Спалня през 2017

  • 1 576
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 43
Здравейте, извинявам се, че отварям нова тема за спални, но всичките, които намерих са от 2008-ма година, а ми трябва по-нова информация. Започваме да си избираме спалня, но и двамата си нямаме идея от такива неща, това, което до този момент мислим, че е добра идея е,  че и двамата имаме еднакви матраци 1х2, които ако се съберат ще стане спалня 2х2 и няма нужда да купуваме и матраци. Но голям отпор с това наше желание за спалня 2х2, навсякъде казват космически цени, навсякъде се опитват да ни убедят просто да си купим 2 легла за тези матраци и да ги привържели и да станели спалня, нямало разлика, а за мен това са си просто 2 легла едно до друго, които и сега си имаме и не знам става ли така въобще истинска спалня, дали въобще е удобно, то в крайна сметка като са 2 легла едно до друго са си разделени, не разбирам и от подматрачни рамки и от материали на спалнята, ние сме близо до Бургас, има ли тук кой да ни направи такова легло по поръчка, удачна ли е въобще моята визия за едно легло с 2 матрака или просто трябва да се примиря с 2 легла с 2 матрака? Благодаря предварително за вниманието, извинявам се, но съм абсолютен лаик в тази област 😳

# 1
  • София
  • Мнения: 6 010
Разликата е огромна когато спите на два отделни матрака, по средата винаги има дупка и не е удобно. Идете до Икеа ако има такава в Бургас и разгледайте - и леглата и матраците са на съвсем прилични цени.

# 2
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Дали ще са две отделни легла събрани или едно легло с една рамка, но два матрака ... все ще има дупка по средата Simple Smile С едно легло и една подматрачна ще е една идея по-удобно. Абе, не е си работа, според мен. Като искате спалня, купете си направо и нов матрак.

# 3
  • Мнения: 40 752
Първо, какво разбираш под "космически цени". Много е важно да уточниш.

Второ, никакъв проблем няма да се спи на два отделни матрака. Ние сме така и не само матраците са отделно, но и подматрачните рамки са две. Дупка няма никаква, но е много по-лесно да се вдигат по отделно рамките заедно с матраците върху тях, а също и единият или другият да си надига рамката без да пречи на другарчето си. В случай на матраци с две страни (по-мека и по-твърда) също при два матрака всеки може да си го обръща както му скимне. Просто не разбирам какво неудобно намирате newsm78 Още малко и ще кажете, че и с обща завивика е по-удобно Mr. Green

# 4
  • София
  • Мнения: 6 010
Ние спим в средата на леглото и ни е по-удобно така. По въпроса със завивката винаги съм си мислила, че отговорът е само един, но явно има и на другото мнение Wink

Общи условия

Активация на акаунт