Пацата при малките момченца!

  • 14 403
  • 104
  •   1
Отговори
  • Мнения: 92
Здравейте,искам да попитам дали е нормално момченце на 4 годинки да си държи пацата!  Всмисъл да не му остане навик или да има някакъв друг проблем,защото се забелязва и прави впечатление!

# 1
  • Майна Сити
  • Мнения: 951
"Пацата"? Ама ти сериозно ли?  ooooh! Наслушах се на пипи-та, чурчо-та, пеперудки и т.н., наистина трябва да отворим една такава тема, бая смях ще има...

По темата - моя е на 3 години и постоянно е едно разглеждане, забелване при първия възможен случай, дърпане и т.н. Мисля че е период, ще отмине.

P.S. А колкото до навика - изчакай да влезе в пубертета и гледай тогава какво "държане" ще е  Wink

# 2
  • Мнения: 92
Благодаря за отговора и щом не ви харесва "пацата" кажете коя е подходящата дума според вас 😀

# 3
  • Мнения: 11 398
"Нещото" на детето ти, от което толкова те е срам, се нарича пенис. Да, нормално е дете на 4 години да прави тези неща.

ПП: По-добре оправи заглавието на темата, защото звучи ужасно вулгарно и грозно

# 4
  • Мнения: 19 686
Ох, до сълзи се смях с определенията Joy Има си паца, държи си я! Моят е на 9 месеца, ама и той така прави.

# 5
  • Майна Сити
  • Мнения: 951
Благодаря за отговора и щом не ви харесва "пацата" кажете коя е подходящата дума според вас 😀

Не се засягай, но веднага си представих следното - дойдат ви примерно гости и почваш "А, сега, маме, покажи къде са ръчичките, къде са крачетата, къде е нослето" и същевременно някой от гостите, който си пада по-простак да се изцепи "а къде е пацатааа, аааа?"  hahaha

# 6
  • Мнения: 4 408
Говорете му да не го прави пред хора. Да си знае, че това са домашни занимания, като си сам в банята или в стаята, с чисти ръце и т.н. Колкото и да е нормално, все пак не е приятно, когато е сред хора, ръцете му да са все там.

# 7
  • Мнения: 12 644
Те на сума ти големи мъже ръцете им са все там. Но това с пацата и мен ме уби. 

# 8
  • Мнения: 92
Хей нз. какво толкоз попитах та не спряхте с напатките! Какво трябва да е заглавието,ако трябва нека го изтрият! Не съм карала никой да пише,ако имате мнение по въпроса и можете да помогне го споделете ако ли не....Хора защо сте толкова нападателни... Не мога да разбера според вас "пенис" по малко вулгарно ли е от "паца" .Какво се хванахте за тази дума нз. дори педиатрите я употребяват!!!

Последна редакция: пт, 14 юли 2017, 14:25 от Martincho

# 9
  • Мнения: 4 193
Аз отворих темата, за да се ограмотя - какво аджеба е "паца".
Дори си помислих, че иде реч за пица, но е допусната провописна грешка. Моите младежи обожават пица и за това...
Пък то какво било...
По въпроса - двама младежи имам, които много обичат пица, но с паците не са правили това, което пита авторката.
Освен това, никога не съм чувала от мед. лице да употребява тази дума.
Явно е някакъв диалект  newsm78
Скрит текст:
Предусещам, че термина ще лъсне в темата с бисерите.

# 10
  • Мнения: 1 565
Наскоро четох за дете на същата възраст ,което го пипа в детската градина докато другите деца спят сигурно повечето момченца го правят не знам ,аз имам момичета и дано да не го правят .

# 11
  • Мнения: 12 644
Правят го и момиченцата.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 25 199
Не мога да разбера според вас "пенис" по малко вулгарно ли е от "паца"
Кое е вулгарното на думата "пенис", присъства дори в учебниците. "Паца" не е вулгарно, но е малоумно.

# 13
  • Мнения: 4 408
Наскоро четох за дете на същата възраст ,което го пипа в детската градина докато другите деца спят сигурно повечето момченца го правят не знам ,аз имам момичета и дано да не го правят .

Правят го. Дано не изпаднеш в шок, като ги видиш.

# 14
  • Мнения: 643
Вие се смеете, ама аз имам сериозен проблем и с думата Паца и по повод нея. Майката на мъжа ми, като види детето и се почва едно "Щи идем пацааатаааа" и направо припадам. Е сто пъти се карах с мъжа ми и той и казва, ама това животно не се разбира. Детето вече от чудо взе да се крие и вика, че си е скрило пацата. Нямам против да казвам пенис, но в нашия край като кажеш тая дума все едно не знам какво е станало.... Аз като сме си вкъщи си му обяснявам с пенис, но както виждате на другите места е паца. Тзтзтз

Общи условия

Активация на акаунт