Мъжете и жените говорят различни езици

  • 22 452
  • 319
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 24 839

Лош шофьор и опасен шофьор са две равнозначни неща. Такова нещо като добър шофьор, ама опасен не съществува. 

Не са, според мен. Peace
Може да е виртуоз зад волана, но да се държи безразсъдно в движението и така да става опасен, предизвиквайки конфликтни ситуации, при които не толкова добрите шофьори да не могат да се справят.
Ако го поставиш в други условия- на полигон, например, може да се възхитиш от уменията му.

# 226
  • Мнения: 2 143
а това беше първото, което ми хрумна и което може да обърне коренно "решението" на въпроса.
Цитираме в ЗДвП приложим в България. Иначе специално за теб - на магистрала в твоята държава масово лошите шофьори са Холандци.
Скрит текст:
се опитвам да правя торти
Hands Plus1 А изглеждат и вкусни.
със степента на идиотщина на собственика?
На водача зад волана.

# 227
  • Мнения: 7 690
Същата работа, нали искаха да забранят да караш чужда кола, освен ако нямаш специално разрешително от КАТ.

# 228
  • Мнения: 46 489
Ето сега например, като чета отговорите ви без да гледам никове, всички сте ми еднакви Joy

# 229
  • Монреал
  • Мнения: 1 384
По въпроса за професиите:
Април тази година една шматка от екипажа на международната космическа станция (иначе космонавтка-ветеранка) изпусна цял метър обект, тежащ 8кг да отплува в орбита. Това е бил част от метеоритния щит на станцията.

https://www.theguardian.com/science/2017/mar/31/lost-in-space-de … ing-iss-spacewalk

Сексисткото в случая е, че последният път, когато се е случила подобна простотия е било преди 9 години, когато пак жена-космонафт си е изпуснала целия комплект инструменти.

Естествено това би могло да бъде оправдано като съвпадение, но за мен е повод за подозрение.

# 230
  • Мнения: 46 489
Ако се извадят на бял свят всички допуснати грешки и в космоса, и на земята, ще видиш, че и двата пола грешат.
Само който не прави нищо, той не греши.

# 231
  • Мнения: 298
По въпроса за професиите:
Април тази година една шматка от екипажа на международната космическа станция (иначе космонавтка-ветеранка) изпусна цял метър обект, тежащ 8кг да отплува в орбита. Това е бил част от метеоритния щит на станцията.

https://www.theguardian.com/science/2017/mar/31/lost-in-space-de … ing-iss-spacewalk

Сексисткото в случая е, че последният път, когато се е случила подобна простотия е било преди 9 години, когато пак жена-космонафт си е изпуснала целия комплект инструменти.

Естествено това би могло да бъде оправдано като съвпадение, но за мен е повод за подозрение.
Ти сериозно ли?!  ooooh!
Мъжете не си изтървате никога инструментите сигурно, ако ги изтървете от ръце ги хващате със зъби одма и те така...  Naughty Сексисткото в случая е, че вадиш два отделни случая точно с женски грешки, а колко такива с мъжки има?.. https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_spaceflight-related_accidents_and_incidents  Peace
Чета темата отначало и оставам с впечатление, че си човек, който си знае своето и колкото и да си в грешка, колкото и доводи да ти се предоставят, ти не би ги приел, а би продължил да си мелиш едно и също, което малко ми напомня поведението на баба ми...  Whistling

# 232
  • Мнения: 1 754
Хората говорят на "различни езици", когато не си четат мислите, т.е. не се обичат.
Този бисер съм го пропуснал.

Ако не мога да и чета мислите, значи не я обичам?!? Тя не е трябва да казва "ДА" когато има в предвид "ДА"?!?

Моят случай не го дискутираме. Аз имам 20 годишна връзка, 2 дъщери и театрална майка. Женският език го разбирам по-добре от френския.  Wink

Моля те, мъжо от снимката, оправи си правописа, че ми засяда буца в гърлото, като ти чета писанията. И отново много те моля научи, че се пише и казва "предвид". Всяко друго "из," "под," "над," "в," предвид е грешно.

И "не", не съм объркала темата. Просто много бие на очи правописа. Не издържах!

Написах ти всичко в прав текст. Не търси нещо друго, че няма да го намериш.

# 233
  • Мнения: 1 754
По-лошото от жена с логорея е мъж "дървен философ".

Горката жена! Дали пък може да проведе разговор със съпруг-монологист? ЖДНБ!  Sweat

Пуска тема, за да се разправя с пишещи в женски форум и за да се оплаква от жена си, с която има щастлив брак вече 20 години. Как да не му повярва човек! Sleeping

Тропа човекът с крак, държи на своето, чете, препрочита, за да извади някакви цитати, и краде от времето за семейството. Sleeping

И пак не се сдържах! Евала за написаното! Кратко, точно, ясно и по-вярно няма накъде. Слава, Тебе Господи, че нямам "мъж" като този. Не е случил на място, където да си "повдигне смачкания фасон."

# 234
  • Мнения: 22 036
Антигонче, съвсем ме объркА с това ляво-дясно Simple Smile. Забравила съм движението в Европа и дикато си го представях, доста се почудих Simple Smile.

Тук навсякъде има табели keep left, защото в дясно е за изпреварване, а най-любими са ми едни огромни червени табели с надпис WRONG WAY GO BACK. Подозирам, че са за заблудени туристи Mr. Green .

Сега си мисля да си наема кола и смятам, че бързо ще свикна пак в БГ, защото тук много лесно стана.

# 235
  • Мнения: 46 489
Тук навсякъде има табели keep left, защото в дясно е за изпреварване...
А и да напомня, че са в страна с ляво движение Joy
Тук по магистралата ми се е случвало да караме в дясна и насреща ни - кола! Не знам как се разминахме, луда работа...
Мъж беше Smiling Imp

# 236
  • София
  • Мнения: 24 839
Ако се извадят на бял свят всички допуснати грешки и в космоса, и на земята, ще видиш, че и двата пола грешат.
Само който не прави нищо, той не греши.


Да изпуснеш нещо, защото ти е натежало, не е грешка.
Има професии, които са противопоказни за жените и такива, които ги натоварват чисто физически поне два пъти повече от мъжете.

# 237
  • Мнения: 46 489
Разбира се, че е грешка. при мъжете го има същото, при много други професии.
Пусни си в ютюб "idiot at work" и ще видиш за какво говоря Simple Smile

# 238
  • София
  • Мнения: 24 839
Всъщност, каква стана идеята- да докажем на автора, че мъжете и жените са абсолютно еднакви като психика и физика, и не е вярно, че говорят на различни езици? newsm78

# 239
  • Мнения: 46 489
Не. Че всеки човек е различен. За физическата сила - има жени спортистки, които са по-силни физически от някои мъже. Всичко е индивидуално.

Общи условия

Активация на акаунт