Позволено ли ми е да мия прозорци в 6 - ти месец бременна ?

  • 2 165
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 110
За забранено ,нищо не е забранено ако се чустваш добре. Но моя съвет е малко поне да се щадиш .Аз в 4ти месец почнах едно разместване на куфари ,дрехи Приготвях багаж за дълга почивка и по принцип бях много деина .В работата също си тичах и давах нощтни дежурства в спешна помощт (тежки дежурства) макар ,че имах право да недавам. Вярно ,че заминахме на почивка ама не си починахме .Още вечерта започнаха контракции и............до края прележах в болница .Пази се ,не бъди герои .Цял живо имаш да миеш и да чистиш ,а като се роди бебето направо ще ти писне.

# 46
  • Мнения: 2 479
Аз в 9 месец не само ги мих,но и дограмата боядисвах... newsm62

# 47
  • Мнения: 670
То по тази логика, бременните не трябва да простират, да мият бани и въобще да чистят..

# 48
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
То по тази логика, бременните не трябва да простират, да мият бани и въобще да чистят..
Супер е да си бременна  Mr. Green

# 49
  • Мнения: 3 334
Мих прозорците 1 седмица преди да родя,миех ги редовно и преди това в 6,7,8-ми месец и съм се чуствала добре.Просто бъди по-внимателна от обичайното и не мисля,че ще имш проблем.

# 50
  • някъде
  • Мнения: 4 955
аз чух че се получават контракции от това, но както си решиш  Peace

# 51
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Ми аз в седмия боядисвах прозорци....

# 52
  • Мнения: 5 103
Mи невиждам да има проблем.

# 53
  • Мнения: 2 381
Незнам дали е забранено.Аз почиствах прозорците в края на 6 месец.Но, ако има кой да свърши тая работа ще е по-добре.Ако, живот и здраве, имам второ дете, въобще няма да се натоварвам.
Почивай сега, че после няма да имаш време Wink

# 54
  • Мнения: 116
Мисля че няма проблем да ги миешно много внимавай да не паднешзащото аз така в 7 месец реших,че трябва да се кача и да ги измия и като ми се зави свят и като се катурнах,та цчудо е че се разминах само с натъртване и без последици за бебо.А после мъжа ми как ме увика че се занимавам с това което не ми е работаа.....
Така че внимавай

# 55
  • София
  • Мнения: 408
аз ги миех и в 9 месец

# 56
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Аз не пипвах нщо - нито прозорци миех, нито простирах;
нищо му няма на мъжа ми, ако простре или измие прозорците вместо мен.
Я ги зарежи тези прозорци, гледай си бременността Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 57
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Аз мих прозорци в 9-ти месец и паднах  Crazy, ама нищо ми нямаше  Laughing, а мъжа ми като разбра щеше да ме убие  Mr. Green

# 58
  • Варна
  • Мнения: 80
И аз съм чувала за това , а също и за простирането. Логично е като си помислиш..... това протягане. Абе я по добре недей да миеш прозорци сега ти се е паднало да почиваш. Разхождай се ! остави я тази домакинска работа тя край няма....

# 59
  • Мнения: 35 961
глупости!
ако не ти става лошо, т. е. няма опасност да паднеш - мий ги смело Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт