Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 13 юли 2017, 19:59 ч.

Vita Energy отзиви

• 25 741
  • 13
  •   2
Отговори
Здравейте! Преди малко прочетох в няколко сайта за протеинов коктейл - Vita Energy. Има няколко мнения относно него, но все пак ще се радвам, ако някой от групата го е пробвал и сподели впечатленията си! Хубава вечер RelaxedRelaxed

# 1
Здравейте, имам опит с програма за детокс , с която не се свалят много килограми ,но пък резултата е видим,защото топи мазнини и стягате тялото...ако искате мога да изпратя мои снимки по фейс -бук. Simple Smile

# 2
Аз лично съм много доволна от протеиновите шейкове Vita Energy .Моя приятелка ми каза за тях,пия ги от месец и нещо и до тук съм свалила 5 килограма,а и вкуса ми е приятен

# 3
Здравейте, да попитам каква програма имате относно спорта и движението когато приемате продукта?и за колко време какви кг може да се смъкнат?  Благодаря

# 4
Здравейте аз лично съм много доволна от Vita Energy ползвам го от два месеца и съм свалила 4кг .
Много съм доволна и наистина си заслужава . :3

# 5
Какъв режим спазвате?

# 6
Аз лично комбинирам с леки упражнения в домашни условия и йога за начинаещи.Както казах съм доволна от Vita Energy,много приятен вкус,започнах да го пия почти веднага след раждането и за сега ми действа безотказно

# 7
От кой сайт го поръчвате и една кутия за колко време стига? Благодаря

# 8
Една кутия е достатъчна за две седмици,ако се приема по веднъж на ден,https://bg.diavita.com/ това е сайта от който го поръчвам

# 9
Здравей те и от мен искам да попитам, колко кутии трябва да си закупя за да сваля едни 10 кг,защото прочетох че една стига за 2 седмици. Ако някой още го е ползвал моля за мнение, защото ми се струва че е поредния продукт за зарибяване.

# 10
Нещо не е така . Във сайта отслябват за месец със 14 / 15 килограма а дефакто тук се пише че за  месец , месец и половина със 4 кг. Я да сметнем  ; 1 кутия за 2 седмици ,по 80 лв, значи за месец  160 лв. Колко кутии трябва да изпием за да свалим 15/ 20 кг. Поредната манипулация , като малиновите кетони набутах се със 119 лв за месец и нищо . Само се чудя гжа Ангелова защо ни го рекламира . Е зная защо . Като видя сайт който предлага само днес на специална цена , ми светва нещо. На другия ден също само днес на тази цена . Да виждате някаде контакти със фирмата или телефони . Глад му е майката и поне малко спорт .

# 11
Случайно намерих темата в нета и реших да видя този 'невероятен продукт'.
Първо ми направи впечатление, че специалната оферта приключва след 29:00минути, като има останали само 35броя. Като поседиш в сайта бройките намаляват, НО рефрешнеш ли страницата всичко си идва по местата - получавате нови 29:00мин. и нови 35броя от този предполагам страхотен и ефективен продукт! Wink

Ако правилно съм прочел една кутийка от този магически разтвор стига за 2 седмици и струва само 80лв. За един месец се свалят 4кг само срещу сумата от 160лв... ЖЕСТОКО! Wink

Вместо да се занимавате с подобни глупости, които я действат я не, бих ви посъветвал следното:
1. Движете се повече. Спортувайте. Дори ходенето пеша е страхотно решение... даже е безплатно и нямате 29минути, за да го решите Wink
2. Яжте повече зеленчуци с фибри... марулята е идеален вариант.
3. Вместо 160лв на месец от вълшебната отвара на Астерикс и Обеликс си вземете 1л зехтин.
4. Намалете белия хляб с пълнозърнест.
5. Намалете сладкото, чипса и подобен тип благинки...особено вечер.
6. Пийте повече вода - поне 2л на ден, ако може и повече.
7. ...
Спирам да пиша, че стана дълго.
Мисля, че ми схванахте идеята...
Усмихнат ден на всички. Wink

# 12
Някой можр ли да ми каже точната дозировка за шейка Vita Energy
Колко и какви лъжици се смесват с 250 мг вода сок или мляко?

# 13
Привет!
И аз прочетох прекрасни неща за ВитаЕнержи, че даже и си поръчах в момент на умопомрачение.
Виждам, че и тук има техни агенти, но няма как, хората това работят.  
Между другото в пакета, който пристигна има листовка как и аз да стана представител Wink, но не и упътване, как да приемам продукта.
Та, на вапроса. Първо ми звъняха от телефон, уж от Германия, за да потвърдя поръчката. И пратката дойде от Русе Wink).
Предполагах, че вътре ще има книжка с упътване, но нищо подобно. Само листовки с реклама на новите вкусове шейкове. И забележете, никъде в листовката не пише, че с шейка се постига намаляване на теглото. Нито пък как се забърква, дозира, кога и как се приема и други подобни "незначителни" подробности. Но пък има листовка, как да стана представител на Вита Енержи Wink). В сайта, от който го поръчах  беше фраш от мнения на потребители, които отслабваха с 14-15 кг. на месец . Агента, който ми се обади, за да потвърдя поръчката, ми каза, че опаковката е за 14 дни, ако се пие по 2 пъти дневно и с 1 опаковка мога да сваля 4-5 кг. Въпреки това разминаване, все пак реших и поръчах.
Аз вероятно съм феномен, но  пия  бъркоча вече седмица, 2 пъти дневно по 1/2 мер.лъжица / вътре в опаковката има огромна мерителна лъжица, разграфена от 10 до 60, не пише какво, и дозата мисля, че ми е точна, защото за 7 дни съм точно до средата на опаковката/ и не съм отслабнала и грам, а и не усещам някак си метаболизмът ми да се е раздвижил, нито пък шейка да ме засища така, че да замествам едно хранене с него. Вярно, вкусът е приятен, тъй че ще си пия бъркоча за по 2,86 лв. за чашка и ще си се радвам, че поне не качвам килограми.
О, излъгала съм ви, в листовката има мнение на потребителка, която казва, цитирам: "пия го от известно време и невероятно, сега съм с 1,5 кг. по-малко". За жалост от коментара й не става известно, колко време всъщност е това "известно" време.
Ще се радвам на мнение от хора, които наистина  ползват продукта, а не работят в полза на разпространението му.
Благодаря!

Последна редакция: ср, 11 апр 2018, 14:59 от pip4e

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт