Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 17 юли 2017, 16:19 ч.
  • Преглеждания  392  Мнения  5  Онлайн  1
Отговори
  • Варна
Евтини билети от Ryanair, ама за съжаление закупени през E sky. Закупих билет и много екстри който ми беше казано че няма нужда, а се наложи да се закупят. Да спестиш като не запазиш места и разбира се системата ви разхвърля из целият самолет. Служителите им обесняват че ви слагат заедно, да ама не и се налага да си купите места в последният момент. Тъкмо ти казават че има по 6 евро място и хоп, а то било резервино и хоп айде по 8 евро.  На сайта на Райнеар и сега мога да закупя по ефтини билети. Ако бяха ми разяснили схемите да закупя в началото билети нищо нямаше да кажа, но служителите ми казваха, че системата при закупени 3 билета ни слага заедно, е да сложи ни заедно 8, 9 и 2Х  Това за тях е заедно в един самолет.
След завършването на последното плащане реших да видя в сайта на Ryanair местата от 6 евро си бяха свободни.

НИКОГА ПОВЕЧЕ E SKY.  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Реклама
# 1
Tц,тц,то много сте се охарчили ,цели 2 Е? Та,за къде летяхте за 8 Е,ако не е тайна?

# 2
  • Варна
Tц,тц,то много сте се охарчили ,цели 2 Е? Та,за къде летяхте за 8 Е,ако не е тайна?

8 евро е запазването на 1 място в едната посока. А цената на билетите беше 450 евро  а вече стана 500 евро със запазване на места. Това е и цената на билетите днес директно от авиокомпанията. Първоначално запазването на място е 3 Евро. А директно от компанията си влизаше и запазването на местата. А за 8 евро ако си се размечтал и вечеря няма.

# 3
Пишеш за евтини билети? Или нещо не съм разбрала?

# 4
  • Варна
Пишеш за евтини билети? Или нещо не съм разбрала?

Да трябваше да са евтини. Цена от 165 евро до Барселона си е добра за отиване и връщане и с доп. багаж 20кг. Поне за мен, ако има и по евтино явно още съм се набутал. Проблема че едно ти казват, а накрая друго излиза. E SKY явно че си гледат да си заработят евро по евро и так 50Евро за уж екстри.  ЕКстрите са да съберат едно семейство на едно място един ред. Защото бяха ни пръснали на 8, 9 и 23 ред из самолета.

# 5
165E  с багаж до Барса е доста добра цена,аз затова само от сайтовете на авиокомпаниите купувам,чекирам се и не се занимавам.

Реклама

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт