Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 13 юли 2017, 21:38 ч.

Златенъ чай

• 10 067
  • 10
  •   2
Отговори
Здравейте чух за един български чай за отслабване. Дали някой го е ползвал и има ли някакъв ефект?

# 1
Не съм го чувала досега дори. Но съм скептична към разни чайове, да не кажа, че съм съвсем категорично убедена, че не действат!

# 2
Аз си го поръчах вчера от днес го пия вече след 21 дена ще ви кажа какъв е бил ефекта!

# 3
Здравейте положението е следното от първия ден още ме хвана зверска диария гасеше ми се на втория ден гаденето отмина но на 4 ти я ден след първата глътка се върна (разбира се повече и не пих от него) два часа по късно имах неописуеми болки в корема няма хапчета нищо не помогна боли и това е в 5 часа сутринта стана най страшно почнах и да повръщам отидохме със съпруга ми в спешното на Окръжна болница там ми вляха нещо за болката и останалите екстри попитаха ме дали не съм яла нещо аз им споделих за чая и го носех с мен тъй като бях сигурна че е от него и те ми потвърдиха и казаха че не съм първата която идва след пиенето на този чай!! Ефектът да има го отслабнах не ми остана нищо в корема сега още ме боли защото тялото ми още се пречиства препоръчвам ви в никакъв случай да не пиете този чай защото да предопреждават честото изхождане но болките са съвсем на друго ниво...

# 4
Здравейте и от мен!
Pflufer, не те ли е срам да лъжеш така безочливо?!? Какъв е тоя хейт, какви са тея измишльотини??? Това е абсолютна клевета! Кой пък е тоя доктор, който ти е казал тая простотия??? На мен пък точно ЛЕКАР ми го препоръча и не съм първата, която го пие и е ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ДОВОЛНА!
Искам да кажа на всички, които искат да го пробват, да не се чудят! Чаят е невероятен. Аз, цялото ми семейство, колегите и приятелите ми сме му абсолютни фенове и сме много благодарни, че избрахме 100% билков български продукт.
Една моя приятелка отслабна, беще с много излишни килограми след раждането, правеше какво ли не и нищо не се получаваше, а със златния чай отслабна 16 кг за 3-4месеца, без да се тормози. Сега е доволна, слаба, здрава и няма лош холестерол. А моите резултати са: - 5 см от обиколките на тялото, вече нямам паласки и поддут корем, не задържам вода и нямам отоци, наспивам се по-добре, имам повече енергия, перисталтиката на червата ми се нормализира (повярвайте ми, беше ужасно, че с дни не ходех до тоалетната), и също самочувствието ми се възвърна и сияя.
Най-хубавото е, че след спиране на чая резултатите ми се запазиха!
Хора, пробвайте! Няма как чисти билки да ви навредят.
Вижте фейсбук страницата на златен чай и не се поддавайте на някакви нереални коментари на недоброжелатели!

# 5
То, повярвайте се вижда кой от двата коментара е нереален и платен.
Разбира се, че билки могат да разхлабят, а в резултат на разхлабването боли корема - това са т.нар. спазми от бързото пречистване на корема.
Ако организма има непоносимлст към някоя силна билка (което е абсолптно реално и възможно) няма никакъв проблем да се повръща или да боли глава.
Като толкова много го хвалите 'аз и всички колеги' .... хахаххах .... странна фирма - целия персонал да пие чай за отслабване, нелепо! 😁😁😁 Купете ми една, две опаковки и ако действа и вс е наред, ще Ви ги платя, ако не Ви връщам чая да си отслабвате физически, психически и както там действа. Ето - честно и прозрачно предложение.

# 6
Някой друг не го ли е пил? И аз сега научавам за него и ми е интересно има ли ефект и по точно какъв? Като чета коменрати в други сайтове няма оплаквания

# 7
  • Bulgaria
Не се лъжи да го вземаш.Пълна измама е !! Пих го 2 месеца и нито потиска апетита нито прочиства,а за отслабване дума да не става 😃.Вземат ти паричките за глупости .Наблъскали пакета с ментов чай и пъпки от рози 😁.60 лв ей така им ги подарих.

# 8
Няма да обсъждам форума и кой каква реклама прави, дали това е умишлено или не......
Видно, че половината профили са фалшиви и не не знаят за какво става въпрос!
Просто като някой е решил да оплюе нещо, поне да го направи интелигентно. Може ли да пишете, че чая съдържа мента????? Ами това е пълна измишльотина! Направете си труда да видите съдържанието поне!
Това, че изказвам положително мнение, не е реклама!
Абсурдно е някой да е стигнал до болница от билки!
Спрете да пишете глупости! Излагате се!

# 9
Здравейте, аз също си поръчах от зл. Чай, и искам да споделя, че наистина нямам проблем със стомаха. Пия го вече 4 дни и нямам проблеми.... Всеки човек е с различен организъм, на всеки му действа различно.... Така че не бъдете скиптични, и не правете лоша реклама

# 10
Здравейте! Днес и аз получих златния чай.Пих вече 100 гр.от него.За сега се чувствам добре.Нали се сещате че, ако се тъпчете като за световно,няма как да има ефект.После ви трябва и движение.Не може цял ден да лежим на дивана , да ядем каквото трябва и не трябва и да чакаме да отслабнем!Ами ограничете се малко бе хора!!!

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт