6-tia mesez

  • 658
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 88
Привет на всички бьдещи и настоящи маичета.Казвам се Лиляна и сьм в 6-тия месец.Притесняват ме леките болки ниско долу;това нормално ли е -чувала сьм противоречиви мнения по вьпроса,какво е вашето мнение?

# 1
  • Мнения: 2 271
Обърни се към гинеколога си.
Аз за такива болки ,в 5м обаче,пих Магнерич,защото се оказаха контракции(констатирани с преглед).

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Мненията наистина ще са различни,защото и при мен  имаше такива болки през цялата бременност.Лекарката ми казваше че е нормално и в интерес на истината карах лека бременност-работех си,не спирах да ходя...Пиех Магнерот , а но-шпа само при нужда/много рядко/.

# 3
  • Мнения: 292
Не го мисли, а отиди на преглед, ако са контракции трябва да се вземат мерки - не е страшно, просто обърни внимание и не се травмирай излишно ....

# 4
  • Мнения: 388
Не го мисли, а отиди на преглед, ако са контракции трябва да се вземат мерки - не е страшно, просто обърни внимание и не се травмирай излишно ....
Peace

# 5
  • Мнения: 394
Лекар му е майката-отиди да те види и да си спокойна. Peace

# 6
И при мен започнаха такива болки в 6 месец. Бяха доста силни и ми изписаха Магне В6 и Но-шпа. Казаха, че са подготвителни контракции, които не би трябвало да се усещат, но при по-чувствителна матка се засилват и се чувства болката.
Но преди да вземаш каквото и да било се консултирай с лекар.

# 7
  • някъде
  • Мнения: 4 955
И аз в 6-тия месец имах болки и втвърдявания на корема и докторът ми изписа магнерот, папаверин и но-шпа. Сега пия само първите две. Отиди на лекар, защото не е безобидно!  bouquet

# 8
  • Мнения: 4 806
нормално е, ако се съди по това, че доста често се среща.
Но във всички случаи говори с лекар, в повечето случаи се предписват лекарства.

# 9
  • Мнения: 252
Не го мисли, а отиди на преглед, ако са контракции трябва да се вземат мерки - не е страшно, просто обърни внимание и не се травмирай излишно ....
Здрасти и аз съм на същото мнение успех

# 10
  • Мнения: 426
  Най-добре е да те прегледа лекар!Но зависи и какви точно са ти болките силни,като разпъване ли!Моите ги усещах,като разпъване,казаха ми,че е нормално бебето расте,корема и се опъва няма как!

# 11
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Не го мисли, а отиди на преглед, ако са контракции трябва да се вземат мерки - не е страшно, просто обърни внимание и не се травмирай излишно ....
Здрасти и аз съм на същото мнение успех
И аз.

# 12
  • Мнения: 657
За да си спокойна най-добре е да отидеш на преглед

# 13
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Само лекар може да ти даде точен отговор така, че не се колебай и върви на преглед.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт