бъркам.

# 144
  • Мнения: 6 298
Здравейте! Бихте ли ми помогнали с избора за септемврийско море. Спряла съм се на "Приморско дел сол" или "Арапя дел сол".  Ще резервирам чрез Съни турс и трябва до края на деня да избера един от двата.Благодаря предварително! Simple Smile
Съжалавям, че днес се включвам и може би Ви е късно, но все пак да дам коментарът си. В темата има достатъчно писано за Приморско дел сол. Във Визит и в Букинг има мнооого отзиви и за двата хотела. И за двата не са особено добри. За извън активен сезон на по-ниски цени - стават, но в активен срещу  почти 100 лв. на ден на човек -Не!  NaughtyПросто трабва малко повечко да прочетете.

# 145
  • Мнения: 4 127
Влизам да похваля Цезар палас
От събота сме тук
Страшно доволно сме
Организацията е на много добро ниво
За първи път виждам хотел в който всяка стая има паркингмясто и си е само твое до края на почивката
Храната е много вкусна и разнообразна
Освен закуска,обяд и вечеря,  през останалото време има дюнери ,пици,хот-дог,снаксове,печени фъстъци
Има машини за вода ,машини за скрежина
Чистачката много усърдно ни чисти стаята всеки ден
В общите части постоянно някой чисти
Основно ходим на плажа - пясъкът и на плажа и във водата е ситен,има миди точно една крачка ,водата е чиста/вчера се появиха малко водорасли,дано се изчистят/
Синът ми през деня ходи на басейните заради игрите,занимават ги постоянно
Снощи имаше пиратско парти
Иначе гледката от ресторанта и басейните е несравнима
Ами препоръчвам с две ръце

# 146
  • Мнения: 22
Здравейте! Бихте ли ми помогнали с избора за септемврийско море. Спряла съм се на "Приморско дел сол" или "Арапя дел сол".  Ще резервирам чрез Съни турс и трябва до края на деня да избера един от двата.Благодаря предварително! Simple Smile
Съжалавям, че днес се включвам и може би Ви е късно, но все пак да дам коментарът си. В темата има достатъчно писано за Приморско дел сол. Във Визит и в Букинг има мнооого отзиви и за двата хотела. И за двата не са особено добри. За извън активен сезон на по-ниски цени - стават, но в активен срещу  почти 100 лв. на ден на човек -Не!  NaughtyПросто трабва малко повечко да прочетете.

Благодаря,fatalina! Избрахме "Приморско дел сол", дано останем доволни. Като се върнем ще споделя отзивите си. Следващата седмица ни предстои ваканция в хотел "Мурсал" в Родопите, настроила съм се положително, ще видим как ще е. Хубаво и слънчево лято! Simple Smile

# 147
  • Мнения: 3 271
Здравейте! Бихте ли ми помогнали с избора за септемврийско море. Спряла съм се на "Приморско дел сол" или "Арапя дел сол".  Ще резервирам чрез Съни турс и трябва до края на деня да избера един от двата.Благодаря предварително! Simple Smile
Съжалавям, че днес се включвам и може би Ви е късно, но все пак да дам коментарът си. В темата има достатъчно писано за Приморско дел сол. Във Визит и в Букинг има мнооого отзиви и за двата хотела. И за двата не са особено добри. За извън активен сезон на по-ниски цени - стават, но в активен срещу  почти 100 лв. на ден на човек -Не!  NaughtyПросто трабва малко повечко да прочетете.

Благодаря,fatalina! Избрахме "Приморско дел сол", дано останем доволни. Като се върнем ще споделя отзивите си. Следващата седмица ни предстои ваканция в хотел "Мурсал" в Родопите, настроила съм се положително, ще видим как ще е. Хубаво и слънчево лято! Simple Smile
Скрит текст:
Хотел Мурсал е страхотен.Няма да съжалявате.

# 148
  • Пловдив
  • Мнения: 117
Здравейте и от мен! Да попитам за  плажове на Обзор, смятаме другата седмица да отидем и на нашето море. Благодаря предварително Simple Smile

# 149
  • Мнения: 1 402
Ние се върнахме скоро от Приморско дел сол, като цяло съм доволна. Имаше дребни неща, които не ни допаднаха, но като цяло не бяха в състояние да ни развалят почивката. На седмия етаж между 18 и 20 часа спира водата, направихме им забележка и на сутринта ни преместиха на втория етаж, там няма такъв проблем с водата. Храната в ресторанта беше вкусна и изобилна, чисто е, не сме чакали никога за маса. На басейна мятат хавлиите от рано сутринта и почти никога няма свободни шезлонги, но на плажа имаше винаги - за нас това не беше проблем защото ние басейн по принцип не ползваме. Диванчето, на което се настаняват децата е изключително неудобно, моите са малки и спяха при нас. Персонала е много любезен и отзивчив. Общите части са чисти. Анимацията слаба. Алкохол ние не пием, но видях, че имаше и вносен към инклузива - уиски Бушмилс мярнах, бирата Старопрамен. Сладоледа беше само от 16 до 18 часа и ли нещо такова, не помня точно. За това се сещам на първо време. Бих се върнала там, но за по-малко парички, това което платихме беше много за услугата, която предлагат.

Общи условия

Активация на акаунт