След"Чучулигата"-на екрана и в живота Любовта прилича на Бурак и Фахрие-тема 63

  • 72 972
  • 736
  •   1
Отговори
# 75
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343

Известната двойка не наруши правилата

Миналите дни в Чанаккале са се видяли и утолили копнежа си един към друг. Най-накрая Бурак Озчевит, който снима втора част на "Моят брат" в Чанаккале се събрал с половинката си. Те са се затъжили едни за друг, защото от дни не са били заедно.
В почивката от снимките са се разхождали сами, но са пуснали снимки по отделно, за да не нарушават правилата във филмовата индустрия. Но почитателите им много настоявали да ги видят вече заедно.

# 76
  • Мнения: 4 157
Мишел Hug bouquet
 
  hahaha ooooh! Имам чувството, че сме в открита надпревара със СМИшниците им - в дисциплината - съчинение по снимка  ooooh! Joy

Себи Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

И другата ни хулиганка  Heart Eyes  ФЕ - също не се предава  Heart Eyes Heart Eyes  Joy Решила е да трупа - снимки в еднакви дрешки - поне до три Wink 

Беят - на линия  Wink И снимката  негова - и момичето - негово Wink Буке - по същото време  newsm78


Не зная - дали виждате снимката Peace Peace Лайковете на Бурчин, Симге и отново на Буке  Peace





Цитат
Коммент Бурака: " очень красивые, очень скучаю по всем "

 Wink Що ми се струва  newsm78 че този му коментар не е случаен  Thinking И то след всичките тези - семейни - лайкове  Thinking

 Heart Eyes

# 77
  • Мнения: 14 487

  Аз съм един вид инкогнито за сега  тук:lol:Още ме вълнува историята с роклята и мястото ми съвсем сериозно не е тук...... но!

  Но не мога за сега да се справя с манията си Sad Sad Sad
Зная  ,че има ...
наркомания, пиромания, киномания, нимфомания,сексмания,телемания графомания....... , а аз страдам от форуммания Embarassed Embarassed Embarassed

  Лекувам се и дано успея , но е трудно Rolling Eyes вярвайте ми Hug






Генче Heart Eyes Hug ти нямаш представа какво удоволствие  ми доставят семейните снимки на сем. Озчивит.Те би трябвало да ме накарат  малко да  се кротна , защото много уважавам това сплотено семейство!


        


 Отивам да си взема дозата Laughing Hug bouquet

Последна редакция: пт, 21 юли 2017, 23:34 от sebilMM

# 78
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343



Цитат
Коммент Бурака: " очень красивые, очень скучаю по всем "




Бурак го е писал, защото му е тъжно и не е сред тях. "Много сте хубави, липсвате ми много."

Понякога руският ми играе номера, добре че навремето понаучих турски.

.....

Себи ти "шака..шака/шега" не разбираш ли? Споко бе, пиши си, смей се, шегувай се, само не се ядосвай. Много е скучно без теб в темата, давай го по-позитивно.

Ще ме извините ако спамя темата ви и пиша и за други артисти, но моят стаж с тези сериали май мина 9-тата година. Понякога ми става тъжно за някои от тях.

# 79
  • Мнения: 14 487
Мишел Grinning Wink Hug  давай ,пускай спамове на нас ни е интересно всичко свързано с интересни и успели актьори  а   ти ,ако ме познаваш в реала щеше   да  се убедиш , че 90% от времето се хиля и съм двололна от живота LaughingПроблема ми е ,че паля още на 1/100 от подаването на газта  EmbarassedТя Алекс ме е описала най- точно,срамувам се естествено от годините си след като безпроблемно разбирам  руски Embarassed hahaha hahaha hahaha




  А сега става мноооооооооооого интересно и върви , че да си спокоен ха ха ха  hahaha hahaha hahaha





# 80
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Мишел Grinning Wink Hug  давай ,пускай спамове на нас ни е интересно всичко свързано с интересни и успели актьори  а   ти ,ако ме познаваш в реала щеше   да  се убедиш , че 90% от времето се хиля и съм двололна от живота LaughingПроблема ми е ,че паля още на 1/100 от подаването на газта  EmbarassedТя Алекс ме е описала най- точно,срамувам се естествено от годините си след като безпроблемно разбирам  руски Embarassed hahaha hahaha hahaha




  А сега става мноооооооооооого интересно и върви , че да си спокоен ха ха ха  hahaha hahaha hahaha







Ако знаете какви неприятности мога да ви довлека, няма да ме насърчавате да спамя. Ще докарам фенки от други теми, а след това и модератори...сакън недейте. Ще гледам да се ограничавам... Laughing

# 81
  • София
  • Мнения: 1 865

Генче Heart Eyes Hug ти нямаш представа какво удоволствие  ми доставят семейните снимки на сем. Озчивит.Те би трябвало да ме накарат  малко да  се кротна , защото много уважавам това сплотено семейство!


         



Себи Hug, стягай се мила, щото тази прекрасна семейна снимка е правена в Одрин в един ресторант, известен с най-хубавия "тава джигер" - Aidin Tava Ciger! Наистина е много вкусно там всичко, ама много им малки порциите, бе  hahaha Намира се на гърба на онази хубава сладкарница, дето с тебе си пихме кафето в една ранна зимна утрин  newsm47
А на Бурак като му е толкоз мъчно - да се дигне и той да дойде в Одрин, пък ние със Себи ще го причакаме където трябва  Joy Joy Joy

Мишел Hug, мерси за преводите.
Хубаво е, когато има повече народ в темата  Heart Eyes

Гани Hug

# 82
  • Мнения: 14 487

  А..... сакън  Мишел Laughing  малко теми са с по-големи неприятности от нас hahaha hahaha hahaha

  Ако ще водиш някого тук -няма проблем , но ......заядливци и тясно скроени хора ,поне аз Не понасям!
Набързо ще ме приземиш  и откажеш от форумманията , а аз се лекувам все пак в момента с намаляващи дози изяви Sad Sad Sad

Това го пускам хей тъй между другото Flutter





Алекс Heart Eyes Hug откога съм стегнала.....чантичката за Одрин .Нали няма да спим там .....че ммхх...    не отговарям за теб Crazy Wink









  Приятни почивни дни bouquet Hug

Последна редакция: сб, 22 юли 2017, 08:00 от sebilMM

# 83
  • Враца
  • Мнения: 6 672

 








  Приятни почивни дни bouquet Hug


Цитат
Бурак с отцом посетили дом-музей где родился Мехмет Акиф Ersoy в Чанаккале.

И още една



Здравейте!!!  Hug

# 84
  • София
  • Мнения: 1 865
Добро угро!  newsm51

Нося кафето, че в събота не е лесно да отворим очички  hahaha

         

Бурак на културно мероприятие  smile3503 Да не реши после исторически филм да снима? newsm78

Понеже не сме слагали гърба на Енгин - ето го  hahaha Само за толкова е проработил късмета на папараците  Joy

             

Дано всички имат спокойно и хубаво лято, че с това тръскане на земята .....  ooooh!

А спомняте ли си когато резаха чушки Дахан и Селви?  smile3544 smile3544 smile3544

                     

Аз продължавам бавно и славно да гледам ОК - на 10-ти епизод съм. Гледам го с други очи сериала и още повече ми харесва  love001

Хайде, хубава събота да имате - мързелива и спокойна!
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 85
  • Мнения: 4 157
Добро утро  Heart Eyes Heart Eyes  Дами  Heart Eyes Heart Eyes

Алекс  Heart Eyes Heart Eyes Как ще сме забравили  Embarassed Embarassed  

Дано да се вижда колажа  Praynig Копвам го от "затворена" група  Peace Дахан - "е метнал" Селви през рамо  Wink



Та  newsm78 Thinking  Wink Нали си говорихме по едно време - за изчезването на целувките - в последните серии  Peace Като видях вчера този колаж  Embarassed се сетих, че във въпросната сцена - много ясно се вижда - как ръцете Енгинови - свободно се движат - по заобленостите на ФЕ  Embarassed Embarassed Така че - забрани "от горе" едва ли е имало  Wink А на Енгин и ФЕ им е било спокойно - да работят заедно - без да се притесняват един от друг и от който и да е  Wink Бей  Wink

Мишел  Hug bouquet  Embarassed Ние за "спама" сме си измислили оправданието вече  Embarassed Дори - група във ВК  Embarassed използва нашата - врътка  Embarassed за излизане - от темата

Себи Heart Eyes Heart Eyes Бурак Бей  Wink съвсем целенасочено - ни обърна вниманието към - семейството Wink След това излезе инфото за - културно-масовото мероприятие Wink

Мами  Heart Eyes Heart Eyes  Не само - с баща си  Wink
Скрит текст:
Цитат
Кметът Sadettin Байрамич Партията на справедливостта и Партията на справедливостта и провинция президент Йесим Арслан Черна гора и Област председател ПСР Мехмет Demirsöz Байрамич на Мехмет Акиф Ерсой бе придружено от къщите-музеи на родното място на сърф, известната актриса. Özçivit, е заснет статуя на Мехмет Акиф Ерсой направени от пчелен восък.

Алекс  Wink Не му е за първи път - на наш Бурак  Wink Водач на партия - в Сърбия Wink Посолство - в Гърция  Wink Визита в Казахстан - след среща на върха  Wink и укрепване на връзките...между народите

Дали пък - татко Бюлент не е на длъжност - "домакин" Thinking Все пак някой трябва да се грижи и за тези неща  newsm78 А творческите личности  newsm78 сякаш са далече от - битовите проблеми/грижи

Тихомълком - обърнаха - настроението  Wink

Вече четат  Wink - само положителните коментари под снимките  Wink и си правят заглавията от тях  Wink



Или се правят на разсеяни  Wink


Стига да напишат, че БУФ са заедно Wink И отново не разбрахме - кой точно и как - точно - ги посъветва  Wink

Тук е видеото - за което споменах Peace Сега прочетох - споделено от Ирем на 15-ти newsm78

А КБ - вече преминава към нов етап от снимки  Wink



И много снимки от сет-а

Какви хубави неща написа Ферди за ФЕ  Heart Eyes Heart Eyes Няма друга като нея - с толкова добро сърце  Heart Eyes Heart Eyes

Сладураната Лейла
 newsm78 До този момент сякаш  почти нищо не излезе около нея  newsm78

И ГГ  Wink

Стана дългичко  Embarassed Embarassed

Усмихнат ден  Heart Eyes Heart Eyes







Последна редакция: сб, 22 юли 2017, 10:14 от Ganaila

# 86
  • Мнения: 8 381
Добро късно утро! Wink Grinning Hug



Благодаря за споделеното. bouquet bouquet bouquet  Алекс,  bouquet  за кафенцето. bouquet

Хубав и усмихнат ден! Hug bouquet



Последна редакция: сб, 22 юли 2017, 12:18 от ·٠•Snejka•٠·

# 87
  • Мнения: 4 157
 Wink Embarassed Днес тишина в темичката ни  Wink но да не пропуснем.....

Оказа се, че татко Бюлент си е открил страница в инстаграм  Wink Подписал се е на синчето, дъщеричката и снахичката  Wink

https://www.instagram.com/bulentozcivit/?hl=bg

 newsm78 И на фенка на двойката Джоли-Пит newsm78
https://www.instagram.com/kristine7316/?hl=bg

Пишат - снимките на КБ ще продължат в Ризе 





Татко Бюлент - се е сприятелил Wink - предполагам newsm78 с човек от екипа  newsm78 който е споделил снимка от същото място
https://www.instagram.com/p/BVzXTawAwHz/?taken-by=enginacuner&hl=bg

ФЕ благодари за 6-те милиона - любов Wink

Лайк от Беят


А за него  Wink Асма е съобразила  Embarassed че е облечен в дрешка - избрана му от ФЕ



 Heart Eyes


Последна редакция: сб, 22 юли 2017, 22:27 от Ganaila

# 88
  • Мнения: 3 162
Добро утро или добър ден. newsm78
То стана време почти за обяд вече. newsm51 newsm51 newsm51



Няма новини, няма кафе Rolling Eyes да не сте на плаж в това хубаво време. newsm03

Едно клипче от културната изява на Бурак

https://twitter.com/_/status/888806508766650368


А това трябва да е новия актьор. newsm78 От Азербайджан.

Последна редакция: нд, 23 юли 2017, 12:01 от mimivj

# 89
  • Мнения: 8 381
Не знам защо са питали Гизем Караджа за роклята на Ф.


https://youtu.be/b1qjlUjKagQ


-И аз да облекла рокля, тип "русалка", и за мен така ще кажат, но в крайна сметка жената се омъжва и ще облече каквото иска....

Последна редакция: нд, 23 юли 2017, 19:46 от ·٠•Snejka•٠·

Общи условия

Активация на акаунт