По пътя на мечтите - обща дискусионна тема 16

  • 70 012
  • 726
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 233
Здравейте и от мен.Благодаря за новата тема.С пожелания тук да решим всички настоящи проблеми и споделим само усхепи след това  Hug
Сякаш точно в тази тема несъм се включвала, но с някои момичета съм си писала по други теми.Все пак ще се представя както си му е реда Simple Smile
На 35г. съм. Преди 7 години след извънчаточна, хидросалпингс, махнат един яйчни без причина стигнах до инвитро.За късмет беше успешно.Толкова бях щастлива и благодарна, че и за миг не си и помислях че ще посмея да искам второ дете.Но ето че като минаха годините и желанието отново дойде.Лутах се и още се лутам в мисли имам ли право....данеби да искам прекалено...все пак имам едно дете...имам ли право да искам да се боря за второ  Tired Tired Tired
Все пак подадох док.за фонда одобриха ни и направихме втория си опит-неуспешен.Голям удар беше за мен понеже можеби съм разчитала че щом стана първия път и сега ще стане-да ама не.
Последва ЗЕТ-отново неуспешен..днес ми дойде цикъла след спиране на лекарставата.Биохимична бременност.Имам още две замръзени ембриончета на 3-ти ден.Незнам какво следва.Незнам какво да предприема.Объркана съм много.
Първият ми опит пред години беше във Варна при Д-р Александров, сега съм при Любомир Бойчев в Тутракан.
Ще се радвам да споделяме тревоги и радости заедно.
Жулая ви успех момичета Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 4 884
Усмивка, защо не си се доверила пак на Александров, където си успяла, а си сменила клиниката? Извинявай за лпбопитството.

# 17
  • Мнения: 233
О няма проблем.Имах пълно доверие на Александров, но тогава си самофинансирахме опита понеже  не работеше с фонда.Не работеше и когато подадохме за втори опит.Просто нямахме финансова възможност.А после реших , че не е добре да местя замръзени ембриони....

# 18
  • Мнения: 678
Благодаря за темата!!! HugKissing HeartКъсмет и успех на всички!!! HugВземам си и аз прашец, че моя мъж взе да размисля да пробваме пак Simple Smile
 newsm79 newsm79 newsm79 newsm37 bath1

# 19
  • Мнения: 3 819
Здравейте  Hug
Искам да ви попитам нещо - след хистеросалпингосонография нормално ли е да имам кръв на ежедневната превръзка?
Утре ще звънна на доктора и ще го питам, но ми е леко притеснено тази вечер, въпреки че кръвта е съвсем малко.
Иначе поне резултатът след днешното изследване е чудесен.
Докторът каза, че няма за какво да се хване, за да може да отговори защо повече от година след първата ми неуспешна бременност не мога да забременея отново.
Октомври месец ще пробваме с инсеминация, ако не сме справили сами дотогава.

# 20
  • Мнения: 1 669
Нормално е да имаш малко кръв, най-вероятно от защипването на шийката на матката. Утре вече няма да имаш Hug

# 21
  • Мнения: 3 819
Благодаря ти Ема  Hug
То явно е било само това, защото сега вече няма нищо.
Остава утре да видим резултата от повторната спермограма на мъжа ми и повече няма какво да направим.
Наесен с песен при доктора да ни направи едно раче  Simple Smile

# 22
  • Мнения: X
Навсякъде се тръби за известния лекар катестрофирал с бмв на магистралата пийнал и употребил забранени субстанции. Ама клюкарските издания пишат, че бил известен инвитро специалист. Четохте ли?

# 23
  • Мнения: 1 592
Навсякъде се тръби за известния лекар катестрофирал с бмв на магистралата пийнал и употребил забранени субстанции. Ама клюкарските издания пишат, че бил известен инвитро специалист. Четохте ли?

Нищо не се тръби- ти явно си чела . И кой е ? Simple Smile

# 24
  • Мнения: X
Не знам, има само инициали. Прочете и вие.

# 25
  • София
  • Мнения: 187
Инвитро специалист от София - Иван С. По принцип е практика в бюлетина на МВР, който става публично достояние да не се споменават пълните имена на участниците в каквито и да било произшествие. 

# 26
  • Мнения: X
Пише ли с какви субстанции е заловен или спекулират?

# 27
# 28
  • Мнения: X
Гледам в коментарите под статията се спряга едно име Rolling Eyes
Дали е съвпадение, че днес четох, че се отлагат часовете му ?

# 29
  • София
  • Мнения: 10 642
Мн. са съвпаденията, за да са просто съвпадения

Общи условия

Активация на акаунт