Съпругът ми много хърка моля ви за помощни средства.

  • 3 213
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  bouquet luvbed smile3524       Моят съпруг също хъркаше но след като си купихме възглавници от МЕТРО спря.На възглавниците пише че са от еко пух.

# 16
  • София
  • Мнения: 5 289
Отделни стаи,това е решението.И моят хърка понякога,затова малкия спи отделно от нас от 6 месечен,а аз съм му  свикнала.

# 17
  • Мнения: 44
Преди около месец по СКАТ в медицинското им предаване - здравословно ли беше или нещо друго, не си спомням, но то е само едно , имаше предаване изцяло посветено на хъркането. Излезе, че това е предвесник на сърдечно-съдови неприятности. Може би Телевизията или самото предаване има нещо като архив, който да се ползва.
Виц.Съпруга със същия проблем води половинката на доктор. Още от вратата, щом разбрал проблема, онзи ги изпроводил като заръчал вечер щом се включи банцига тя да му разтваря леко краката. След време щастливата съпруга кацва пред кабинета с уиски и бонбонки и благодари за спасяването на брака си. Все пак поискала да разбере механизма на действието. Обяснили й.  Хъркането се дължало на поемането на въздух от "алтернативни отвори". При отварянето на краката определени елементи падали надолу, запушвали отвора и пречели да се засмуква въздух.
За мъжете лесно, ами при жените?

# 18
  • Мнения: 1 942
 А как е с килцата? Казваш, че е почнал на скоро  newsm78Пълните мъже /а и жени  Embarassed/ хъркат защото диафрагмата нещо си там правела...

Общи условия

Активация на акаунт