Пацата при малките момченца!

  • 14 503
  • 104
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 870
имам ги трима (тоест, четирима , ако броим и таткото).Всички си бъркат в гащите, джобовете, и си се наслаждават на имането  Joy Joy Joy
най-миниатюрният е под 2 г., най-големият близо на 40

# 31
  • Мнения: 2 420
Аз също не мога да го възприема това да кажеш на малко момченце пенис или вагина ,но явно го правят .Повечето от нас не са чували тази думичка ,но и аз не виждам нищо лошо в използването на думата щом им харесва ,Аз на моите деца им казвам само дупе дупето ака и пиша без да конкретизирам кое какво е ,а и не виждам смъсил от това .Като пораснат сами ще разберат кое какво е .По приемливо ми звучи до определена възраст да се използва думата пишле от това да му казваме пенис ,то и без това не е още такова .
и после се чудим защо има гейове...
дупето ставало за всичко, няма нужда от вагина, коте и други подробности.
щом някой има дупе, става за всичко

# 32
  • Мнения: 246
Хаха ха, много забаво стана вече.Е, чак толкова развинтено въображение с гейчета и дупета,Евала хаха хаа.И момичета ще знаят само дупе дупе,немогат деца да си направят. Хахаха

# 33
  • Мнения: X
"Нещото" на детето ти, от което толкова те е срам, се нарича пенис. Да, нормално е дете на 4 години да прави тези неща.

ПП: По-добре оправи заглавието на темата, защото звучи ужасно вулгарно и грозно
Глупости. Думата си е съвсем стандартна, стара и популярна.

# 34
  • Мнения: X
Паца досега бях чувала само като галено на Пламен в различни региони. Не знам къде е популярно и стандартно за мъжки полов орган.

# 35
  • Мнения: X
Не говоря за мъже, а за момчета малки деца, на възрастта на детето на авторката. Отгледала съм двама сина, които сигурно са по-големи от petiaivanov и сме използвали и тази дума. Също и наши близки и приятелски семейства.
Това, че не знаеш нещо, не означава, че е вулгарно или грозно.

# 36
  • Мнения: 54 413
Не знам в кой край живееш, но аз я чух за пръв и последен път на около 35 години. От един човек, идващ от Видин.
Чувала съм пиле, пате, и други, но паца, не.

# 37
  • Мнения: X
Аз съм от Видин  Mr. Green

# 38
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Чора, буба съм чувала, ама паца-не бях.

По темата-мисля, че не е толкова странно, че си я пипа. Все пак се опознава детето. Мисля, че това пипане не е като на възрастните. Може да се опиташ да обясниш, че не трябва да се пипа постоянно.

# 39
  • Мнения: 1 765
Аз отворих темата, за да се ограмотя - какво аджеба е "паца".
[/spoiler]
И аз така, въпреки, че децата ми отдавна не са в детска възраст. Simple Smile)))

# 40
  • Австрия
  • Мнения: 2 311
Сега вече знам как ще наричаме онова нещо на момичето, ако имам щерка. Невероятна комбинация се получава: Пацата и Мацата  Laughing

Иначе - да, нормално е да си пипа пишката, интересно е.. най-малкото.

# 41
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
Абсолютно съм убедена, че всяка една радетелка за чист, "анатомичен" език, използва свои думички да нарича нещото на детето си! По никакъв начин не можете да ме убедите, че използвате пенис и вагина в разговор с 3-4 годишните си деца! Може да не е паца, но със сигурност всяка има своя дума за "нещото"!

# 42
  • Варна
  • Мнения: 25 238
Добре де, в случая не става дума за разговор с 3 годишно дете, а за разговор между възрастни, и то непознати в обществен форум. Аз на моя син му викам "писе", но ако тръгна да питам нещо свързано с него тук няма да започна темата със "здравейте, моят писанчо....", а ще напиша "синът ми". Надявам се схващате разликата.

# 43
  • Мнения: 12 662
Помислих, че на нещото викаш  писе.

# 44
  • Варна
  • Мнения: 25 238
То това остана, не съм толкова инфантилна.

Общи условия

Активация на акаунт